Şimdi Ara

AVEDAN ALINAN İPHONE ARIZALI ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avedan 4 gün önce kontratlı aldığım iphone 6 arızalı çıktı.Ayıplı mal değişim isteyeceğim ama avenın tutumu nasıl olur bilemiyorum.Nasıl bir yol izlemeliyim daha önce başına böyle birşey gelen var mı?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Direk gidip verebilirsin. Bende bir kaç hafta önce g7 almıştım daha 9. Saatte sim kart sorunundan geri götürdüm. Servise gönderelim dediler kabul etmedim. Telefonu bıraktım yarım saat içinde para mı geri aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız belirttiğim gib ben cihazı kontratlı aldım,büyük ihtaimal servise gönderelim arıza kaydı alınsın felan diyecekler bu da nerden baksam 1 ay sürer.
  • Ne Tür bir sorun çıktı hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glassator8888

Yalnız belirttiğim gib ben cihazı kontratlı aldım,büyük ihtaimal servise gönderelim arıza kaydı alınsın felan diyecekler bu da nerden baksam 1 ay sürer.

Cihazı iade edin yeni cihaz versinler .
    Burada onların ne dediği önemli değil . Siz para vermişsiniz sizin tutumunuz önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Ne Tür bir sorun çıktı hocam ?

Ahize sesi cızırtılı geliyor ses yükselince hattım kesik hat onda mı dedim ama.Sesi kısınca azaldığından donanımsal bir sorun gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: glassator8888

Yalnız belirttiğim gib ben cihazı kontratlı aldım,büyük ihtaimal servise gönderelim arıza kaydı alınsın felan diyecekler bu da nerden baksam 1 ay sürer.

Cihazı iade edin yeni cihaz versinler .
    Burada onların ne dediği önemli değil . Siz para vermişsiniz sizin tutumunuz önemli

Ben hakkımı ararım gidip o sıkıntı değilde bizim insanımız şark kurnazlığını sevdiğinden sinirlerimi zıplatmalarını istemyorum.Önceden başına glen var mı nasıl bir yol izledi diye merak ettim.
  • Öncelikle başlığı küçük harfle yazmanız gerek, sim kartınızın kesik olmasını Apple Store ekranın oynamasına bile sebep olarak gösterebiliyor çünkü, sim kartınızı nano sim kart ile değiştirip deneyin, sonrasında telefonunuzu restore edin(itunes'tan) hala çözüm olmazsa avea'ya gidin, çözüm süreci uzun sürer gibi duruyorsa orada, telefonunuzu Apple Store Türkiye veya yetkili(Direk Apple tarafından) servislere verin, servisler 3-4 günde sonuçlandırır durumu, Apple Store anında çözüm bulur ama orada da bir şekilde randevu bulmanız/almanız gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 10 Mart 2015; 10:51:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Öncelikle başlığı küçük harfle yazmanız gerek, sim kartınızın kesik olmasını Apple Store ekranın oynamasına bile sebep olarak gösterebiliyor çünkü, sim kartınızı nano sim kart ile değiştirip deneyin, sonrasında telefonunuzu restore edin(itunes'tan) hala çözüm olmazsa avea'ya gidin, çözüm süreci uzun sürer gibi duruyorsa orada, telefonunuzu Apple Store Türkiye veya yetkili(Direk Apple tarafından) servislere verin, servisler 3-4 günde sonuçlandırır durumu, Apple Store anında çözüm bulur ama orada da bir şekilde randevu bulmanız/almanız gerek.

Cevabınız için teşekürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.