Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: general4242

Son sahnede aralarinda en güçlü olan thor thanosun geldiğini anlamadı yalnız.
    Millet haşat oldukdan sonra anladi beyefendiler
    Bu konu şeye benziyor, Yüzük niye kartallarla götürülmedi mordora
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Bu film şu ana kadar yapılmış en iyi hero kahraman filmi yok öyle yok bu böyle kimse demesin film kusursuz

THANOS gibi bir karakter gelmedi hatta ve hatta DC'ci olarak diyorum
    Dark Knight' a rağmen mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Wakanda'daya Thor bifrost ile gelince Wakanda kalkanını hiç etmesi

• Süper kahraman filmlerinde film bitince iyilerin kazanmasıyla sonuçlanınca hep sevincim kursağımda kalırdı,bir sefer de şu kötüler kazansın ne yapıcaklar acaba çok merak ediyorum derdim,iyiler ne kadar kötü darbe alsa da bir şekilde kazanıyorlardı bu yüzden bu açıdan bakılınca ilk defa kötünün kazandığı süper kahraman filmi oldu.
    Ayrıca starlord neden yumruk attı muhabbeti de var "ya abi nası böyle saçmalık olur yhaa,tam eldiveni almışken böyle bir şey yaparsın!!!" sonra "doktor niye zamanı geri almadı abi yaa"
    ama diğer taraftan bakarsak bu sefer de thanos 4 taşa sahip ve evrendeki en güçlü yaratık,nasıl olur da eldiveni elinden çıkarmaya bu kadar yaklaşabilirler denilebilir.Gerçeklik taşı ile mantis ve draxi tek hamlede paramparça etmişti bunu Titanda da yapabilirdi.Yani keyif almaya bakın,boşverin şu olsaydı bu olsaydı felan demeyi

• thonos sesi tr dublaj efsanesi ayhan kahya seslendirmiş cidden bi seslendirme sanatçısının etkisi ortada belki thanos kötü biri seslendirysedi böyle olmazdı
  • Hawkeye'ın kıyafeti ortaya çıkmış bende bildiğin samuraylara benzettim çok garip.

http://www.technolabs.net/hawkeyein-avengers-4te-giyecegi-kostumun-gorseli-yayinlandi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

FRAGMANDA THANOSUN NE GİRİŞİ VAR ULAN YA

Gerçek alfa erkek işte
  • Bari biraz olsun çrden esinlenip Avengers 4'e Galactus'u falan getirseler ne güzel olurdu

• Burada Ruh taşını mı kullanıyor bana mı öyle geldi? Burada ruh taşının nasıl bir görevi olabilir ki? Ruh taşını hiç kullanmadı diye biliyorum film boyunca.
  • FoxyDogy kullanıcısına yanıt
    Evet burada ruh taşını ilk ve son kez kullanıyor. Dr. Strange'in kopyalarını yok etmek için, yoksa kopya Strange ler tekrar gerçeğinin içine giremezdi, güç taşından da güç alarak kolayca yaptı bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akca96

Evet burada ruh taşını ilk ve son kez kullanıyor. Dr. Strange'in kopyalarını yok etmek için, yoksa kopya Strange ler tekrar gerçeğinin içine giremezdi, güç taşından da güç alarak kolayca yaptı bunu.

Parmak şıklatırken de kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanosun son sahnede kahramanları alt etme sahnesi bana basit olmuş gibi geldi tamam filmde çok iyi versus sahneleri var ama yumruklarla durdurdu yani kahramanları.Diğer sahnelerin yanında çok sönük kaldı.

Ayrıca thor wakandaya inince bruce bannerın bağırma sahnesinde adamın kafasını sanki tükürükle yapıştırmışlar gibi durmuyor mu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faıthful

Thanosun son sahnede kahramanları alt etme sahnesi bana basit olmuş gibi geldi tamam filmde çok iyi versus sahneleri var ama yumruklarla durdurdu yani kahramanları.Diğer sahnelerin yanında çok sönük kaldı.

Ayrıca thor wakandaya inince bruce bannerın bağırma sahnesinde adamın kafasını sanki tükürükle yapıştırmışlar gibi durmuyor mu ya
    Thanous normalde hepsini böcek gibi ezebilir. Hulk'ı 3 snde paket etti sonuçta.

Ayrıca filmde CGI'nın zayıf kaldığı bazı yerler var. O dediğin sahne bir örnek. Bir de en baştaki Squidward sahnesindeki araba ve diğer şeyler bildiğin bilgisayara oyunu gibi duruyor. Hani biraz Division oynuyormuşsun hissi veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Thanous normalde hepsini böcek gibi ezebilir. Hulk'ı 3 snde paket etti sonuçta.

Ayrıca filmde CGI'nın zayıf kaldığı bazı yerler var. O dediğin sahne bir örnek. Bir de en baştaki Squidward sahnesindeki araba ve diğer şeyler bildiğin bilgisayara oyunu gibi duruyor. Hani biraz Division oynuyormuşsun hissi veriyor.

Alıntıları Göster
    Titanda starlord yumruk attıktan sonra thanosun drax ve birkaç kişiyi daha taşlardan biri ile uzaklaştırdığı sahne de stüdyoda çekildiği çok belliydi.

• Faıthful kullanıcısına yanıt
    Basit mi ? Karakterleri sağlam gösterebilmek için çok bile abartmışlar , thanos o kadar bile uğraşmaz normalde

• Ruh taşını almaya vormire gittikleri zaman Red skull,bilgiyle lanetlendim diyor ve sonra Thanos ile iron man arasındaki titandaki sahnede Thanos,iron man'e bilgiyle lanetlenen tek sen değilsin diyor?
  • FoxyDogy kullanıcısına yanıt

Orada hangi Doctor Strange'in gerçek olduğunu bulmak için kullanıyor ruh taşını. Dikkat ederseniz kullandıktan sonra Doctor Strange, astral boyuta girip çıkıyor hemen.
  • quote:

Ruh taşını almaya vormire gittikleri zaman Red skull,bilgiyle lanetlendim diyor ve sonra Thanos ile iron man arasındaki titandaki sahnede Thanos,iron man'e bilgiyle lanetlenen tek sen değilsin diyor?
    Kendisi için söylüyor onu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ruh taşını almaya vormire gittikleri zaman Red skull,bilgiyle lanetlendim diyor ve sonra Thanos ile iron man arasındaki titandaki sahnede Thanos,iron man'e bilgiyle lanetlenen tek sen değilsin diyor?

Red Skull THANOS'u ve Gamora'yı tanıyor. THANOS "bizi biliyor musun?" diye sorduğunda Red Skull "buraya yolculuk eden herkesi bilmek benim lanetim." diyor. Bilgiyle lanetlendiğini söylemiyor. Ama yine bi lanet sözkonusu...

• Red Skull'a yazık lan herif senelerdir orada tek başına ne yapıyor boş boş oturmaktan başka.
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.