Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık donanımhaberin de bir espirisi kalmadı. Seviyesiz 0-5 yaş arası yorumlar saygı denen bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu telefona o kadar para verilmez tekrar soyluyorum..

Hocam oyle bir sey yazmissin ki,telefonun parasini senden borc almisim gibi hissettim.. ;)

yazık ama o verilen paraya bu telefonu kullandıgınızda millet aciz gozle bakıyor o durumda yani ulke o durumd..

sen simdi bu telefonu cıkar otobustd durakta cafedd vb yerlerde..

adam sana bakar yada tele bakar der ki icinden

Nan ulkede o kadar ac var millet yoksul.
    Ama sunların kullandıgı telefona bak bu duruma geldik mi der icinden yani sana o ifadeyle bakar..
    Daha kotude bakabilir bilmiyorumm..
    haksız degil miyim?

Haksizsin hocam..
    Beni elimdeki telefon ile yargilayacak insan once neden onyargili oldugunu dusunecek,sonra siraya baskasini yargilamayi alacak...

Yinede tesekkurler ama telefonunun bozuldugunda anlayacaksın beni..

Telafisi olmayan tek sey saglik,yeter ki o yerinde olsun...Calisacak gucumuz oldugu surece gerisi telafi edilir..

yinede haklısın akıl saglıgı yerinde olan insan bu telefona bu kadar para vermez..

bu ülkede zengin olabilirsin ama aşırı gösterişli zengin yaşayamassın mantığınada katılıyorum

fakat bu akıl sağlığı konusu senin haddini biraz aşmış sevgili arkadaşım
    sen sen ol kimseye heleki tanımadığın insanlara böyle hakaret etme hakkını ve cüretini asla gösterme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 17 Şubat 2012; 10:45:16 >

• osman abi ben bisey demedim mi.. o bana diyor hats sendeki seni adam yerine koyanda suc
    bende dedim ki tamam haklısın..
    hepsi bu

ayrıca tekrar soyluyorum bu tele bu kadar para vererek turk ekononamisinide batırıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

osman abi ben bisey demedim mi.. o bana diyor hats sendeki seni adam yerine koyanda suc
    hepsi bu

ayrıca tekrar soyluyorum bu tele bu kadar para vererek turk ekononamisinide batırıyorsunuz

neyse boşver biz dalgamıza bakalım kendi çapımızda
    kimin parasını istediği yere harcaması bizi hiç entres etmez haddimizede değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

osman abi ben bisey demedim mi.. o bana diyor hats sendeki seni adam yerine koyanda suc
    hepsi bu

kimin parasını istediği yere harcaması bizi hiç entres etmez haddimizede değildir

osman abi o telefonun ekranına dokunurken afrikadaki ince zayıflamıs aclıktan olen cocuklar gelsin aklımıza..
    daha ne diyeyim hepsi 35 yasında olüyor..
    ayrıca dısarca cok magdur insan var
    sen cıkar otobus duragında 2000 tlilik tel ile alo de..
    olacak is mi..
    :(( uzuluyorum gercekten.
    sendw uzulmuyormusun osman abbi..

• Ferrari, maserati, BMW alanlarada söyle bu dediklerini...

• quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Ferrari, maserati, BMW alanlarada söyle bu dediklerini...

90 bine passat alan arkadasın konusuna da yazdım.

• Kimsenin parasını nasıl harcayacağına hiç kimse karışamaz. Emek verip kazanmış istediğini yapar. Kim alırsa alır uslubunuzu terbiyenizi bozmayın. Sizin gözünüzde bir telefon için çok olabilir ama parası olup da alana da enayi salak muamelesi yapamazsınız. Hakaretlerde bulunamazsınız. Eleştiri ya da kötüleme yapılacaksa saygı ve terbiye çerçevesi içerisinde olmalı.
  • nereye bitiriyorlar arz taleple oynayıp tekrar sürekli devam ediyorlar satışa 5000 10000 stoklu getiri yapıyorlar şube olmasın tükenen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Kimsenin parasını nasıl harcayacağına hiç kimse karışamaz. Emek verip kazanmış istediğini yapar. Kim alırsa alır uslubunuzu terbiyenizi bozmayın. Sizin gözünüzde bir telefon için çok olabilir ama parası olup da alana da enayi salak muamelesi yapamazsınız. Hakaretlerde bulunamazsınız. Eleştiri ya da kötüleme yapılacaksa saygı ve terbiye çerçevesi içerisinde olmalı.

karısan mı var.. geldin konuya siddet bu celal yorumları oku ilk once..

ben sana diyorum ki telefonu otobus duragında cıkart ve insanların gozlerine bak sana aciz gozle bakacak olanlar olacaktır.
    osman abi anladı beni

• http://www.facebook.com/ozgur.iletisim1?sk=wall

arkadaslar bir telefoncu bu fiyatı veriyor ama kafamda soru işareti var bir sıkıntı olurmu fiyat sizcede cok ucuz degilmi

iphone 4s 16 gb sıfır 2 yıl genpa garantili 1.399 fiyat yazmıs
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Kimsenin parasını nasıl harcayacağına hiç kimse karışamaz. Emek verip kazanmış istediğini yapar. Kim alırsa alır uslubunuzu terbiyenizi bozmayın. Sizin gözünüzde bir telefon için çok olabilir ama parası olup da alana da enayi salak muamelesi yapamazsınız. Hakaretlerde bulunamazsınız. Eleştiri ya da kötüleme yapılacaksa saygı ve terbiye çerçevesi içerisinde olmalı.

karısan mı var.. geldin konuya siddet bu celal yorumları oku ilk once..

ben sana diyorum ki telefonu otobus duragında cıkart ve insanların gozlerine bak sana aciz gozle bakacak olanlar olacaktır.
    osman abi anladı beni

Evet karışıyorsun küçük dostum. Kendi yaptığım yorumları iyi oku tartışmayı sen başlatmış durumdasın. Ayrıca diğer konular da ki seviyesiz yorumlarını da gördüm. Cevap vermeye bile değmez eleştirilerin var.

