Şimdi Ara

Avrupa Ligi 6. Grup Maçımız | Beşiktaş - Tottenham | 11.12.2014 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
713
Cevap
3
Favori
14.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gs' nin U - 17 takımından 4 yemesi üzerine artık bütün Türkiye bu ülkenin en iyi takımının hangisi olduğunu bal gibi biliyor.

Şu anda tartışmasız en iyisisiniz ama birkaç seneye rüzgar tersine döner belki belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normale buralara yazmam ama tebrik etmeye geldim...

Lafi uzatmaya gerek yok, umarim kupayi kazanirsiniz...
  • Bu Ülkede İyi Giden Tekşey BEŞİKTAŞ !!!
  • Helal olsun. İnşallah beşiktaş ve trabzon finallere kadar devam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbolda başarının sadece tanınmış,popüler oyuncularla gelmeyeceğinin örneğini günümüzde en güzel şekilde gösteren takımlardan biri Beşiktaş. İnşallah final oynamak da nasip olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında gs böbürleniyordu. Sanki küçük dağları onlar yarattı. Şimdi sıra bizde. Bırakında keyfini sürelim. Zaten en fazla çeyrek final oynarız. Ligde son dakikaya kadar potada oluruz. Ama bize yedirmezler şampiyonluğu. Fb yada Gs ye taktırırlar 4. Yıldızı. Biz ne olursa olsun mutlu ve gururluyuz. Kapasitemiz gücümüz bu kadar der geçeriz. 20-30 yıl üst üste hangi takım başarılı olmuş ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol bizim ülkemizdeki oynamasını bilmeyen sadece ağzı boş yapan ergenlere yasaklanmalı.. Efendi efendi yorum yapmak çokmu zor. Tamam futbolu hepimiz çok seviyoruzda arkadaş gs, fb, bjk, ts vesaire hepsi ülkemizin takımı içlerinde ciğersiz topçular, yöneticiler, taraftarlar olabilir ki hepsinden çıkıyor böyleleri hepsine lanet olsun fakat herkes benim şerefsizim seninkinden iyidir tartışmasında. Büyük taraftar dediğin rakibine saygı duyandır. Birbirinize her yerde ana avrat sövüyorsunuz bu takımların sahipleri babanızmı annenize sormak istiyorum hayır değilse nedir bu aptlaca hareketler ? Beşitaşlıyım fenerin, trabzonun ve galatasayında avrupada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesini dilerim her zaman. Bunlar milli maç seviyesinde maçlar sonuçta ülke futbolu temsil ediliyor birlikte sevinip birlikte üzülmeliyiz. Başka türlü bi cacık olmaz bizden.
  • Demba Ba yok, Atiba yok, Veli yok, Mustafa yok, Oğuzhan yok, Sivok yok, Cenk Gönen yok, stat yok...

''...KARANLIK GECELERİN YILDIZI SENSİN..''

• #GURURLAN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler inş finale trabzonla beraber kalırsınız
  • BEŞİKTAŞ
  • Bu konuda bile millet birbirine sallayıp durmuş. Ondan sonra ülke futbolu neden çöküşte. Bu denli düşmanlık var iken nasıl ilerlesin bu futbol ?
    Fenerlisi bile geliyor Beşiktaş üzerinden Galatasaray'a giydiriyor. Düşene bir tekme de ben vurayım hesabı. Arkadaşlar futbol bu, bugün Barcelona bile istikrarını koruyamıyor. Yarın ne olacağı belli değil, o yüzden pişman olunacak şeyler söylemeyin.

Beşiktaş'ı da tebrik ediyorum. Umarım kura şansı yanlarında olur gidebildikleri yere kadar giderler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gs' nin U - 17 takımından 4 yemesi üzerine artık bütün Türkiye bu ülkenin en iyi takımının hangisi olduğunu bal gibi biliyor.

abooov hepsi mi gençti? ben yedekler 18 yaş altı diye spikeri duydum ama :))

Beşiktaşın yolu açık inşAllah
  • quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

türkiyede yetişmiş sadece 3 oyuncu vardı ilk 11 de. kaleci tolga necip ve serdar

8 yabancı ile oynadı beşiktaş.net

Arsenal'e kök söktürdüğümüzde, Arsenal yedek kadrosu ile yaptınız yha diyen, Tottenham'u ingilterede elimizden kaçırdığımızda, as kadroları değildi diye bik bik konuşan senin gibiler, bügün beşiktaş'ın Tottenham'ı yarısı yedek bi kadroyla yenmesine, artık bi kulp bulmaz diye düşünüyordum ama içinde bulunduğunuz durum gerçekten yorumsuz arkadaş, bu nasıl bakıştır anlamıyorum belkide anlamamam iyi bişeydir bilimiyorum.

anlamayacak bir durum yok hafız.ben bir arkadaşın yorumuna cevap yazdım sadece.bunu bazıları yanlış anladılar.ben galibiyeti küçümsemedim.büyük iş yaptı beşiktaş.

lakin arkadaş diyor ki 3 yabancıyla oynadık? tam tersi bir durum var aga.türkiyede yetişmiş 3 yerli vardı sahada sadece.buda türk futbolunun genel sorunu.

türk futbolunun genel sorununa parmak bastım sadece.sonrada dedim ki yabancı sınırlamasında en mantıklı hareket yetenekli gurbetçi oyunculara yönelmek.

• furkovic kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj daha önceden şikayet edildi o yüzden şikayet etmenize gerek yok.
  • Spordaki tüm iğrençliklerin içinde parlayan yegane kulüp biziz.
  • Tebrıkler Besıktas.. Tebrıkler centılmence galıbıyetı kutlayan rakıp taraftarlar
  • Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşı oynadığı güzel futbol ve ülke puanına katkılarından dolayı kutluyorum. bence içimizdeki bu anlamsız sataşmaya ve kavgaya bari avrupa maçlarında ara verip Türk takımlarını desteklemeliyiz.

Beşiktaş ile dalga geçen, rakip yedek kadro deyip küçümseyen, Liverpool gelsin de sizi yensin diyen zihniyet; 2 sezon önce Galatasaray şampiyonlar liginde çeyrek finale çıktı zaman maçlardan önce Schalke ve Real Madrid bayrakları açan zihniyetle aynıdır aynı derece şeref yoksunu, haysiyetsiz ve kıskançtır.
  • bir fenerbahçeli olarak beşiktaşı tebrik ediyorum.ülke puanına aç olduğumuz şu dönemlerde iyi katkı yaptılar.
    umarım bir sonraki turda elenmezler en az 1-2 tur geçmelerini bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.