Şimdi Ara

AVG Internet Security 2018 (1 Yıllık Ücretsiz Lisans) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
7
Favori
10.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir tane lastpass premium verse çok iyi olacak kaç zamandır takipteyim bir türlü dağıtmadılar :)
  • Valla eset kullanıyorum, zaten internette her zaman keyler var, genelde deneme sürümü keyleri oluyor bazen 90 günlük bazen 30 günlük şansına ne çıkarsa artık, bazen erken patlıyor o zaman yeni kod bulup giriyorum. İşin en zevkli tarafı ise yeni kod girdiğim zaman çalışacak mı çalışmayacak mı diye bekleme ve ne kadar çıkacak diye bekliyorsunuz. Sırf bu zevki yaşamak için 1 yıllık lisans verseler bile kullanmam
  • Verilen lisansı girdim 1 ay kullanım süresi var????
  • Çalışmıyor, tek tek yazmak zorunda kaldım kodu. Yapışmada olmuyor kodda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 9 Ocak 2018; 11:57:2 >
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    kardeşim sen zahmet etmeyeydin ben yerine yazardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz olsa bile Norton, Kaspersky harici hiç bir antivirüsü yükleyesim gelmiyor. Başka yazılımlara güvenemiyorum, belki de alışkanlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

En az 10 tane kod yazdım. Youtubeda copy paste ile kodu giriyorlar, türkçe versiyonunda bu özellik engellenmiş, İşin yoksa apartmana kömür gelmiş, gel taşı kardeşim, yevmiye de var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 9 Ocak 2018; 23:7:55 >
  • Verilen lisansla kullanım süresi 1 ay oluyor neiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

gerçekten başka biri kod girebiliyor mu bizim yerimize....
  • kodu daha sonra kullanabiliyormuyuz acaba ?
  • Ölücüler gelmiş artık çok geç

• yükledik lisansıda girdik ama süre 1 ay gözüküyor.
  • Kod patladı. İlk yüklediğimizde sorun yoktu ama ne olduysa patladı şimdi 1 aya düştü
  • arkadaşlar halen çalışıyor az önce ilk mesajdaki linkten gittim 10minutemail den bir mail alıp denedim lisans kodunu geldi. AVG'ye kodu girince bir yıl lisans verdi.

Hatta office araştırıyorken bir dosya indirmiştim anında virüsü yakaladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 11 Şubat 2018; 23:40:41 >
  • güncelleme hatası veriyordu sildim gitti

• Comodo kullanan bir tek ben miyim

• AVG 1YİLLİK lisans aldım ne aktivasyon kodu geldi ne birşey karşıda muhatap bile yok. Müşteri hizmetleri Amerika üzerinden irtibat kuracak ama derdimi anlatacak İngilizcem yok fikri olan var mı? AVG LİSANSI ALMAYIN

• Yeni kod var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

bu antivirüsü kaç defa denedim ama her defasında silmek zorunda kaldım
    belki ücretlisi iyi olabilir onu bilmiyorum

hiç olmayanlar için yine de bir fırsattır
    geçen sene bunları yazmışım ve şimdi konuyu yeni zannettim ve yine bunları yazmaya gelmiştim :)
    artık nasıl şartlanmışsam :)

edit : birde kendimden alıntı yaptığım için yukarıda bildirim görüp "acaba kim benden alıntı yaptı" diye merakla tıklayıp
    kendim olduğunu görünce :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 24 Ocak 2019; 3:21:11 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.