Aciz bir insan var ise benim gözümde telefonu iyi kötü olan değil. İnsan saygısı olmayan, tartışmayı adap terbiye bilmeyen varlıklar için geçerlidir. Burada sana verilecek tek cevap " sana ne " olur. Anlayacağın dil bu çünkü.

• Büyüyünce bu yazdıklarına gulecektir eminim :)
  • ya arkadaslar sizin kişisel tartısmalarınz yuzunden burda sorulan sorular cevapsız kalıyor forum anlamını yitiriyor lütfen su 2 mesaj usteki mesajmla ilgili cevap bekliyorum

http://www.facebook.com/ozgur.iletisim1?sk=wall

arkadaslar bir telefoncu bu fiyatı veriyor ama kafamda soru işareti var bir sıkıntı olurmu fiyat sizcede cok ucuz degilmi 4s genpa 1.399
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan144

ya arkadaslar sizin kişisel tartısmalarınz yuzunden burda sorulan sorular cevapsız kalıyor forum anlamını yitiriyor lütfen su 2 mesaj usteki mesajmla ilgili cevap bekliyorum

arkadaslar bir telefoncu bu fiyatı veriyor ama kafamda soru işareti var bir sıkıntı olurmu fiyat sizcede cok ucuz degilmi 4s genpa 1.399

Kendi sorunun cevabını vermişsin zaten. Kaçak göçek hiç fark etmez. o fiyata var bir sıkıntı. kvk genpa garanti dışında olanlar bile 1800+ şeklinde mümkün değil o fiyata. Kaça sim free olsa bile fark etmez.

şu an en ucuz bu sanırımhttps://www.indirimmania.com/urunler/31231/en-ucuz-apple-iphone-4s-16-gb-cep-telefonu-siyah-beyaz.fiyati?ref=akakce&v=0.41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Styric -- 17 Şubat 2012; 14:53:09 >

• aradım o telefoncuyu elimde hiç kalmadı ama gelicek dedi.. :) var bi katakulli ama hadi bakalım
  • quote:

quote:

quote:

hepsi bu

osman abi o telefonun ekranına dokunurken afrikadaki ince zayıflamıs aclıktan olen cocuklar gelsin aklımıza..
    olacak is mi..

tabiki bu dediklerinide düşüneceğiz ama abartırsak kendimize yaşayacak alan ve zaman bulamayız
    bence abartmadan karşı tarafdaki arkadaşlarımızıda rencide edip
    özgürlüklerini bu şekilde zedelememeliyiz ayıp hemde çok yakışıksız kaçar
    ayrıcada kimsenin mal varlığı hiç kimseyi alakadar etmez
    herkes kendinden sorumludur
    bende kullanıyorum iphone yi tuşlarınada keyifle basıyorum valla afrikayı falan düşünmüyorum
    önce yakınımdakileri düşünürüm artarsa çevremdekiler artarsa ülkemdekiler artarsa dünyadakiler
    diye böyle silsile yoluyla gider

• quote:

quote:

quote:

quote:

hepsi bu

olacak is mi..

tabiki bu dediklerinide düşüneceğiz ama abartırsak kendimize yaşayacak alan ve zaman bulamayız
    bence abartmadan karşı tarafdaki arkadaşlarımızıda rencide edip
    özgürlüklerini bu şekilde zedelememeliyiz ayıp hemde çok yakışıksız kaçar
    ayrıcada kimsenin mal varlığı hiç kimseyi alakadar etmez
    herkes kendinden sorumludur
    bende kullanıyorum iphone yi tuşlarınada keyifle basıyorum valla afrikayı falan düşünmüyorum
    önce yakınımdakileri düşünürüm artarsa çevremdekiler artarsa ülkemdekiler artarsa dünyadakiler
    diye böyle silsile yoluyla gider

osman abi devlet insanın ozel hayatına karısıyor ama gss ile kapına 2 tane memur calıyo iceri giriyor gelir testi yapmak icin siz, aaa
    pardon benim ozel hayatıma giremez misiniz diyeceksiniz.. eskiden di bu ozel hayat meselesi ;)

neyse konuyu dagıtmayayım ama bu postun kalsın ilerde hatırlatırım size..
    saol osman abi yinede..

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan144

ya arkadaslar sizin kişisel tartısmalarınz yuzunden burda sorulan sorular cevapsız kalıyor forum anlamını yitiriyor lütfen su 2 mesaj usteki mesajmla ilgili cevap bekliyorum

Hocam, 2.000 2.1000 civarlarının altında alacağın üründen garanti bekleme. Bahtıma ne çıkarsa deyip yaradana sığınıp alırsın. Ben 2.100 .TL'ye Brightstar garantili aldım, kafam rahat.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

Ferrari, maserati, BMW alanlarada söyle bu dediklerini...

90 bine passat alan arkadasın konusuna da yazdım.

90.000 TL'ye Passat alana ne yazdınız ki?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.