Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.249
Cevap
36
Favori
376.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim tahminim Iron Man ölür ve Peter Parker'ı MCU'da onun yerine konumlandırırlar.
  • Tom Holland senaryo vermemısler ağzından kaçırmasın diye

1 yıl sonra ızlemıs olacagız . Umarım fos olmaz

Dibine kadar sert aksıyon olması lazım Zevzek bir Thanos yaparlar ve de Thanos ordusunu savaştırırlarsa çok pis söverim yani
  • Filmin çekimlerine başlandı.

Avengers: Endgame (2019)
  • Konunun adını da değiştirin artık. Infinity War Part 2 değil, direk Avengers 4 yapılsın bari film ismi açıklanana kadar.

Asıl hikaye burada işlenecek bence.
  • Starhawk'ı görecek mıyız ? Yoksa Warlock gibi o da mı olmayacak ?
  • Kozmık guclerı olan bır karakter ben de tam bılmıyorum Galaxy fılmınde zaten tam göstermedıler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Starhawk'ı görecek mıyız ? Yoksa Warlock gibi o da mı olmayacak ?

Hocam karakteri aradım da internette GotG2 de görünen karakterlerden biri çıktı, o karakterden bahsediyorsanız eğer bu filmde olsa ne olur olmasa ne olur ne gücü vardı ki

Yondu gibi orijinal Guardians of the Galaxy üyesi. Boşuna Sly'a vermediler o rölü. İlerde yeniden karşımıza çıkabilir.
  • GOTG 3'de görebiliriz. Çizgi romanlarda eşiyle birlikte Starhawk'ı oluşturuyor. Adam Warlock 3'de gözükecek. Bizim ekip için bayağı dişli bir rakip. Hele Peter artık melez değil. Güç dengesi için Starhawk şart. Adam sonra yaratıcılarına karşı gelip koruyuculara katılırsa Avengers 4'te olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

GOTG 3'de görebiliriz. Çizgi romanlarda eşiyle birlikte Starhawk'ı oluşturuyor. Adam Warlock 3'de gözükecek. Bizim ekip için bayağı dişli bir rakip. Hele Peter artık melez değil. Güç dengesi için Starhawk şart. Adam sonra yaratıcılarına karşı gelip koruyuculara katılırsa Avengers 4'te olabilir.

Avengers 3 ile 4 arasında GotG filmi yok ki benim bildiğim.

Ne yapacakları belli olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

GOTG 3'de görebiliriz. Çizgi romanlarda eşiyle birlikte Starhawk'ı oluşturuyor. Adam Warlock 3'de gözükecek. Bizim ekip için bayağı dişli bir rakip. Hele Peter artık melez değil. Güç dengesi için Starhawk şart. Adam sonra yaratıcılarına karşı gelip koruyuculara katılırsa Avengers 4'te olabilir.

James Gunn GoG 3 filminin Avengers sequel'inden sonra olacagini kesin olarak söylemisti. Avengers 4'ün cekimlerine baslandi bile.
    Bu dakikadan sonra GoG3'ü araya katamazlar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariaven -- 16 Ağustos 2017; 12:4:49 >

• quote:

quote:

quote:

GotG 3, 2020'de vizyona girecek. Thanos arc'ından sonraki evrenin temeli, GotG 3 filmiyle atılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

O gözlük ne ya. Bu adam ikidir emekli gibi çıkıyor resimlerde.

• quote:

Brie Larson, Atlanta'da devam eden Avengers 4 çekimlerine katıldı.

Kaptan Marvel mi geliyor
  • quote:

Evet.

Chris Evans ve Brie Larson, Atlanta'daki Avengers 4 çekimlerine giderken görüntülendi:

Kimse ölmeyecek herhalde bu ne yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

quote:

Evet.

Chris Evans ve Brie Larson, Atlanta'daki Avengers 4 çekimlerine giderken görüntülendi:

Kimse ölmeyecek herhalde bu ne yav

Merak etmeyin.Üçüncü Avengers filmi iki parça olacağı için ölenler son filmde Hakkın rahmetine kavuşur. Sözleşmede 3 Avengers filmiydi. Önce part 1-2 şimdi de iki ayrı film oldu.

• Selamlar,

Bu Avengers 4'ün olayı nedir?

Bir de Avengers: Infinity Part 1 ve Avengers: Infinity Part 2 filmlerine ek bir filmmi bu avengers 4 yoksa, Part 2'ye avengers 4 mü diyorlar?
  • Teşekkürler.
  • Birinin dönüşü (Return) yada Fall falan var heralde ismin içinde salladım ama belki tutar
  • Bu chris evans ne evrim geçirdi anasını satayım ilk captain da neydi hatta fantastik dörtlüde neydi vücut yaptıkça saç baş düzeldi adam arkadan beyaz tişörtle bile yakışıklı duruyor
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Chris evans Normal bir birey gibi sporunu yapıyordu aslında ama ne zaman captain america için teklif geldi o zaman beast modunda ağırlık kaldırmaya başladı eski vucuduna bakarsanız eğer fit olduğunu görürsünüz. İşte sonradan bulk dönemine kilo alma dönemine girdi ama bunu tamamen yağsız kas kütlesi alarak sıkı bir diyetten geçti ve sonunda bir gorile döndü.

Fitness yapan insanlar normal insanlara göre daha yakışıklı gözüküyorlarmış. Ne derece doğru bilemiyorum şimdi öyle diyince aklıma geldi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.