Şimdi Ara

AVG satılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıllardır internet dünyasında kendisine has bir kitle oluşturan ve önemli işler yapan anti virüs devi AVG Technologies, yine sektörün diğer bir önemli ismi olan Avast Software tarafından satın alınıyor.

Avast Software tarafından yapılan açıklamaya göre, AVG Technologies firması hisse başı 25$ ödenerek bünyeye dahil edildi. Normalde AVG hisseleri 19$ civarındaydı ve yaklaşık yüzde 33 daha yüksek bir meblağdan satın alınmış oldu. Satın alım bedeli toplamda 1.3 milyar dolar oldu.

Ayrıca Bkz.Yeni bir Android zararlısı yılda 4 milyon dolar civarında gelir elde ediyor

Avast, daha gelişmiş kişisel güvenlik ve gizlilik ürünleri geliştirmek amacıyla AVG’yi satın aldığını ifade ediyor. Avast özellikle, AVG teknolojilerini mobil yazılım güvenliği pazarına entegre etmek niyetinde. Maliyetin tamamı peşin olarak ödenecek.

İki firmanın güçlerini birleştirmesi ile toplamda 400 milyon uç noktaya ulaşılmış oluyor. Bunların 160 milyonu ise mobil sektörde yer alıyor. Son dönemde mobil dünyanın yükselişini iyi gören Avast, bu satın alma ile önemli bir hamle yapmayı istiyor. 

• ikisini de kullanmadım şimdiye kadar ben bitdefenderla devam ediyorum ama avastın eli güçlenecektir elbet.

• avira nın sitesine göre avira 492 milyon kullanılıyor yani ikisi birleşsede yetişemiyorlar.bir de avg avasttan çok daha az güç tüketiyordu laptoplarda ben bu işe hiç sevinmedim.

• yıllarca avast kullandım.. daha sonra avst kasmaya ve saçmalamaya başladı.. iki yıldır AVG kullanıyorum.. gerçek çok iyi kasmıyor.. işini iyi yapıyor.. çok ekstrası yok ama koruma oldukça iyidir.. AVAST inşallah AVG yi bozmaz..

• virusun nerelerden gelecegini bildigim icin virus programı kullanmıyorum onun yerine gereksiz dosyaları ve pc yi hızlandırsın diye ADVANCED SYTEAM CARE kullanıyorum. Virüs programlarına guvenmeyin siz birsey yapmadıkca virus bulaşmaz

• satılık olduğunu bilseydim.. belki ben alırdım.. :))))))))))))

• Zamaninda Avast kullanmistim,kendine virus bulastigini zannedip kendisini silmeye calisyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 milyar doları adamlar şak diye vermiş. ne paralar dönüyor be.

• vay be, daha kimler kimleri satın alacak?
  • En iyi eset

• 3 bilgisayarimda da lisansli avast internet security kullaniyorum. Hiç kaynak kullanmiyor, guvenlik de iyi ama arayüz berbat. Hele güncelleme yaptiysa erteleme şansin yok 10 dk sonra ertele desende 10 dk sonra twkrar soruyor 1 asir sonra desende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spamci bir kurumdu Marka degisikligine gitmeleri erekiyor . Gördükce nefret ediyorum.

• 6-7 yıldır hem mobil hem masaüstünde avg nin free versiyonunu kullanıyorum, bu işten hiç hoşlanmadım.

• AVG belliydi. Yıllardır 1 yıl deneme sürümü dağıtıp duruyordu.

Avasttan uzak durun.

• Zaten ikisi de hiç bir işe yaramayan programlar, haber yaptığınıza değmez.

• Avast kullanıyorum. Memnunum.
  • Avast'a bir türlü ısınamadım, zamanında AVG'in Free sürümünü kullanırdım gayette memnundum. Neyse ki sonradan Bitdefender ile tanıştım kafamda hangi virüs koruma diye soru işareti kalmadı.
  • Avast Maksimum 5 Saat kullandım :D

• @leopard aynı şeyi yaşamışız :))

• Bu devirde evdeki pclerde av kullanan kaldı mı ya hu? Performansa balta indirmekten fazlası değil. Güvenlik kaygısı olan adam pc sine dual bot linux kurar. AV lerin bile zamanında güvenilmez olduğuna defalarca şahit oldum zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.