Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tarifede yurtdisina sms atmak ayrica fiyatlanmiyor mu? bakiyem 0. ve barcelonaya sms atinca her yone 1000 smsden dusuo?? ne is;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paket otomatik yenilenmiyormu, gece 12 de bitti, ama 15 dakka oldu bi gelişme yok, yine bi yerlere kayıtmı olucaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

bu tarifede yurtdisina sms atmak ayrica fiyatlanmiyor mu? bakiyem 0. ve barcelonaya sms atinca her yone 1000 smsden dusuo?? ne is;)

ilginç doğrusu avea barcelona takımına sponsor olmuştu onunla bir ilgisi olabilir.
  • bende en kısa zamanda bu pakete geçmeyi düşününüyorum....
  • Bu pakete daha önce geçmediğime pişman oldum diyebilirim.

Vodafone'da bulunan 4 hattımı Avea'ya taşıma başladım. Önce kendi hattımı taşıyıp, bir kaç test yaptım, denemeler yaptım.
    Gayet başarılı bulunca diğer hatlarımı da geçirmeye başladım.

Ayda 20 TL'ye;

- 500 DAKİKA (8.5 saat) HER YÖNE!
    - 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    Gelelim bombaya!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme! (İlk 6 ay Aramızda paketi bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika seçtiğiniz bir numara ile konuşmaya devam edebiliyorsunuz! Normalde 10 TL ve üzeri yüklemenizi istiyorlar ama biz zaten ayda 20 TL yüklediğimizden bir taşla 2 kuş vuruyor gibi oluyoruz!)

Daha önce hiç Avea kullanmamıştım, ne yalan söyleyeyim özel kişisel hattımı da taşımadan önce kendi oturduğum yerde olsun, iş yerimde olsun sinyal seviyelerine filan bakıp, araştırıp aldım. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı ya da problemle karşılaşmadım.
    Eğer ki siz de benim gibi işinizde Turkcell hat kullanıp, özel/kişisel hattınızda Vodafone kullanıyorsanız kendi özel hattınızı Avea'ya geçirmek için bir saniye bile düşünmeyin derim.

Avea'nın online web sitesi bile Vodafone'nunkine 5 basar. Müşteri Hizmetleri de öyle gözüküyor zira 2 tuşa basarak bir insanla yani bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüşebiliyorsunuz. Vodafone'da şu anda bu hizmet yok, yeterli eleman çalıştırmadıklarından Müşteri Hizmetleri yetkilisine kayıp çalıntı kısmından ulaşabiliyorsunuz sadece! (Bu kısma girmeden önce de sizi yalandan uyarıyorlar, kayıp çalıntıdan başka bir iş yapamıyoruz diye!) Avea'nın web sitesinde her 16 saatte bir yeni bir Müşteri Hizmetleri Yetkilisini aldıklarının reklamı var. Demek ki yatırım içerisindeler.

Neyse; tekrar özetlemek gerekirse eğer AYDA 20 TL'ye;

- 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme 6 ay boyunca Aramızda Paketi ile BEDAVA! (İlk 6 ay bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika!)

Tüm bunlara BONUS OLARAK @dravdan 'ın yaptıklarını da yaparsanız eğer BALLI KADAYIF DOLMASI dediklerinden oluyor herhalde.

BONUSLAR :

KAYIT YAZ 1111'E GÖNDER!
    - Mobil Öğrenciliysen, önce KAYIT yaz, 1111'e kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükle. Şimdi,
    30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsin.
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/mobilogrenci.shtml

KAZAN YAZ 3030'a GÖNDER!
    - Her yöne en avantajlı fiyattan konuşurken, bir de Mobil Öğrenci Tarifesi'ndekilerle bedava konuşmak istersen hemen KAZAN yaz, 3030'a kısa mesaj gönder. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında, Mobil Öğrencililerle bir ay boyunca 1000 dakika konuşmak bedava!

ARANKAZAN yazıp 1030'a
    - Diğer operatör ve sabit hatlardan 10 dakika aranıyorsunuz, her yöne 5 hediye dakika kazanıyorsunuz.
    ARANKAZAN yazıp 1030'a yollayın, AranKazan'dan siz de faydalanın. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın! Cebiniz açık, kazancınız bol olsun!
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/arankazan.shtml

SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder!
    Aveaya gelenlere özel Aramızda paketi ilk 6 ay bedava!
    - SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder, kayıt ol!
    6 ay boyunca her ay 10TL ve üzeri yükleme karşılığında, 1 ay boyunca seçtiğin 1 Avealı yönüne tam 2.000 dakika senin olsun !
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/aramizda_paketi.shtml?pagemenu=paketler.aveali.aramizda

1 sene boyunca kişisel hattımı farklı bir yere taşıyıp taşımama gibi bir derdim olacağını sanmıyorum! Avea'ya ve bana hayırlı olur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Bu paket otomatik yenilenmiyormu, gece 12 de bitti, ama 15 dakka oldu bi gelişme yok, yine bi yerlere kayıtmı olucaz?

