Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

quote:

quote:

quote:

Konya da olan varsa benim 17 aralıkda aldığım yerde halen varmış. Bugün arkadaşım ile görüştüm de. Kontratsız satmıyoruz zaten dedi. Bence sizin bayilerinizde bir gariplik var.

Hangi bayiymiş o? Gidip alalım :)

Bayi adını hatırlamıyorum şimdi ama mevlanın orada idi. Aciliyeti var ise adres telefon aktara bilirim öğrenip.

Ben Bursa'dayım ama Konya'ya gitme durumu var.Olmazsa netleştireyim ordan alırım :) Telefon varsa rica etsem?
    Teşekkürler..

0332 351 05 35 - 37 arayarak bilgi alabilirsiniz. Kayı iletişim bayinin adı. Rica ederim.

Aradım, 1 saat önce arasaymışım son kalan cihazı bana ayırabileceklerini söylediler..Burun farkıyla kaçırdık...

• quote:

Orijinalden alıntı: apoo143

quote:

Orijinalden alıntı: E-tedh

Evet İphone 4S gelmiş bugün, operatör değişikliği talebini yaptık 4S'i ayırdılar hat taşıma işlemi sonuçlanınca da cihazı alacağım. Şu an sınırlı adetle gelmiş ama önümüzdeki hafta tekrar gelecekmiş. Artık cihaz sıkıntısı olmayacağını söylediler..

Bu ayırma işi nasıl oluyor peki? Bayiiden mi ayırttın yoksa Musteri hizmetlerinden falan mı? Bende kontörlü hattımı faturalı yaparak alayım diyorum.. Çok bekletirler mi acaba..

Ben 26 Aralık 2011 günü gidip bayi ile görüşmüştüm ve gelecek ilk partiden vereceklerini söylemişlerdi.Kısmet bugüne imiş.Cihaz geldi ancak ben avea'lı olmadığım için işlem yapamadık.Avea'lı olmak için gerekli işlemleri yaptık. Sonuçlanınca cihazı kontratla verecekler. O yüzden gelen cihazı ayırdılar sağolsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Evet İphone 4S gelmiş bugün, operatör değişikliği talebini yaptık 4S'i ayırdılar hat taşıma işlemi sonuçlanınca da cihazı alacağım. Şu an sınırlı adetle gelmiş ama önümüzdeki hafta tekrar gelecekmiş. Artık cihaz sıkıntısı olmayacağını söylediler..

teşekkürler sanada hayırlı olsun turan abi şimdiden güle güle kullan derim
    turan abi birde sim kartını mikro sim kart olarak al türkcelden kesildimi
    kartlar daha sonra konuşmalarda çok cızırtı yapıyor
    bende değiştirip mikro kart koydum süper netleşti

Evet bana Avea micro sim kartı verdiler Ali abi, 3 ile 6 gün arasında hat taşıma gerçekleşiyormuş.İşlem sonunlanınca mesaj gelecekmiş. O zaman gidip kontratla cihazı alacağım ve verdikleri micro sim kartı takacaklarmış. Bakalım androidli Samsung galaxy ace kullandıktan sonra İOS iphone 4S nasıl gelecek merak ediyorum. Olumlu yorumları var ama ilk kez iphone kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E-tedh -- 4 Şubat 2012; 18:49:59 >

• quote:

Aradım, 1 saat önce arasaymışım son kalan cihazı bana ayırabileceklerini söylediler..Burun farkıyla kaçırdık...

Önümüzdeki hafta cihazlar dağıtılmaya devam edecekmiş. Tanıdık bir bayi var ise önceden görüş ve takip etmeni tavsiye ederim..
  • neden saldırıyorlar anlamış değilim yaptıkları tek şey facebooka girmek ve sms çekmek..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

teşekkürler sanada hayırlı olsun turan abi şimdiden güle güle kullan derim
    turan abi birde sim kartını mikro sim kart olarak al türkcelden kesildimi
    kartlar daha sonra konuşmalarda çok cızırtı yapıyor
    bende değiştirip mikro kart koydum süper netleşti

Evet bana Avea micro sim kartı verdiler Ali abi, 3 ile 6 gün arasında hat taşıma gerçekleşiyormuş.İşlem sonunlanınca mesaj gelecekmiş. O zaman gidip kontratla cihazı alacağım ve verdikleri micro sim kartı takacaklarmış. Bakalım androidli Samsung galaxy ace kullandıktan sonra İOS iphone 4S nasıl gelecek merak ediyorum. Olumlu yorumları var ama ilk kez iphone kullanacağım.

turan abisi ilk başta biraz yadırgayabilirsin ama sonra insan arap atı gibi açılıyor iphone konusunda
    pc ne itunesi indirceksin telefonuna ne yaparsan yap müzik zil sesi hepsini bu itunes aracılığıyla yüklenecek
    senkronize ediyorsun itunesde
    bazıları jb yapıyor bazı işlevleri yapsın diye ben yapmadım
    sen al bakalım hele bir burada her şey var sen yaparsan bende yaparım
    turan abi kaç gb lık aldın
    tekrar hayırlı olsun abi güle güle kullan
    birde takıldığın mevzu olursa direk 532 den türkceli arıyorsun adamlar iphone bölümü var ordan sana yardımcı oluyorlar
    ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 4 Şubat 2012; 20:01:57 >

