Şimdi Ara

Avrupa Ligi | FENERBAHÇE - Krasnodar | 22.02.2017 Çarşamba 20.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
0
Favori
25.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avrupa Ligi | FENERBAHÇE - Krasnodar | 22.02.2017 Çarşamba 20.00

Eski heyecanin,coşkunun yanindan bile geçmeyecegini biliyoruz fakat hiçbir zaman takimimiza sırtımı dönmeyiz

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ FENERBAHÇE!!

BAŞARILAR FENERBAHÇEM

• Kazım, ne kendini kanıtlamıştı ne kimse tanıyordu, uyuşuk bir adamdı.
    Uğur Boral, Anadolu topçusu hız var, sadece.
    Gökhan Gönül, Anadolu oyuncusu genç daha PSV maçında oyuna girdi eli ayağı titriyor.
    Selçuk Şahin, yine anadolu topçusu ve görev adamı, zeka yok.
    Edu Dracena, Brezilya'dan getirilmiş Stoper.
    Semih, oyuna girip gol atan ama fizik olarak hiç yeterli olmayan oyuncu...

Şimdi kim der bu kadro müthişti ? Tamam Alex var, öyle bir oyuncu bir daha yok. Forvet için Kezman var ama değişik bir adam pozisyona giremeyen bir oyuncu. Deivid nerden gelmşi ne yapmış belli değil.

Bunların hepsi çeyrek final kadrosunun oyuncuları. Yahu bu Bunak nasıl çıkıp da diyor bu kadro yetersiz ? Buna nasıl destek olursunuz. 2007'deki kadro çok mu iyiydi, sol kanatta kaç kez Vederson oynadı. Yani teknik direktör oyuncudan yararlanmayı bilirse oynarız bu kadroyla da. Fakat souza-topal çıkıp takım yeteneksiz diyen bir salak olduğu sürece bizden bir halt olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Kazım, ne kendini kanıtlamıştı ne kimse tanıyordu, uyuşuk bir adamdı.
    Uğur Boral, Anadolu topçusu hız var, sadece.
    Gökhan Gönül, Anadolu oyuncusu genç daha PSV maçında oyuna girdi eli ayağı titriyor.
    Selçuk Şahin, yine anadolu topçusu ve görev adamı, zeka yok.
    Edu Dracena, Brezilya'dan getirilmiş Stoper.
    Semih, oyuna girip gol atan ama fizik olarak hiç yeterli olmayan oyuncu...

Şimdi kim der bu kadro müthişti ? Tamam Alex var, öyle bir oyuncu bir daha yok. Forvet için Kezman var ama değişik bir adam pozisyona giremeyen bir oyuncu. Deivid nerden gelmşi ne yapmış belli değil.

Bunların hepsi çeyrek final kadrosunun oyuncuları. Yahu bu Bunak nasıl çıkıp da diyor bu kadro yetersiz ? Buna nasıl destek olursunuz. 2007'deki kadro çok mu iyiydi, sol kanatta kaç kez Vederson oynadı. Yani teknik direktör oyuncudan yararlanmayı bilirse oynarız bu kadroyla da. Fakat souza-topal çıkıp takım yeteneksiz diyen bir salak olduğu sürece bizden bir halt olmaz.

Ruh vardı hocam Takım Ruhu vardı.

Şu anda sahada 11 tane ölü var.Ulan neredeyse hepsi dunya yildizi denilecek adamlar.Bu kadro ile ligde nasil 4.yüz,nasil şamp.ligi müziğini bu kadar ozledik,nasil yani nasil aklim almiyor.

Tüm camia bir yapilanma bekliyor ama ne zaman olucak nasıl olucak kimse bilmiyor.

