Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

İstediğini yaparsın. Bilgisayara bağla dosya indir istersen.

hocam avealıyım suan bende girebiliyormuyum bu tarifeye ?

Avea içi 1000 dk.
    Heryöne 1000 SMS
    1 GB internet paketini alabilirsin.

Numara taşıma ile gelenlere 500 dk. heryöne.
    Katlayan tarife alıp 1000 dk. avea içi paket alırsan 30 TL yüklemeye yaklaşık 220 dk. heryöne kazanırsın. Yüklediğin 30 TL yine cebinde kalır, 19 TL ile bu paketi, geri kalanıyla da istediğini yaparsın.

geri kalan olmadan aylık 20 tl yuklesem

Avea içi 1000 dk.
    Heryöne 1000 SMS
    1 GB internet paketini alabilirsin.

alıyorum yani ? bundan daha iyisi varmı baska hatlarda acabahocam bilgin varmı

• Yine alabilirsin ama 20 TL yüklediğin için yaklaşık 100 dk. heryöne kazanırsın. Bundan daha iyi faturasız tarife veya paket yok. Varsa ben görmemişim.
    Ayrıca 1.1 TL telsiz vergisi falan kesilirse yine TL yüklemek zorunda kalırsın. Çünkü paketi alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 23 Kasım 2011; 14:15:17 >
  • Yan konusma süresi cok önemli degil benim icin sms daha fazla olsa birde net daha iyi olur
  • Önemli değilse paket ile uğraşma.
    1 GB internet 9 TL
    Heryöne 1000, Avea içi 10000 SMS 9 TL
    Katlayan tarife alırsın 20 TL yüklersin 100 dk. heryöne kazanırsın onlarda kenarda durur.
  • quote:

Önemli değilse paket ile uğraşma.
    1 GB internet 9 TL
    Katlayan tarife alırsın 20 TL yüklersin 100 dk. heryöne kazanırsın onlarda kenarda durur.

yani 20 tl yukluyorum 1 gb internet 1000 her yone 10000 avea ici ve 100dk mı aluyorym
  • quote:

Önemli değilse paket ile uğraşma.
    1 GB internet 9 TL

?
  • Aynen öyle.
  • quote:

Aynen öyle.

peki hocam simdi internet sitesinden aveanın 20 tl telefona yuklicem ondan sonra hangi tarfiye secicem ?
  • Herkese iyi günler :)

Bende Turkcell'den hattimi bu kampanya icin tasidim. Cokta memnunum suan, bir de burda yazan ekstralari yapmak icin mesaj attim, özellikle 1 numarayla 2000 dakka konusmak icin olani, kaydiniz alindi dedi ama "kalan" yazip gonderdigimde bu kampanyaya dahil degilsiniz diyor. Numarayi yazip tekrar kayit olmak istedigimde de uyesiniz zaten gibi bi mesaj geliyor. Acaba lira yukledigimde mi aktiflesicek dakikalar bunu merak ettim? Eger oyleyse, daha yeni yuklemistim lirayi, yani 1 ay sonra yuklesem bi sorun cikar mi kampanyadan cikarilma gibi?
  • quote:

quote:

Aynen öyle.

peki hocam simdi internet sitesinden aveanın 20 tl telefona yuklicem ondan sonra hangi tarfiye secicem ?

Önce tarifeni katlayan tarife yap, sonra 20 TL yükle.
  • quote:

quote:

quote:

Aynen öyle.

Şua tarifeniz başari ile degiştirildi dedi hocam şimdi 20 tl yukluyorum internet ve sms direk geliyormu
  • quote:

quote:

quote:

Aynen öyle.

gs mobile olunca olmuyormus avea bayine gidip hattı avea logolu almak gerekiyormus ama katlayan yapamdanda 9tl ye 1gb net ve 9tl ye sms alabilirmişim

• Katlayan tarife yapmadan alırsan 20 TL'ye 60 TL (100 dk. heryöne) kazanamazsın.
  • aynen bu ay gecsin artık bidaki ay sms sürem bitince hattı degiştirirm hat degişmeden katlayan da yapamiyorum
  • quote:

Katlayan tarife yapmadan alırsan 20 TL'ye 60 TL (100 dk. heryöne) kazanamazsın.

yanlısın war kardes , hattını tasırken katlayan yaparsan böle alabilirsin ama hy 500 alamazsın cunku katlayan ıle gecıslerde alamıodun avea ıcı 1000dk verıodu. normalde bı tarıfe ıle tasıyıp , 1 ay sonra katlayan yapıcan 20 tl ye 40 tl alıcn ve hy 500 devam edıck yanı ılk ay normal kullanıp 2. ay katlayan yapıcn . acıkca yazıo zaten .

Not : Katlayan Tarife ile 20 TL yükleyene 40 TL, 30 TL yükleyene 90 TL, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea'ya taşıyan aboneler ise 20 TL yüklemelerine 60 TL, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

quote:

Katlayan tarife yapmadan alırsan 20 TL'ye 60 TL (100 dk. heryöne) kazanamazsın.

yanlısın war kardes , hattını tasırken katlayan yaparsan böle alabilirsin ama hy 500 alamazsın cunku katlayan ıle gecıslerde alamıodun avea ıcı 1000dk verıodu. normalde bı tarıfe ıle tasıyıp , 1 ay sonra katlayan yapıcan 20 tl ye 40 tl alıcn ve hy 500 devam edıck yanı ılk ay normal kullanıp 2. ay katlayan yapıcn . acıkca yazıo zaten .

Not : Katlayan Tarife ile 20 TL yükleyene 40 TL, 30 TL yükleyene 90 TL, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea'ya taşıyan aboneler ise 20 TL yüklemelerine 60 TL, 30 TL yüklemelerine 120 TL, 50 TL ve üzeri yüklemelerine 250 her yöne TL hediye kazanıyor.

Sen konunun başını kaçırmışsın. Arkadaş Avea'lı zaten. Konuşma paketi önemli değil, SMS ve internet lazım diyor. Bende katlayan tarife yap, söylediğim paketleri al, SMS'in fazla olsun, 100 dk. da heryöne konuşman olsun dedim.
    20 TL'ye 60 TL yazmışım yanlış olmuş orası, 40 TL olacaktı.

• mutlaka yazilmistir ama bir sorum olacak. vodafone faturali hattimi faturasiz bu pakete gecirebilir miyim?
  • Mehaba,
    Bugün itibari ile Turkcell faturalı hattımdan Avea Faturasız hattına geçtim. 19 TL ye 500 Heryöne+1000sms+1gb internet kampanyasıdan faydalanmak için 25 yaşındaki tanıdığımın kimlik no 'sunuda 1991'e gönderdim ancak kampanya'dan 12-25 yaş aralığındaki kişiler faydalanabilir şeklinde bir mesaj geri döndü... Şimdi ben bu kampanyadan faydalanamayacak mıyım?
  • 25 yaşından küçük birinin TC'si ile tekrar dene. Karaborsadan TC mi satsam ne etsem.
  • quote:

25 yaşından küçük birinin TC'si ile tekrar dene. Karaborsadan TC mi satsam ne etsem.

Hocam,
    Şöyle bir durum var. Ben 35 yaşındayım. Yakınım 25 yaşında ve hat benim üzerime .Şimdi bu kampanyadan faydalanabiliyor muyum yoksa faydalanamıyor muyum? Anlayamadım. Yoksa yakınım yani baldızım 25 yaşındayım diye benimi kandırıyor:)))
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.