Şimdi Ara

AVIRA GÜVENLİK KULÜBÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
4
Favori
93.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    acaba premium security'nin kampanyası filan var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: berden

benim yasal sürem yılbaşında doldu.
    acaba premium security'nin kampanyası filan var mı bildiğiniz?

avira kampanyaları bitmez ki

https://license.avira.com/en/promotion-6dl7vtc3unbw2mzefr1b?id=5xJVVxx5Os&sid=rXF6uB
  • Güncellemeleri otomatik olarak yapması için hangi ayarları yapmalıyım,yardımcı olurmusunuz?
  • Herkesi ekledim. Konumuz güncel.
  • Avirayı tamamen nasıl kapatabilirim ve birde sağ altta simgesi görünmüyor airanın bunun için ne yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 8 Ocak 2009; 21:21:45 >
  • Program ekle/kaldır dan Avira yı seçip değiştir e basarak AntivirGuard ın yanındaki işareti kaldırarak kapatabilirsiniz.
    SysTray de Avira simgesinin görünmesi için ,AntivirGuard ı açmanız ve msconfig den avgnt nin seçili olması gerekiyor.
    Eğer aktif hale gelmiyorsa kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekebilir.
  • açtığım konuyu kilitlemişler şimdi burada tekrar soruyorum...

aviranın internetteki sorunu webguard kaynaklıymış. webguard ı kapatıp avirayı kullanayım dedim ama web kısmını da güvenliksiz bırakmayım diye düşündüm.Şimdi webguard yerine geçecek ama sorun yaratmayacak başka bir proğram lazım ne kullanayım?
  • Spywareterminator olabilir.
    Eğer firewall kullanmıyorsanız veya kullanmak isterseniz Outpost Firewall Pro 2009 daki koruma Avira daki açığı kapatıyor.
    Ben Outpost kullanırken şu sıra 1-2 explorer.exe hatası aldığım için kaldırıp Comodo kurdum.Daha önce de Avira+Comodo kullanıyordum sonradan outpost kurmuştum yeni versiyonu çok hafif olduğundan.Temiz xp kurduktan sonra yine outpost kullanacağım.Webguard ın görevi zaten erken müdahale etmek.Webgurd yok iken olacak olay,önceden engellemek değil de bulaşmaya çalışırken önlemektir.Eğer karanlık yerlerde işiniz yoksa zaten ihtiyacınız da yok.Ben sakınca görmüyorum açıkçası.Avira,webguard yok iken de işini gayet iyi yapıyor.
  • şimdiye kadar hiç firewall kullanmadım işte devamlı tam güvenlik paketleri kullandım. o zaman avira+outpost en iyisi olacak...

çok teşekkür ettim
  • Yalnız Outpost kullanımı zordur ilk kez kullananlar için.Eğer firewall bilginiz yoksa kurmayın derim.
  • şimdi şöyle bi baktım outpost un security suite i var. Sanırım içerisinde kendine ait bir virus tarayıcısı falan da var. Avira ile ikisini aynı anda kullanmam sorun yaratmasın? Bir de aviradaki webguard ı sonsuza kadar nasıl kapatacağım

edit: firewall u kullanmak ne kadar zor olabilir ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeliBaba42 -- 8 Ocak 2009; 22:28:52 >
  • Her firewall u kullanmak kolay değildir.İzin vereceğiniz şeyleri bilmezseniz başınıza bela olur.Zırt pırt soru sorup canınızı sıkar.Gerekli izinleri verip diğer portları kapatırsanız hiçbir sorun olmaz o ayrı.O kısımda yardım etmeye çalışırım.Ama dediğim gibi.Düzgün ayar çekemezseniz sorular delirtir
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Program ekle/kaldır dan Avira yı seçip değiştir e basarak AntivirGuard ın yanındaki işareti kaldırarak kapatabilirsiniz.
    SysTray de Avira simgesinin görünmesi için ,AntivirGuard ı açmanız ve msconfig den avgnt nin seçili olması gerekiyor.
    Eğer aktif hale gelmiyorsa kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekebilir.

Bunu yapınca simge de yerine geldi.

Teşekkürler.
  • Kaspersky kalitesinde, gerektiğinde alarm veren şekilde mi? Yoksa AVG gibi key oluşturuculara zırt pırt trojan generic verip duran bir program mı bu?
    AVG de Kaspersky de güzel, yanlış alarmlar kafa karıştırıyor.
  • bende yükledim nod32 ve kaspersky gibi programlardan daha güzel bence virüs veritabanıda her gün güncelleniyor tek sorunum bişey indirirken interneti kesiyor o sorunu nasıl halledicez

klübe eklersen sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak0708

Güncellemeleri otomatik olarak yapması için hangi ayarları yapmalıyım,yardımcı olurmusunuz?

online protection dan firewall ın derecesini düşürebilrsiz

otomatik update için ise

administrator sekmesi var solda ona girin schedulere tıklayın sağ panelde daily update yazar
    buna sağ tıklayın edit job yapın

daily update _ ileri _ update job _ ileri _

bu aşamada ne zaman güncelleme yapacağını belirliyoruz bendeki interval siz günlük yapabilirsiniz sonra _ ileri

invisible görünmeden update yapar arka planda yani.. ve son ......
  • @ozgur825
    Webguard ı kapatmalısınız
    Denetim masası>program ekle/kaldır>Avira seçilir>Değiştir>Webguard ın yanındaki işaret kaldırılır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

quote:

Orjinalden alıntı: burak0708

Güncellemeleri otomatik olarak yapması için hangi ayarları yapmalıyım,yardımcı olurmusunuz?

online protection dan firewall ın derecesini düşürebilrsiz

otomatik update için ise

administrator sekmesi var solda ona girin schedulere tıklayın sağ panelde daily update yazar
    buna sağ tıklayın edit job yapın

daily update _ ileri _ update job _ ileri _

bu aşamada ne zaman güncelleme yapacağını belirliyoruz bendeki interval siz günlük yapabilirsiniz sonra _ ileri

invisible görünmeden update yapar arka planda yani.. ve son ......

Teşekkürler

• arkadaşlar bilginiz olsun antivir windows 7 de çalışıyor
  • Benide ekleyin.Bende Antivir Premium Security kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.