Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güçsüz olan sol kolu nedir ya
    Adam gezegen fırlatıyor, sol kolu güçsüz müş de parmaklarını tutuyormuş da falan...
    Oldu olacak sol el kullanmak haram olduğu için Cap dayanıyor de tam olsun
    Gazlamak için gösterdikleri sahne işte, Cap kim Thanos'a karşı duracak.
  • Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Hocam adamda onu diyor zaten karsi duran falan yok thanos orda kosarak ucarak abanmiyor elini uzatiyor cap yerde cokuk gibi zaten iki eliyle thanosun parmagini zor tutuyor. Orda thanos ne kas gucunu zorluyor ne tas kullaniyor. Gozundeki zorlanma ifadesi de sasirma ve elini itmesine ragmen capin dayanmasi ama orda ki itme azicik birsey. Cap orda ya olur ya da araya baska biri girer. Zaten meshur kosman sahnesinden sonra oluyor o sahne wakanda da cok belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pukiman kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi yüzündeki mimik değişimi bana zorlanma gibi geldi.bu yüzden çok taktım olaya

• Tom Waits kullanıcısına yanıt
    Gezegeni kas gücüyle değil taşlar ile yolluyor.
    Üstte de bahsettim çizgi romandan azda olsa esinleniyorlar bu kadar az esinlenmeleri bile sizi çılgına çeviriyorsa tam esinlenip Steve Thanosa yumruk atsa naparsınız hayal edemiyorum. Belkide atıyordur belli mi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Güçsüz olan sol kolu nedir ya
    Adam gezegen fırlatıyor, sol kolu güçsüz müş de parmaklarını tutuyormuş da falan...
    Oldu olacak sol el kullanmak haram olduğu için Cap dayanıyor de tam olsun
    Gazlamak için gösterdikleri sahne işte, Cap kim Thanos'a karşı duracak.

Ben futbol oynarken sol kolumla topu çelemiyorum ya da boks yaparken sol kolumu savunma haricinde kullanamıyorum mesela. Demek ki sen iki elini iki kolunu da en iyi şekilde kullanan , iki elinle yazı yazabilen , beyninin iki tarafınıda eşit güçte kullanabilen bir kardeşimizsin ki bu yorum sana komik gelmiş. :) Biz öyle değiliz , Thanos bey'de öyle değil.. O yüzden infinity gauntlet sol elindedir , çünkü sağ eli ile savaşmak , sert darbeler indirmek ve kendini kollamak zorunda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaqen Hghar

burada olay 1v1 çıkmaları değil hocam olay capin thanosu zorlayacak seviyedeymiş gibi gösterilmesi

Thanosu zorluyor gibi gözükmüyor ki zaten thanos evcil hayvan sevecek misali elini uzatıyor cap iki eliyle belki 2 sn tutmasına karşılık vermeye çalışıyor ıkınarak

• Muhabbetler nereye gitmiş böyle Cap iç savaşta tek eliyle çatıdaki helikopteri durdurma sahnesi diğer eliyle sabit tutunduğu destek hatırlayın..hadi onu geçtim cap eğer bu sahnede thanosu durdurmaya çalışsa diyelim thanos'da baskı yapsa diyelimki matematikte fizikte imkansız bu..resmen sıçtıklarının habercisidir thanos titan anasını satim ne vibranyum elementi nede bruce banner'ın hulka dönüşmesini sağlayan ana madde thanosun gücü karşısında imkanı yok yetmez..

sonsuzluk savaşı serisinde aslında thanos 2 part işlenmeliydi, ilkinde yensin, 2'cide yenilsin hesabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 20 Mart 2018; 16:29:50 >

• bayılıyom bu sahneye yedi bitirdi beni

• quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

İlk film iyiydi zaten, ama bu herif ne yazardı ne de yapımcı.
    O film ondan iyiydi, sonra 2. filmin tamamını buna verince batırdı.

İki filmi de Joss Whedon yazıp yönetti.

• Icefyre kullanıcısına yanıt
    İlk filmi sadece o yazmadı.
    2. filmde sadece onun yazdığı anlaşılıyor zaten
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Thanos 4. Filmde yok mu zaten? Butun taslari bu filmde toplayip bu filmde olecek demeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Millet hala steve rogers ı captain america sanıyor arkadaş. Kostümünü çıkardı çoktan. Kalkanını da "onu bubam yaptı bir kere" diye ağlayan Tony stark e verdi. Aslında gerçek captain america Tony stark artık. Civil war da gördüğümüz gibi ilişkileri çok İyi.anlaşmalar yapıyor.. Silah da satıyor bir yandan. Kostümsüz black widow un bile Tokat manyağı yapacağı bir şahıs.

Ama yok Stovo rogors omorokonon odomo bor koro..

Yav he he. Adamın zekası bile her şeye yetiyor. Siz de ağlayıp duruyorsunuz steve de steve diye. Thanos 2 80 uzatınca göreceğim ben sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

İlk filmi sadece o yazmadı.
    2. filmde sadece onun yazdığı anlaşılıyor zaten

İlk filmin diğer senaristinin yazdığı filmler de Elektra, The Incredible Hulk, X-Men Last Stand falan.

İş eninde sonunda yönetmende biter. Bunun en büyük örneği Oscar ödüllü Chris Terrio'nun Zack Snyder ile yazdığı Batman v Superman.

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Thanos 4. Filmde yok mu zaten? Butun taslari bu filmde toplayip bu filmde olecek demeyin

dostum işler karışık baya
  • Icefyre kullanıcısına yanıt
    Hep kötü örnekleri vermişsin.Ona bakarsan X-2'yi de yazan o bu arkadaş, X-Men filmleri içerisinde o dönem beğenilenlerdendi.
    The Incredible Hulk da kötü bir film değil ayrıca.
    Neyse sadede gelirsek ben Whedon kötü bir yönetmen demedim, kötü bir yazar dedim, ki bana sorarsan çok iyi de bir yönetmen değil vasat bir yönetmen.
    Diyeyim ve konuyu kapatıyım kendi adıma.
  • Bu çizgi romanları internetten okuyabileceğim (özellikle civil war sonrası) yada alabileceğim siteleri atabilecek var mı?
  • Hakarete ulaşan, kışkırtıcı, düzeysiz mesajları temizledim arkadaşlar.

Sinema, çizgi roman, yönetmen, oyuncu vs tartışalım ama tartışmanın harareti sizi hakarete yönlendirmesin lütfen.

İyi forumlar.
  • Aahhaha Thanos'la kafa kafaya bilek güreşi yapan Captain America.

Cap'i severim belki de favori Marvel karakterimdir ama yani bu kadar da değil. Thanos'un parmağıyla ezmesi lazım.

Çöp incoming maalesef. Marvel gene herkesin üzerinden geçmesin diye Villain'in güçlerini kısmış belli oldu.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    yine mi aynı mevzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Aahhaha Thanos'la kafa kafaya bilek güreşi yapan Captain America.

Cap'i severim belki de favori Marvel karakterimdir ama yani bu kadar da değil. Thanos'un parmağıyla ezmesi lazım.

Çöp incoming maalesef. Marvel gene herkesin üzerinden geçmesin diye Villain'in güçlerini kısmış belli oldu.

Dc ciler ağlamaya erken başlamış

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.