Bakiye varsa yenileniyor, yoksa 5 gün kadar takip ediyor diye okumuştum önceki yorumlarda.

Ben Şampiyon tarifeye geçtim, kız arkadaşıma da Avea Şampiyon tarife aldım. 500 Dk hy dışında 2.000 dk takım hattı olanlarla konuşma hakkı geliyor her 20 Tl yüklediğimde. Böylece 2000 dk kız akadaşımla, 500 dk da her yöne çok ama çok fazla avantajlı.

Teşekkürler Avea.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Bu paket otomatik yenilenmiyormu, gece 12 de bitti, ama 15 dakka oldu bi gelişme yok, yine bi yerlere kayıtmı olucaz?

Bakiye varsa yenileniyor, yoksa 5 gün kadar takip ediyor diye okumuştum önceki yorumlarda.

Ben Şampiyon tarifeye geçtim, kız arkadaşıma da Avea Şampiyon tarife aldım. 500 Dk hy dışında 2.000 dk takım hattı olanlarla konuşma hakkı geliyor her 20 Tl yüklediğimde. Böylece 2000 dk kız akadaşımla, 500 dk da her yöne çok ama çok fazla avantajlı.

Teşekkürler Avea.

Esasında bu da gayet mantıklıymış.

• mevcut avea hattımızı taraftar hattına dönüştürme şansımız yok değil mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 6 Kasım 2011; 16:04:18 >
  • 25 gün önce 500 DK Paketi almıştım bugün aramızda paketinede üye oldum 10 tl yükledim 2000 dk geldi.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/aramizda_paketi.shtml?pagemenu=paketler.aveali.aramizda
  • Yanlış hatırlamıyorsam Akbank ya da Garanti Bankası online işlemlerde "Numara Taşıma" diye bir bölüm vardı, oradan numara taşıma talebi yapılabiliyor anladığım kadarıyla. Deneyen ya da bir bilgisi olan var mı?
  • Bende bu tarifeye gecmek için numaramı tasicam acaba yıl basında fln bitermi tarife
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Bu pakete daha önce geçmediğime pişman oldum diyebilirim.

Vodafone'da bulunan 4 hattımı Avea'ya taşıma başladım. Önce kendi hattımı taşıyıp, bir kaç test yaptım, denemeler yaptım.
    Gayet başarılı bulunca diğer hatlarımı da geçirmeye başladım.

Ayda 20 TL'ye;

- 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    Gelelim bombaya!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme! (İlk 6 ay Aramızda paketi bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika seçtiğiniz bir numara ile konuşmaya devam edebiliyorsunuz! Normalde 10 TL ve üzeri yüklemenizi istiyorlar ama biz zaten ayda 20 TL yüklediğimizden bir taşla 2 kuş vuruyor gibi oluyoruz!)

Daha önce hiç Avea kullanmamıştım, ne yalan söyleyeyim özel kişisel hattımı da taşımadan önce kendi oturduğum yerde olsun, iş yerimde olsun sinyal seviyelerine filan bakıp, araştırıp aldım. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı ya da problemle karşılaşmadım.
    Eğer ki siz de benim gibi işinizde Turkcell hat kullanıp, özel/kişisel hattınızda Vodafone kullanıyorsanız kendi özel hattınızı Avea'ya geçirmek için bir saniye bile düşünmeyin derim.

Avea'nın online web sitesi bile Vodafone'nunkine 5 basar. Müşteri Hizmetleri de öyle gözüküyor zira 2 tuşa basarak bir insanla yani bir Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile görüşebiliyorsunuz. Vodafone'da şu anda bu hizmet yok, yeterli eleman çalıştırmadıklarından Müşteri Hizmetleri yetkilisine kayıp çalıntı kısmından ulaşabiliyorsunuz sadece! (Bu kısma girmeden önce de sizi yalandan uyarıyorlar, kayıp çalıntıdan başka bir iş yapamıyoruz diye!) Avea'nın web sitesinde her 16 saatte bir yeni bir Müşteri Hizmetleri Yetkilisini aldıklarının reklamı var. Demek ki yatırım içerisindeler.

