Şimdi Ara

Avea internet paketleri aldatmacası.... Kanmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşime doğum gunu hediyesi internetli bir telefon aldım.
    Avea sistemde telefonu tanımlayınca hemen bir bilgilendirme mesajı gönderdi. İçeriği budur;

" 3G servislerinin hepsi tek pakette! 100MB internet, 1 saat MobilVizyon, 30dk görüntülü konuş. HOS yaz 3499'a gönder, abone ol!(Ayda 7TL)"

Eşimde sadece 7TL oldugu için, facebook kullanımı amaçlı bu kampanyaya kaydoldu.
    Gelen fatura detayımızda wap01üzerinden yapılan baglantılar ucretsiz.
    Fakap wap02 üzerinden baglantılar yapılmış ve faturaya 70TL internet kullanım bedeli yansıtılmış.

Eşiminin internet üyeliğini sağlayan davet mesajında wap02 bağlantısıyla ilgili hiçbir bilgilendirme yok!

AcabaAveanın bu yaptığı yasal mıdır?
    Bu bir kandırmaca değil mi, her müşteriyi bir kez kandırsalar bu bir servet eder....

Zira nette aynı dertten muzdarip 3000TL fatura gören insan var.
    http://www.blackberry.gen.tr/smf/bis-ve-bes-sorunlari/aveadan-3000-liralik-fatura-t14171.0.html

Bu wap02 nedir, nasıl kapatılabilir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isgoren Av -- 18 Ağustos 2011; 0:21:27 >

• Bu yıllardır yapılan bir nevi satış taktiği. Olayın tüketiciye hoş görünecek kısmı sunulur, kazık kısmı açık bırakılır. Buna benzer bir Turkcell kazığıda ben yemiştim, onlarca yere şikayet ettim, bana verilen en doğru dürüst cevap, 160 karakterlik bir sms e, o açıklamayı ekleyemezdik oldu. Yani bize inanmayın, olayın bu kısmı var ama, öteki kısmıda olabilir...
  • Avea fatura detaylarında wap02 görünen fahiş fiyatlı bağlantı nedir, nasıl kapatılabilir bilen var mı?
  • Kökten çözdük olayı. Turkcelle geçtik.
  • Her operatör aynı hocam. Bende turkcellden kazık yediğim için avea'a geçmiştim. :) 1,5 sene öncede avea dan turkcell'e . En güzeli hat taşıma kampanyalarını takip edip ona göre senede 1 kere hat taşımak. şimdi 500dk her yöne 1000sms ve 1Gb internet var 12 ay boyunca sadece 19 liraya. Turkcellde görmediğim 3G hızını gördüm aveada :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.