Şimdi Ara

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.457
Cevap
44
Favori
149.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o zaman yine 1 memure 5 hat falan sınırlaması olur.
  • Yalnız arkadaşlar sms paketi web üzerinden 1000 sms şimdi size link vereyim bir bakın şartları okuyun ben öyle algıladım.Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf
  • SMS'ler her yöne geçerli. Ses+SMS+İnternet içeren paketler 10 Temmuz itibariyle aktif olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avea*

SMS'ler her yöne geçerli. Ses+SMS+İnternet içeren paketler 10 Temmuz itibariyle aktif olacak.

Web üzerinden gönderilen SMS için Heryöne olarak anlaşılıyor sanki;
    -Paket dahilindeki SMS'ler web üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamaktadır.
    - Tarifeler kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde tarifelerdeki standart SMS ücretlendirmesi geçerli olacaktır.
    - Tarifeler kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

SMS'ler her yöne geçerli. Ses+SMS+İnternet içeren paketler 10 Temmuz itibariyle aktif olacak.

Web üzerinden gönderilen SMS için Heryöne olarak anlaşılıyor sanki;
    -Paket dahilindeki SMS'ler web üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamaktadır.
    - Tarifeler kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde tarifelerdeki standart SMS ücretlendirmesi geçerli olacaktır.
    - Tarifeler kapsamındaki SMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

Arkadaşın eklemiş olduğu pdf dosyasında birkaç hatalı bilgi daha var, çıkacak olan SSS içerisinde aşağıdaki metin yer alacak.

Tarifelerdeki her yöne SMS’ler hangi yönleri kapsamaktadır?
    Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt
    dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz. Tarifeler kapsamındaki
    SMS’ler ile 444’lü numaralar ve 1XY yapısındaki kısa numaralara doğru ve web üzerinden
    gönderim yapılabilir. Tarifeler kapsamında SMS kullanım hakkı bulunmuyorsa bu yönlere
    doğru gönderimler standart SMS gönderim ücreti üzerinden ücretlendirilir

• quote:

Bu tarifedeki tüm paketleri yazabilir misiniz?
    Bi de hattın yasal sahibi polis mi olmak zorunda? Başkasının adına kayıtlı bir hatta referans olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

quote:

Bu tarifedeki tüm paketleri yazabilir misiniz?
    Bi de hattın yasal sahibi polis mi olmak zorunda? Başkasının adına kayıtlı bir hatta referans olabilir mi?

referans olunabiliyor hattın sahibinin polis olmasına gerek yok.

AVEA Yeni Emniyet Tarifesi (Net Bilgiler Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 2 Temmuz 2013; 22:21:40 >

• Polis degilim. referans ile direk olarak numara tasiyarak kullanilabilir mi? bi de kim bana referans olmak ister?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba kampanya ne kadar sürecek. Taahhüt bitmesine 45 gün var. Taahhüt devam ederken geçebilirmiyiz.
  • Arkadaşlar maksimum paket için bana referans olacak bir arkadaş var mı acaba?

• Beyler referans sistemi netleşmiş değil. Bu konuda yanlış bilgilendirme yapmasın arkadaşlar. Sayı sınırı olacaktır diye düşünüyorum. Ancak referans sistemi net değil.
  • hbakl kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle tek kişi adına olacak tüm faturalar.
  • Taahhüdü olanlar bu tarifeye geçebiliyor mu acaba?

Ben mesela süper ikili 4 gb kullanıyorum. ve Perşembe gübü polis tanıdığıma gideceğim. Bu tarifeye geçmek hiç fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

büyük ihtimalle tek kişi adına olacak tüm faturalar.

İşte öyle olursa kolay kolay kimse başkasına hat vermez. Polis hattı 10 yıl önce ilk çıktığında 3 hat sınırı vardı ve 3 hattında polislerin üstüne olması şartı vardı. Bazıları eşe dosta verdi, sonra fatura ödemeyenler olunca ihale hat sahibine kaldı, dostluklar bitti. O yüzden kimsenin bu şekilde tanımadığı, veya çok çok samimi olmadığı kişiye hat vereceğini sanmıyorum.
  • Saçma olur öyle olursa. Emniyetle olan anlaşmada sanki zararınada olsa emniyet çalışanları faydalansın gibi bir düşünce tabiikide yok. Amaç karsa referans olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: famos

Yalnız arkadaşlar sms paketi web üzerinden 1000 sms şimdi size link vereyim bir bakın şartları okuyun ben öyle algıladım.Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf

yani cep telden çektiğimiz sms ler ücretli sadece internetten çektiklerimiz mi ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lcaner

quote:

Yalnız arkadaşlar sms paketi web üzerinden 1000 sms şimdi size link vereyim bir bakın şartları okuyun ben öyle algıladım.Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

yani cep telden çektiğimiz sms ler ücretli sadece internetten çektiklerimiz mi ücretsiz.

Tam bilemiyorum açıklamalardan öyle anlaşılıyor yinede 10 temmuz beklenip avea müşteri hizmetlerine sormak lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lcaner

quote:

Tam bilemiyorum açıklamalardan öyle anlaşılıyor yinede 10 temmuz beklenip avea müşteri hizmetlerine sormak lazım

Bu konu yukarıda açıklandı ama sanırım görmediniz. Oradan öyle anlaşılıyor ama cepten atılanların yanında internetten atsan da o paket dahilinde. AVEA'nın forum temsilcisi de bunu teyit eder bir bilgi verdi. Yani sorun yok şu an için :)

• her personel yakinlarina ve cocuklarina 2 adet hat kendisi uzerine 7 adet hat alabilir yaziyor gelen yazida.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.