Neyse; tekrar özetlemek gerekirse eğer AYDA 20 TL'ye;

- 1000 SMS HER YÖNE!
    - 1 GB 3G INTERNET!
    - 2000 DAKİKA seçtiğiniz bir numara ile görüşme 6 ay boyunca Aramızda Paketi ile BEDAVA! (İlk 6 ay bedava, 6 aydan sonra ayda 9 TL'ye her ay 2000 dakika!)

Tüm bunlara BONUS OLARAK @dravdan 'ın yaptıklarını da yaparsanız eğer BALLI KADAYIF DOLMASI dediklerinden oluyor herhalde.

BONUSLAR :

KAYIT YAZ 1111'E GÖNDER!
    - Mobil Öğrenciliysen, önce KAYIT yaz, 1111'e kısa mesaj gönder. Sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükle. Şimdi,
    30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsin.

KAZAN YAZ 3030'a GÖNDER!
    - Her yöne en avantajlı fiyattan konuşurken, bir de Mobil Öğrenci Tarifesi'ndekilerle bedava konuşmak istersen hemen KAZAN yaz, 3030'a kısa mesaj gönder. Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında, Mobil Öğrencililerle bir ay boyunca 1000 dakika konuşmak bedava!

ARANKAZAN yazıp 1030'a
    - Diğer operatör ve sabit hatlardan 10 dakika aranıyorsunuz, her yöne 5 hediye dakika kazanıyorsunuz.
    ARANKAZAN yazıp 1030'a yollayın, AranKazan'dan siz de faydalanın. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok kazanın! Cebiniz açık, kazancınız bol olsun!
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/arankazan.shtml

SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder!
    Aveaya gelenlere özel Aramızda paketi ilk 6 ay bedava!
    - SECTIGIN KISI NO sunu yaz 9182'ye SMS gönder, kayıt ol!
    6 ay boyunca her ay 10TL ve üzeri yükleme karşılığında, 1 ay boyunca seçtiğin 1 Avealı yönüne tam 2.000 dakika senin olsun !

1 sene boyunca kişisel hattımı farklı bir yere taşıyıp taşımama gibi bir derdim olacağını sanmıyorum! Avea'ya ve bana hayırlı olur umarım.

:)) bonus iidir

fakat su sms olayi patlamasa ii? barcelonaya beles;))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravdan -- 7 Kasım 2011; 10:26:28 >

• ben 30 ekimde bu tarifede ıken vodafone 7,9 tl heryone sınırsız için vodafone geçtim,geçtiğim gün meğer vodafone bu sınırsız net işine son vermiş uyanıklık yapacam derken kendi kaleme rovaşata ile gol attım :) birde 12 ay tahahüt verdım vodafone neyse artık 19 tl ceza yı ödemek koşulu ile tekrar avea arife günü geçiş için başvurdum.bayramdan sonra geçiş işlemleri tamamlanır,inş bu süreçte bu kampanya bitmez...
  • maalesef geçemıyormuşum,aradan 3 ay geçmesi gerekiyormuş,lanet olsun artık bende turkcell geçeyeyım.herhalde rekor bend eolacak 18 günde tüm operatörlere geçmiş olacam. :)
  • quote:

Noxco senin paket yenilendimi... Bende geceden beri bekliyorum hala yenilenmedi... mh aradım ama bi yardımcı olamadılar...
  • bendede 2 gündür yenilmesi gerekirken yenilenmedi başka bir hat vardı onda yeniledi.
    Arıyorum sorun kaydı açıyorlar
  • Arkadaslar internet hızı nasıl

19 tl lik faturali hattını kullanıyorum. Operatör değiştirip bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum
  • genç paket + mobilöğrenci tarifesini seçersem ve 30 TL yüklersem Avea içi 1000 dk kazanıyor muyum ve bu dakikaların hangisi öncelikli olarak kullanılıyor bilen var mı?

mesela hem her yöne 500 dakikam hem de Avea içi 1000 dakikam var. Bir Avealıyı aradığımda her yöneden düşüyorsa çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Noxco senin paket yenilendimi... Bende geceden beri bekliyorum hala yenilenmedi... mh aradım ama bi yardımcı olamadılar...

valla ben epey ugraştım, yeniden başka bir tc kimlik no yolladım, gerek yok diye mesaj geldi. gece 12 de biten paketim, saat 1 gibi yenilendi evet, sanırım beklemek gerekiyor.
  • arkadaşlar bende avea hattım var yeni aldım.faturalı konuşma falan yok sadece internet için açtırmıştım kademeli jet tarifesi ile onu bu kampanyaya taşımam mümnkün mü yoksa turkcell yada vodafone a geçip öle mi geçmem lazım
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.