Şimdi Ara

Aveo önerirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2011 aveo önerirmisiniz acaba. Kullananlar, bilenler araç hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe ve beklentiler nedir? Onların haricinde aveo iyi bir araç, f/p oranı da gayet yüksek. Yeni kasalarından bahsediyorum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 4 Ağustos 2017; 0:12:52 >
  • 2012 aveo kullanıyorum. sıfır almıştım. 80 bin oldu. her 10 binde standart bakım yaptırırım. Gayet güzel ve memnunum. Fiyat olarak ekonomik, 5 yıldızlı güvenlik sunan iyi bir araç. tabi bunlar benim şahsi fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Bütçe ve beklentiler nedir? Onların haricinde aveo iyi bir araç, f/p oranı da gayet yüksek. Yeni kasalarından bahsediyorum tabi.

Bütçem maksimum 33 bin lira, düz vites dizel veya tüplü bir araç bakıyorum. Aveolar diğer alternatiflere göre hem yüksek model hem de şık araçlar gördüğün kadarıyla. Ama tabi daha önce hiç içine dahi binmedim. Ben de yeni kasa aveolara bakıyorum.

• Aveo iyi araçtır, toledo-rapid haricinde günümüzdeki b sedanlardan iyidir. Tasarım, güvenlik ve model yılı olarak bu bütçeye alabileceğiniz en iyi araçlardan. Piyasasını pek bilmiyorum ama temiz dizeli alınabiliyorsa kaçırmayın derim, 1.3 multijet motor var Fiat'ın motoru. Sağlam ve ekonomik.

• 2011 ini bilmiyorumda 2012 de yokuş kalkış desteğinden cruise controlüne otomatik farına kadar dolu paketleri var. İçide gayet konforlu ben corsa ya baktım i20 ye baktim aveo nun içine oturduğumda almaya karar verdim. Corsa 2009 - i20 2012 idi. 1.3 D ltz için konuşuyorum.

• Aslında benzinli (lpg li) aveolara bakıyordum ben, dizel motor masraf açarsa beni zorlayabilir korkusuyla.

• 2011 lerde çift seri var, ön farlar değişik. bizde 2011 var eski seriden arıza çıkarmıyor, sağlam sayılır, donanımlı, içi şık, rakiplerinden kalite olarak düşük değil, motor performansı 0, yakıtı az, yol tutuşu berbat, içi geniş bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

2011 lerde çift seri var, ön farlar değişik. bizde 2011 var eski seriden arıza çıkarmıyor, sağlam sayılır, donanımlı, içi şık, rakiplerinden kalite olarak düşük değil, motor performansı 0, yakıtı az, yol tutuşu berbat, içi geniş bir araç.

bende de eski kasa var, yol tutuşu berbat diyemem. Çoğu virajda bana güven veriyor
  • Yeni kasa dizel lt yada Ltz al 2012 ve üstü olsun kafan rahat rahat eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

2011 lerde çift seri var, ön farlar değişik. bizde 2011 var eski seriden arıza çıkarmıyor, sağlam sayılır, donanımlı, içi şık, rakiplerinden kalite olarak düşük değil, motor performansı 0, yakıtı az, yol tutuşu berbat, içi geniş bir araç.

bende de eski kasa var, yol tutuşu berbat diyemem. Çoğu virajda bana güven veriyor

bu birazda daha önceki kullanılan araçlara göre değişiyor. Ama aveo 100-110 km hızdan sonra arkasını tutamıyor devamlı savuruyor, beni de kullanırken çok huzursuz hissettiriyor.
    parasına göre ucuz araba , alınıp kullanılabilir. Bu arada dış ısı sensörüne ihtiyacımız var ve servislerin elinde hatta izmirde ki depoda dahi yokmuş. Öğrendiğim kadarıyla opel servisleri artık chevrolet için stok tutmuyormuş. Bu çok can sıkıcı birşey.

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    evet stokta Chevrolet parçası yok, Kore'den 3 haftada getiriyorlar. Ancak yan sanayisi 2 günde geliyor. Ben artık yetkili servise gitmektense özelden alıyorum, zaten birçok parça orjinal GM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

evet stokta Chevrolet parçası yok, Kore'den 3 haftada getiriyorlar. Ancak yan sanayisi 2 günde geliyor. Ben artık yetkili servise gitmektense özelden alıyorum, zaten birçok parça orjinal GM.

bana istanbulda bir parçacı önerebilir misiniz? ben pek opelden anlamıyorum bulamadım. Araçta dış ısı göstergesi kayboluyor ve klima sıcak üflemeye başlıyor. Dış ısı sensörünün arızalı olduğunu düşünüyorum
  • aveo yerine atrage daha mantıklı.

• Bende de yeni kasa aveo var, memnunum. Sıkıntısı yok. Yol tutuş 150-160la gitmiyorsan iyi. 120-130'a zorlanmadan çıkıyor. Kalkışlarda da sınıfına göre seri.

Kaporta aksamı zor bulunur. Motor zaten bildiğimiz 1.4 ecotec opel motoru. Sorunuz olursa cevaplarım.
  • Aveonun kronik arızalısına denk gelirseniz hayattan soğursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.