• Leo Messi kullanıcısına yanıt
    o ruhu getirecek adam t.d'dir. Ben Ersun Yanal Emenike'sini hatırlıyorum. 14 gol falan attı ama o sene en forvetimiz oydu. Beşiktaş maçında Sow'a attığı pas mesela, RvP işi bir pastı. Ya şimdi ? Ben şunu ısrarla diyorum, bizim şu an ki takımı düzgün bir kondisyonla sahaya çıkar bir de oyuncuların moralini yüksek tut en kötü 2. olur ( Souza- Topal'ı bozmak kaydıyla )
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

o ruhu getirecek adam t.d'dir. Ben Ersun Yanal Emenike'sini hatırlıyorum. 14 gol falan attı ama o sene en forvetimiz oydu. Beşiktaş maçında Sow'a attığı pas mesela, RvP işi bir pastı. Ya şimdi ? Ben şunu ısrarla diyorum, bizim şu an ki takımı düzgün bir kondisyonla sahaya çıkar bir de oyuncuların moralini yüksek tut en kötü 2. olur ( Souza- Topal'ı bozmak kaydıyla )

Büyük başkan sağolsun Ersun Yanal gibi birini kendi menfaati için kovdu.Bu vasifsiz aziz oldugu surece sigaraya başlama orani yavaş yavaş daha da yukselicek.

ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN
  • %100 turu geçer rakip sadece evinde oynayabiliyo ordada öyle aman aman futbol oynamadı fb kötü kadroyla çıktı.Deplasmanda gol falan atamazlar fb gol yada goller atarsa.
  • Herifler fos Fener 2-0 veya 3-0 alır Rusları evine yollar.
  • umarim fenerbahce turu gecer ve besiktas ile eslesir.
  • Taraftar desteğine çok ihtiyaç olacak ama stadyum boş kalacak gibi.Kolay maç olmayacak.
  • Turu Fenerbahçe geçer akşam 2-0 alırız
  • bu aksam icin basarilar arkadaslar umarim en az 3 gol atarsiniz, kazayla 1 yeseniz bile turu gecersiniz.
  • TRT'de geçen hafta Beşiktaş maçını vermedi, şimdi de Fenerbahçe'yi vermiyorlar. Zaten deli gibi para kazanıyorsunuz, bari şu ayda yılda bir olan Avrupa maçlarını adam akıllı verin yahu.
  • Beşiktaşlı arkadaşlar tur için içten yazıyorlar yazdıklarını heralde ama arkadaşlar bu takım bu sezon dükkanı kapattı,içeride 0-0 1-1 gibi skorla elenmeyi bekliyorum.
  • umarım geçeriz de taa avrupa finalinde beşiktaşla eşleşiriz. Ulan ne efsane olur be
  • quote:

Orijinalden alıntı: gel pc pc

umarım geçeriz de taa avrupa finalinde beşiktaşla eşleşiriz. Ulan ne efsane olur be

Vallaha çok guzel olur.Önce şu turu geçelim de gerisi çorap söküğü gibi gelir
  • Elenirsek bu sezonu kapatmış oluruz.Olurda tur atlarsak taraftar lig'de alınan puan kayıplarını umursamaz avrupa maçlarına konstanre olur.Güzel bir hava yakalarsak uefa finali hayal değil.Bu takım bekir-egemen defans hattıyla webolarla ,salihlerle yarı final gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

umarim fenerbahce turu gecer ve besiktas ile eslesir.

Yine mi elenmek istiyorsunuz sayın beşiktaşlılar?
  • Maç 1-0 Fenerbahçenin üstünlüğü ile bitecek. Uzatmalara geçilecek. Penaltılara kalmadan Fenerbahçe fişi çekicek.

Tur atlıcak. Tabi bu bir tahmin.

Dediğim gibi olursa Mesajımı alıntılıcam.

Başarılar..
  • bugün maç tamamen hocanın elinde,ismail ve şener ileri çıkıp destek vermezse ilk maçtaki gibi kaleye gidemeden bitiririz maçı.
  • Souza- Topal
    Gol atması gereken maça böyle bir ortasahayla çıkan insanı savunan kalmamıştır umarım. Çok mu zor : Ozan-souza-Alper yapmak. Zaten iki tane kazma için Stoch ve Salih'i de harcadı. Şimdi kadroya bile almıyor. Vallaha bu adam mental yeti eksikliği çekiyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.