Şimdi Ara

Avengers: Secret Wars ( 07.05.2027 ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@evohan

• Kevinda beyin bedava bu film 2027 e kadar yolu var 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evohan kullanıcısına yanıt

Bence ertelenmesi iyi oldu . Filmin senaryosu ve görsel efektleri konusunda daha fazla çalışılabilecek .

• Moueson kullanıcısına yanıt

bende onu demek istemişti ilk açıkladıkları tarih zaten çok hayalperestçe idi :)

• dewe34 kullanıcısına yanıt

O herifin Allah belasını versin ne diyim..

Koskoco Thor'un anasını belledi ya

• Son konuşulan sızıntılara göre film 2 parta bölünebilirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewe34 -- 17 Şubat 2023; 11:25:54 >
  • dewe34 kullanıcısına yanıt

2 parta bölünür kesin . Secret wars hikayesi bir filme sığabilecek hikaye değil .

• daha x-men ve f4 ü oturtmaları lazım evrene

• evohan kullanıcısına yanıt

Bu film daha çok ertelenir gibi geliyor zaten . Keşke Marvel evrene saçma sapan yeni kahramanlar ekleyecegine x men ekibini eklemeye başlasa.

• Kang'in saçma sapan bir varyantı değil de Dr.Doom'un ana Villian olacağı bir film olur umarım.Ben hala inanamadığım için en yakın filmde Doom'u göstermelerini bekliyorum , hani kendisinin en önemli olduğu Event'te değil de biz ölünce faz 25. falan mı gelecek acaba bu adam.

Bence xmen evreni bambaşka bir olay. Xmen karakterleri marvel evrenine gelmemeli, marvel karakterleri xmen evrenine gelmeli.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt

Çizgi romanlarda iki tane Secret Wars hikayesi var. Biri Beyonder ile diğeri Doctor Doom ile. Çıkan dedikodular Beyonder ile yapılacağı ve Beyonder'ın da Kang variantı olacağı şekilde.

• Doom kullanıcısına yanıt

Secret Wars'ın 3 farklı serisi (hikayesi var) birbirleriyle bağlı olmak üzere üç seriden oluşan bir Event diyebiliriz totalde de 12 farklı çizgi roman basımı seriden oluşuyor diye hatırlıyorum , tabii 2008 sonrası çizgi romanına hakim olmadığım için ondan sonra başka çıkardılar mı bilgim yok Çünkü 2008 sonrasında genelde artık sadece çocuk eğlendirme sektörüne yöneldikleri ve Captain America ve İron Man üzerine her şeyi kurdukları için pek bir anlamı kalmadı okumanın.İlk çizgi romanda yani Secret Wars 1 diye adlandırabileceğimiz ve aslında ana hikaye olarak kabul edilebilecek olan ve en popüleri olan bu seri , bu serilerin hepsinde de Beyonder var Spoiler vermeyeyim çizgi romandan şimdi ama 1. hikaye Doom'un dahil olduğu ve ana Villian olduğu hikaye.Ayrıca 2. seride de önemli karakterlerden biri yine var yani , 3. hikayede de yine Doom ana karakterlerden ve hikayenin çok önemli bir parçası yani Doom'un olmadığı bir hikaye benim açımdan yetersiz kalır.

Beyonder , Kang varyantı olacağını ben de gördüm sanırım öyle olacak ama ben çok mantıksız buluyorum şahsen , herifin olmayan özelliklerini boostlamak için ellerinden geleni yapıyor Marvel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 25 Şubat 2023; 14:46:38 >

• Marvel Endgame öncesindeki Thor filminden sonra giderek film arasında bağlantı yapma olayını bitiriyordu.Ant-Man izledik yine değişmediğini gördük.

Ne kaldı şimdi ? Guardians of the Galaxy....

Üstelik orada anlatması için 1-2 film gerecek Warlock karakterini gösterecekler.Öyle geçiştirelecek karakterler değil ki bunlar ?

Guardians of the Galaxy filminden de yine olay,detay beklemiyorum.Eğlence aksiyon sulu komedi oldu bitti.

Hani Secret Wars ? Hani evrenler ? Beyler dizileri bekleyin diyecekler bize.Spider Strange filmleri X-Men F4 tanıtmak için çok uygun filmler dedik,bırak onlar hakkında ipucu vermeyi evrene geçişi bile derin anlatamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Şubat 2023; 23:39:18 >
  • Marvel Türkiye Stüdyo YouTube kanalıma davetlisiniz.
    https://www.youtube.com/@marvelturkiye1694?app=desktop

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/@marvelturkiye1694

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Wesley Snipes Blade rolüyle geri dönebilir şeklinde haberler çıktı inernette, ateş olmayan yerden duman çıkmaz, kısa bir rolde de olsa geri dönmesini isterim.

Avengers: Secret Wars ( 07.05.2027 )

• Ziromen kullanıcısına yanıt

Yeni Blade karakterinin hocası olarak güzel bir yer edinir hemde saygı duruşu gibi olur üstada aslındaAvengers: Secret Wars ( 07.05.2027 ) 

• Secret wars'ın bütçesini merak ediyorum bu kadar oyuncunun olduğu filmin maliyeti çok yüksek olacaktır.

Marvel eski Marvel olsaydi gisesi 2 milyari bulur derdim zar zor 1 milyari gecer bu film

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.