Şimdi Ara

AVEANIN KAZIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AVEA KONTÖRLÜ HATTAN HER YÖNE 150 DAKİKA FATURALI PAKETE GEÇİŞ YAPTIM. 15 TL AMA VERGİLER DAHİL 19 TL ....AY İÇİNDE MÜŞTERİ HİZMETLERDEN ARANDIM .BAŞKA OPÖRÖTERE NUMARAMI 1 YIL TAŞIMAMA KOŞULUYLA VERGİLERDEN MUAF TUTULUP HER AY ÖDEMEM GEREKENİN 15 TL OLACAĞINI SÖYLEDİLER. BALIKLAMA ATLADIM. AY SONU GELEN FATURA 35 TL İDİ ŞOK OLDUM VEDE FENA KIZDIM..SORUYORUM 1 YIL TAHATTÜT ALDILAR YA BEN O TAHATTÜTÜ BOZARSAM NE OLUR BİR AY OLDU O TAHATTÜTÜ VERELİ .KIZGINIM YA NUMARA TAŞIMAYIP HATTI KAPATSAM CEZASI VARMI

• taahhütlerde ceza olması gerekiyor adı üstünde zaten taahhüt veriliyor ama ayrıntılı bilgim yok maalesef
  • Tahahhüt sonucu sana ne kadar indirim yapmışlarsa o kadar para verirsin geri.
  • peki aradaki 16 tl lik fark neymiş. niye 19 yerine 35 tl faturanız geldi?
  • internet kullanımı falan oldu mu? Neden faturanız fazla geldi acaba! Müşteri hizmetleri ile görüştünüz mu?
  • Arkadaşlar faturanız fazla geldiyse önce tespit edin nerden fazla gelmiş sonuçta telefon artık sadece konuşmaya yaramıyor sms mms internet vs vs birton kullanım çeşiti var.Siz belki bilmeden fazla kullanım yaptınız yada farklı biyerden kullanım oldu bunu faturanızdan bakın hangi kalemlerden ücretlenme olmuş.Fatura yüksek geldi diyince birşey olmuyor sonuçta x dk y lira dedi diye fatura y lira gelicek anlamına gelmiyor diğer kullanımlar varsa ücretlenme olur ve bu y lira artacaktır.
  • hiç bir yeri aramadım faturayı ödedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudem
    hiç bir yeri aramadım faturayı ödedim

E kusura bakmayin da hata sizde,madem sikayetcisiniz faturadan ,nie mh yi aramiyorsunuz? Madem aramiyorsunuz niye buraya aveanin kazigi diye konu aciyorsunuz??
  • quote:

hiç bir yeri aramadım faturayı ödedim

Faturayı ödemiş olman birşey kaybettirmiyor faturayı incelersin,tespit edersin fazla kullanımın kaynağını varsa hata şikayet edersin bir sonraki faturadan düşerler.Ama sen avea kazığı demene rağmen hakkını kaynağa dayandırarak aramak istemiyorsun.Ozaman bizde yardımcı olamayız bu konunda kimseye yararı olmaz.
  • fatura burada arkadaşlar değerlendirmeyi size bırakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudem -- 8 Eylül 2010; 0:30:22 >
  • paket aşımı 7.38
    hat tek taraflı kapanmıs 2.45
    yaklasık 10 tl fazla bunlar.

Çıplak fiyat arttıkça vergide artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 8 Eylül 2010; 0:36:28 >
  • quote:

fatura burada arkadaşlar değerlendirmeyi size bırakıyorum

/>

/>

Biconun dediği gibi hattınız kapanıp açılmış gecikmeli ödemeden herhalde ordan bi tutar yansımış + fazla kullanım yapmışsınız yada hatalı ücretlendirme olmuş çünkü dakika hakkınızı geçmediyseniz o 7.38 tl nin olmaması gerekiyordu tabi buna kdv öiv ekleyince bu tutar daha da yüksek oluyor bunu tespit et bakalım hangi görüşmelerin ücretlenmiş dakika hakkını mı aşmışsın ? vergileride ekleyince yuvarlak hesap bi 4 tl kapanıp açılma ücretinden girmiş,10-11 tl gibide paketi aşımı kullanımdan girmiş,1 tl zaten telsiz kullanım ücreti o herkese yansıyor.Sen bu kdv öiv dahil hali olan 10-11 tl arasındaki konuşmanın ne olduğuna bak online işlemlerden detaylardan,faturayı asıl şişiren o olmuş birşekilde ücretlenen konuşmaların olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 8 Eylül 2010; 0:46:22 >

• sağolun arkadaşlar ilginize...
  • her türlü kazıklıyorlar sonucta avea son zamanlarda gercekten bozdu.Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum bende.
  • kontorlü kartta nasıl bakıyorsun faturaya o koydugun resme acaba ?
  • ben turkcellden vodafone geçtim gayet memnunum bir problem yok şimdilik devamı da öyle olur umarım.
    quote:

Orijinalden alıntı: gfbdogukan

her türlü kazıklıyorlar sonucta avea son zamanlarda gercekten bozdu.Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum bende.
  • avea mı vodafone yapmayı düşünüyorum ben de aslında ama daha kesin değil
  • rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì
    kontorlü kartta nasıl bakıyorsun faturaya o koydugun resme acaba ?

Arkadaş kontörlüde faturalıya geçmiş konuyu tam okumadın sanırım ve bu olay faturalıdayken başına gelenler.

Ama faturanın açıklaması yapıldı arkadaş belli ki aşmış limiti ücretlenmiş görüşmeleri ve hattı kapanıp açılmış onun içinde ücret alınmış.Arkadaşta bunları ret etmedi demek ki faturada bir kazık yok bence konuyu fazla uzatmayın arkadaşlar :) Haklı olsaydı arkadaş iade alması için yardımcı olacaktık ama mevzu zaten orda bitti.
  • Hat açtırma bedelini de peşin isteyecek, 35-40 lira verip numaranızı başka operatöre taşıyabilirsiniz.

Aylık 4 lira indirim vermişler, yani 15 liralık paket 11 liraya inmiş, fiyatı bence çok çok güzel olmuş, numaranızı taşırsanız hem hat bedelini ödediğinizle, hem de peşin olarak topluca ödediğinizle kalırsınız.

Örneğin Vodafone 150 dakika her yöne alsanız yine ayda 15 lira ödeyeceksiniz... Ama hat tesis ücretini boşu boşuna fazladan ödemiş olacaksınız...

Müşteri Hizmetlerinden ayrılırsam ne olur diye ayrıca tutar bildirmesini isteyin...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.