Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avengers: Infinity War Part 1'i bilmiyorum ama Part 2'de taş ve sopalar olacağını biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Avengers: Infinity War Part 1'i bilmiyorum ama Part 2'de taş ve sopalar olacağını biliyorum.

kahkaha attım
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Darkseid'la karıştırdın herhalde.

• Konudan anladığım kadarıyla Marvel evrenine reset atacaklar galiba demi? Bence direk format atsınlar, kısır döngüye girdi bunlar.
  • C.America ile Iron man birbirine girdikten sonra hemde fena şekilde tekrardan nasıl aynı tarafta olacaklar? Biraz fransızım bu muhabbetlere aydınlatın beni beyler.

• iki tarafta özünde iyi karakterler. bu iyi karakterlerin karşısına saf kötü bir karakter çıkarırsan pek tabi kendi savaşlarından ziyade bu kötüyü ortadan kaldırmak için birleşeceklerdir. her nekadar birbirlerine girmiş dahi olsalar daha önceden de beraber mücadele etmişlikleri olduğundan (avengers filmleri) çok fazla zorlanmazlar diye düşünüyorum.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Thanos diğer villainlerden farklı bir düşman evreni tehdit ediyor birleştirici unsur gayet net varlığın yok oluşu. Rogers rahmetli olmazsa yapısı gereği mücadele edecektir stark da olaylar yüzünden surekli kendini suçluyor o da kendini bu ugurda feda edebilir. Sonsuzluk taşları olmadan bütün ekibi silecek olan Thanos' a muhtemelen bütün taşları kullanarak saldıracaklardir. Bu haliyle hiç şansları yok. Thanos taşları ele geçirip bütün evreni yok ederse güzel bir son olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_virüs -- 12 Mart 2016; 2:10:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanos2un bulunduğu indirip okuyabileceğimiz pdf şeklinde çizgi roman veya çizgi dizi var mı?
  • Bu var benim bildiğim :http://tcctakimi.blogspot.com/2001/12/thanos-yukseliyor.html .
    Çocukluğundan itibaren anlatıyor güzel seri.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Disney Infinity War Part II isminden vazgeçti. 2019'daki Avengers filminin adı değişecek. Russolar daha önce bu filmlerin birbirinin devamı olmadığını ve isimlerinin değişeceğini belirtmişti. Resmileşmiş oldu.

Thanos'u bir filme sığdırmak gibi bir hata yapacaklar

• New Avengers geliyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Disney Infinity War Part II isminden vazgeçti. 2019'daki Avengers filminin adı değişecek. Russolar daha önce bu filmlerin birbirinin devamı olmadığını ve isimlerinin değişeceğini belirtmişti. Resmileşmiş oldu.

Thanos'u bir filme sığdırmak gibi bir hata yapacaklar

Öyle bir dünya yok hocam. Ultron'a falan benzemez bu olay. Thanos'u tek filmde harcarlarsa birçok kişiden çok ağır tepkiler alırlar. Öyle bir riske girmezler sanırım.

• Filmin adı büyük bir ihtimalle Infinity Gauntlet olacak.
  • DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Darkseidi küçümseme bence.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Tek yer.

Tek mi yer yapma gözünü sevdiğim birisinde ig var diğeri normal adil mi sence?

IG'ye gerek yok.

IG olmadan emin ol basa bas kapışırlar.

Eminim.Kapışamazlar

• Thanos'a karşı Avengers ekibi Galactus'u kullanabilir.

Galactus gelip Thanos'un gezegenini yokeder.

O arada Thanos'u da yok edip, Infinity Stones'u kendine alıp uzaklaşır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.