Şimdi Ara

AVEA S3 H+ İNTERET YAVAS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KULLANDIĞIM PAKET 33.50 TL VERGİLER DAHİL

PAKET İÇERİĞİ 300 DK HER YÖNE 3000 DK AVEALILARLA 3000 SMS HER YÖNE 1 GB SINIRSIZ İNTERNET HIZ DÜŞÜMLÜ 256KB 1 GB'DAN SONRAKİ HIZIM PAKETİM 27 TEMMUZDA YENİLENDİ 10 TL KARSILIĞINDA SONRA 1096MB ONLİNE İŞLEMLERDE GÖZÜKEN İNTERNET PAKETİM AMA HIZIM YAVAS NASIL DESEM FACEBOOK GİRİYOM 2 DK FİLAN BEKLETİYOR İLK GÜN İNTERNETİM HIZLIYDI TIKLAMAMLA AÇMASI BİRDI SIMDI YAVAS

• Hız testlerinde ne kadar çıkıyor hızınız?
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    bilgisayara bağladım

AVEA S3 H+ İNTERET YAVAS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jannisaryx -- 31 Temmuz 2013; 18:05:49 >
  • Bu bağlantı Facebook'u açmak için gayet yeterli bir bağlantı. Ping süresi biraz fazla ama iki dakika beklemenize neden olacak bir şey değil.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    yani bağlantı ile ilgili değilse telefon ayaraları ılemı ılgılı anlamıs değilim donanım hab er avea destek yerinde bildirim attım dönüş yaptıklarında sorarım
  • Avea bende acık alanda 10mbps yi görürken evde yada iş yerinde odada 96 kbps ye düşüyor kısaca senin bulundugun yerde kapalı alanda hız sorunu olabilir . bi acık alanda dene bide kapalı bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea odamda bu sonucu alıyorum. Genelde 7-8-9 mbps civarı.

AVEA S3 H+ İNTERET YAVAS
  • seninki gene iyi söyle birşey var yan apartmanda çatıda baz istasyonu var avea nın buna rağmen böyle olması normalmi
  • Jannisaryx kullanıcısına yanıt
    eğer bu hızı aldığın yerde problem yaşıyorsan büyük bir ihtimal telefon ayarları ile ilgili problem vardır

teorik olarak bu hızda problem yaşamaman lazım................

+

daha önce böyle bir prolem yaşıyor muydunuz, yoksa sonradan mı oldu

gerçi yukarıda verdiğiniz hız testinden yaptığınız anlaşılıyor ama ben yine de sorayım

3G ayarlarını yaptınız mı telefonun.................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaggag -- 1 Ağustos 2013; 16:04:37 >
  • gaggag kullanıcısına yanıt
    evet yapılı avea bayide yaptırdım hattım aldığımda
  • Jannisaryx kullanıcısına yanıt
    3G yazıp 5555'e gönderince ne diyor!!!!!!!!
  • gaggag kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimi 3GLisiniz 3g Hızında İnternet Ve Görüntülü Konusma İçin avea.com.tr Ziyaret Edebilirsiniz Vb. Diyor
  • 3Gli olduğuna ve yukarıdaki hızı aldığına göre problem telefon ayarlarında sanırım.................
  • 1gb den sonra 256 kbps olan hangi tarife?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu şaka de mi ?

yahu 5 mbit hız alıyorsun.ama hızım facebook için gayet yeterli sorun sitede diyemiyorsun öyle mi ?

• Bende 2-3 gundur avea net yavasladi. 3g acik ve teldeykende yavasladi.modem olarak kullanirkende 2 3 gun once pc de jet gibiydi

• telefonda sorun var gibi

s3 ün 3g hızı 21 mbps miydi ?

benim telefonu wifi ile bağladım pc ye 3g hızı 10.2 mbps ve testlerde 8-9, indirmelerde 1mb/s görüyodum.

3 operatörü de kullandım en hızlısı AVEA !

http://www.speedtest.net/result/2875595633.png

yakındaki baz istasyonu mu belki turkcell, vodafone dur ?
  • SORUNUN AVEA HATTIMDAN KAYNAKLANMIŞ HATTIMI KIRDIRMIŞLARDI KIRILAN HATLARDA ARKA TARAFTAKİ SARI KISIM ZARAR GÖRÜYORMUS ONDAN KAYNAKLANMIS MICROSIM CARD GÖDRERİLCEKMİŞ UCRETSIZ OLARAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

bu konu şaka de mi ?

yahu 5 mbit hız alıyorsun.ama hızım facebook için gayet yeterli sorun sitede diyemiyorsun öyle mi ?

http://www.youtube.com/watch?v=rzLAVGVGLiE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.