• arkadaslar mesajları okurken bırsey dikkatimi çekti operatör değişikliği derken kasıt ne anlamadım?

benım bildiğim 8 ay avea faturalı olmak zorunlu degılmı ? eğer zorunlu degılse bende faturasız hattımı

faturalıya çevirteyım bende kayıt olayım oluyormu o sekılde
  • Kredi kartın varsa oluyor, ilk 12 aylık kısmı kredi kartından çekiyorlar.. 13.ay fatura devam ediyor..
  • o sekılde oldugu bılıyorum kardesım ama 12 aylık fıyatı aveaya vereceegıme dısardan alırım kredı kartından 1.500 tl ye bilgi için sağol
  • Yine 12 ay fatura öder gibi kredi kartı faturası öduyorsun, taksitli yani.. 12 ay sonra telefon faturası eve gelmiş oluyor..
  • İşte benim canım ülkemin canım vatandaşları... Üstüne başına bakmayıp,akşama kadar afedersiniz eşşek gibi çalışıp gidip iphone a 2 bin lira veren bizim insanlarımız.. Sözüm parasal olarak çok iyi durumda olan arkadaşlara değil. Sözüm EMEKLERİNİ bir telefona feda edenlere.. Adamın kıyafetine baksan acırsın ama cebinden iphone çıkarır hava atar çevresine.. Yolunuz olur da fethiye ye ya da turistlik yerlere düşer ise bir yabancı arkadaşlara bakın.. Çoğu iş adamı gibi bakımlı ,ama cebimdeki telefon benim amele kardeşimin beğenmediği 20 liralık telefon...yabancı emeğini nasıl harcayacağını çok iyi biliyor ...hayırlı akşamlar.,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eeee yani?

• quote:

Eeee yani?

Yanisi şu.. Biz herşeye zıplayan bir milletiz,TIPKI ŞU AN SENİN YAPTIĞIN GİBİ..sayende laf yerine oturdu sağol.

• 4s almak icin niye cirpiniyorsunuz ki.cok az kaldi 5 geliyor.4s i napacaksiniz alin 4 gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

İşte benim canım ülkemin canım vatandaşları... Üstüne başına bakmayıp,akşama kadar afedersiniz eşşek gibi çalışıp gidip iphone a 2 bin lira veren bizim insanlarımız.. Sözüm parasal olarak çok iyi durumda olan arkadaşlara değil. Sözüm EMEKLERİNİ bir telefona feda edenlere.. Adamın kıyafetine baksan acırsın ama cebinden iphone çıkarır hava atar çevresine.. Yolunuz olur da fethiye ye ya da turistlik yerlere düşer ise bir yabancı arkadaşlara bakın.. Çoğu iş adamı gibi bakımlı ,ama cebimdeki telefon benim amele kardeşimin beğenmediği 20 liralık telefon...yabancı emeğini nasıl harcayacağını çok iyi biliyor ...hayırlı akşamlar.,

Bi bitmediniz.
  • quote:

quote:

Eeee yani?

Yanisi şu.. Biz herşeye zıplayan bir milletiz,TIPKI ŞU AN SENİN YAPTIĞIN GİBİ..sayende laf yerine oturdu sağol.

Rica ederim arkadasım, senin amacsiz boş laf olsun torba dolsun gördüğüm her başlığa birşeyler sokuşturayım mesajının yanında bir işe yaramam gayet yerinde olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

quote:

İşte benim canım ülkemin canım vatandaşları... Üstüne başına bakmayıp,akşama kadar afedersiniz eşşek gibi çalışıp gidip iphone a 2 bin lira veren bizim insanlarımız.. Sözüm parasal olarak çok iyi durumda olan arkadaşlara değil. Sözüm EMEKLERİNİ bir telefona feda edenlere.. Adamın kıyafetine baksan acırsın ama cebinden iphone çıkarır hava atar çevresine.. Yolunuz olur da fethiye ye ya da turistlik yerlere düşer ise bir yabancı arkadaşlara bakın.. Çoğu iş adamı gibi bakımlı ,ama cebimdeki telefon benim amele kardeşimin beğenmediği 20 liralık telefon...yabancı emeğini nasıl harcayacağını çok iyi biliyor ...hayırlı akşamlar.,

Bi bitmediniz.

Ne oldu senin de zoruna giden bir şeyler mi var bu yazıda. Yoksa batan mı demeliydim. ?

• Avea ve iphone4s'in stokları hakkındaki konularını başka yerlerde konuşsalar çok güzel olacak ama nerde onlarda o kabiliyet..
  • Hala mı konuşuyorsun be kardesim.. Demet Akalın'ın mendilci cocuklarına döndün.. Yeter hadi geç oldu, biz de işimize bakalım, meşgul etme şu başlığı da alacağımızı alalım, söz unutmayacağız seni, havamızı atarız ilk fırsatta..

• quote:

bumudur budur bu yazdıklarına kısaca
    ayranı yok içmeye tahterevanla gider mıçmaya derler
    artı bende 4s kullanıyorum 10 gündür telefon hakkında
    eleştiriler yapınca hemen beni idam ediyorlar bırrrr bir anda içim ürperdi

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.