Şimdi Ara

AVGO'dan Uzak Durun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avgo distribütörü ile aramızda geçenler!

Aracımı alırken bir tavsiye üzerine avgo s956 taktırdım fakat daha bir hafta geçmeden sd kartı yandı bunun üzerine servisle iletişime geçtim servis ellerinde yedek cihaz olmadığı için kartı temin edemeyeceklerini söyledi bunun üzerine avgo distribütörü ile görüştüm gelin yardımcı olalım dediler. Aracım farklı bir nedenle serviste olduğu için faturalara birlikte gittim yanmış sd kartı gösterdiğimde kendilerine ait olduğunu kabul etmediler. Ben sanki farklı bir sd kart getirmişim gibi yalancılıkla ithamda bulundular. Bizim sd kartlarımız kesinlikle bozulmaz diyerek kartı benden aldılar ve içeride inceleyerek bilgi vereceklerini söylediler. 5 dk sonra gelip sd kart yanmış siz takıp cıkarırken yanmış olabilir, yeni sd kart satın almanız gerekiyor gibi komik bir cümle kullandı. Az önce sd kartlarımız bozulmaz demiştiniz dedim ve bana siz yakmıssınız sd kartı dedi :) kendilerine yazılım mühendisi olduğumu az çok bu işleri bildiğimi başka bir yazılımla navigasyonu çalıştırdığımı ama orijinal yazılımı istediğimi daha önceden belirtmiştim. Ne halin varsa gör deyip arkasını dönüp gitti yetkili arkadaş. Anlıyacanız satış sonrası hiç bir şekilde ilgilenilmiyor üstüne birde 1 haftalık cihaz için para talep ediliyor. Böyle sıkıntılar yaşamamak için 2 - 3 kuruş fazla verip kaliteli markalara yönelmek gerektiğini bir kez daha anlamış oldum. Serviste önerseler bile yanından bile geçmeyin. Cihazı iade etme yollarına bakıcam ya da farklı güzel bir navigasyon yazılımı bulursam onunla kullanırım artık bu süreçte. Tavsiye alınır ama avgo gibi dandik distribütörü olan cihazları önermeyin 🙏 :) Windows ce için önerebileceğiniz bir yazılım var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcload -- 5 Eylül 2017; 12:14:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.