Şimdi Ara

Avon wilderness iyimi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yani kokusunu biliyorum şuan avon dergisi önümde ama kalıcı mı? 69.00 TL'den 28.00 tl düşmüş kaçırmayayım dedim kokusu kalıcı mı ? kullananlar yorum lütfen

• Krdeşim avon kullanmanı tavsiye etmem hiç kalıcı değil öglene bi daha sıkman gerekiyo,
    palermo dolma parfümleri güzel ben begendim git Koklayarak seç...
  • avonda kararlıyım sadece parfüm hakkında yorum istiyorum

sağolasın
  • o paraya git 2 tane 100ml'lik dolma parfüm al daha iyi..
  • ben kendim sattım avon.. indirimler falan hikaye etkilemesin seni
    sen bilirsin ama bitince pişman olursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkurtaran_84

ben kendim sattım avon.. indirimler falan hikaye etkilemesin seni
    sen bilirsin ama bitince pişman olursun..

tamam
  • up up

Hiç kullanan var mı?Siparişini verdim birkaç gün içinde gelir.Kalıcılığı nasıl?
  • Kalıcılığı her Avon gibi tabiki berbat , 4 sene önce kullanıyordum , 1 saat üzerimde kalıyordu o kaldığı süre boyunca yorumlar iyiydi. Avon tavsiye etmiyorum ama kararını vermişsin ne desek boş.
  • Geçen gün denemek için aldım ama kalıcılığı çok kötü. Koku olarak idare eder. Kalıcılık istiyorsanız avon almayın derim. 5 liralık dp deodorantları bundan kat kat daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Geçen gün denemek için aldım ama kalıcılığı çok kötü. Koku olarak idare eder. Kalıcılık istiyorsanız avon almayın derim. 5 liralık dp deodorantları bundan kat kat daha iyi

Bende aldım bu parfümü ama çok pişmanım keşke almasaydım diyorum.
  • ya ben aldım zamanında kullandım kokusu güzel kalıcıydı da yine almayı düşünüyorum. kullanan varmı hala çünkü baya oldu kullanmayalı ve kalıcılık konusunda tam emin değilim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.