Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3G yazıp 5555 e mesaj attım; Degerli Musterimiz, 3Glisiniz. 3G hizinda Internet, Goruntulu Konus ve daha bircok 3G servisi icin avea.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz. yazıyor.
  • beyler az önce mesaj geldi
    250 mb internet 15 tl yerine 6 ay boyunca 5 tl diye
    acaba bunu alırsam 6 ay mı kullanacağım yoksa 1 ay denemek için alabilir miyim?
    çekiyorsa 1 gb alırım.
  • iyiymiş yaa her türlü yetecek bi paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

beyler az önce mesaj geldi
    çekiyorsa 1 gb alırım.

Hattınız kontorlü ise 1 GB 9 TL.
    Riske girmek istemiyorsanız bence 1 GB ı alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorti01

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: zorti01

arkadaşlar bu hediye 1GB internetin hızı 3G hızında değilmi yoksa :S

3g hızında kardeş.hatta pcde dahi kullanırsın modem olarak teli gösterirsen.
    300-400-600kb gördüm

2 gündür uğraşıyorum vınn modemde bir türlü 3G hızında bağlanamadım. Şebeke çok yakınımda ve 3G destekli. Ama vınn modemden avea hattıyla 3G sinyali almayı başaramadım bir türlü.

vodemin içindeki program ile çalıştıramazsın, çevirmeli baglantı kurman lazım, yada avea jet programı ile deneyebilirsin...

• arkadaslar bu paket benim icin cok uygun ancak 1000 sms yetmez. en kotu 3000sms heryone olmasi lazim. ayriyetten bir sms paketiyle takviye yapabiliyomuyuz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beyler az önce mesaj geldi
    çekiyorsa 1 gb alırım.

6 boyunca ama 250 MB kota her ay yenilenir.
    6 ay boyunca sadece fiyat garantisi sunuyor.
    Basit olarak açıklamak gerekirse 6 ay boyunca 5 TL bakiyenizden düşülür, yine 6 ay boyunca 250 MB hattınıza tanımlanır.
  • faturalı hattayım zaten 10 liraya 1 gb alamıyorum 6 ay olsa bile uygun geldi.
    sadece yetip yetmeyeceğinden şüpheliyim günde 1-2 saat forum takılırım, haberlere falan bakarım,
    video falan izlemiyorum zaten.
  • arkadaşlar bende 1991 e mesaj gönderdim zaten avealıydım yaklasık 4-5 yıldır.anck bana gelen mesajda avea içi bin dakıka konusmak cın dıyor nerde bu ınternet? ayrıca nerde bu 500 dk heryone bıttımı yoksa? benmı bıseylerı yanlıs yapıorm
  • Avea kendi müşterisine vermiyor her yone 500 dk
    Ama bir yanlışlık var çünkü SMS ve internet geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

arkadaslar bu paket benim icin cok uygun ancak 1000 sms yetmez. en kotu 3000sms heryone olmasi lazim. ayriyetten bir sms paketiyle takviye yapabiliyomuyuz??

9 TL karşılığında 1000 dk her yöne + 10.000 avea şeklinde evet.

exorcist33,

Zaten Avealıysan 500 dk hy değil 1000 dk Avea içi gelir. 500 dk hy diğer operatörlerden geçiş yapanlara 1 senelik bir fırsat.
  • Vayy be adamların bizi tutması lazımken yaptıkları işe bak Türk aklı işte satana kadar :) neyse bizde başka op. geçeriz ozaman varmı böyle avantajlı operatör acaba :))
  • quote:

faturalı hattayım zaten 10 liraya 1 gb alamıyorum 6 ay olsa bile uygun geldi.
    sadece yetip yetmeyeceğinden şüpheliyim günde 1-2 saat forum takılırım, haberlere falan bakarım,

hocam internet paketinin yetip yetmeyeceğini şöyle anlatayım. Android cihaz kullanıyorum, veri transferi hergün açık ve aktif kullanımda 17 ekimden beri 108 mb harcamışım. Sizin cihaz ne kadar data harcıyor bilmem ama bir fikriniz olur heralde bu örnekten.
  • Ben de bugün numaramı Turkcell'den Avea'ya 19'luk tarifeye taşıdım. 500 dk her yöne, 1000 sms, 1GB internet bu fiyata bedava valla. Turkcell'e yolunmak yetti. Umarım çekim sorunu yaşamam Avea'da.
  • Arkadaslar ben 19 luk tarifedeydim gsmobilenin 11bin sms paketi alicaktim paketinize tanimlanmiyor diyordu sonra paketi iptal ettim 11 bin sms paketi aldim simdi pakete tekrar donebilirmiyim acaba yoksa 500 dakika yerine 1000 avea ici dakikami gelir birde taraftar hatlari 11bin sms paketi alabiliyor demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

faturalı hattayım zaten 10 liraya 1 gb alamıyorum 6 ay olsa bile uygun geldi.

hocam internet paketinin yetip yetmeyeceğini şöyle anlatayım. Android cihaz kullanıyorum, veri transferi hergün açık ve aktif kullanımda 17 ekimden beri 108 mb harcamışım. Sizin cihaz ne kadar data harcıyor bilmem ama bir fikriniz olur heralde bu örnekten.

Bana rahatça yeter o zaman.
    Tel iPhone 3gs.
  • 'Sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, Avea Müşteri Hizmetleri'ni haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz. Avea hatlı cep telefonunuzdan 500'ü ya da sabit hatlardan 444 1 500'ü tuşlayarak Avea Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 ve 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları süreden bağımsız olarak faturalı hatlar için 45 kuruş, faturasız hatlar için 60 kuruş fiyatından ücretlendirilmektedir.'
    dikkat edelim arkadaşlar.Bu arada bu paketteyken 9333 den indirimli konuşma süreniz 3 gün neyse 2 gün içinde bitecektir msg ı gelirse dikkate almayın.hattınızın açıldığı günden 30 gün sayın o gün yüklemenizi yapın.Bilginize..
  • aveada hali hazırda olan müşterilerini yoluyor bende başka bi operatöre geçmeliyim başka operatörden gelenlere 500 dk heryöne kendi abonesine şabake içi 1000 dk yazık vallahi 2.sınıf muamelesi resmen
  • avea 19 tl lık genç tarife kayıdımın bitiş tarihini nasıl ögrenebilirm ?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.