Şimdi Ara

AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
39
Favori
82.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Essiz tarifedeyiz ve yarın taahhütun son günü. Bu tarifeye gecmemiz mümkün müdür? Mümkünse ne yapmamız gerekir?

Aksi taktirde 1000dk 1000sms 2gb için 27.5TL vereceğim. Devlete verilen 1.5TL ile 29 olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Essiz tarife avea mi? Eger aveaysa bu tarife gecise kapali.farkli bir operatorden gecmeli yada yeni hat almalisin.mantiklisi hattini farkli bir operatore tasiyip 1 gunde aveaya bu tarifeye geri tasimak

• diablosvelos D kullanıcısına yanıt
    Hattı başka operatore tasidiktan sonra zart diye geri donebilir miyiz? Vodafone tasimaya para almıyor biliyorum ama burada gün siniri falan varsa patlariz.

Bir de gün siniri yoksa bile avea ya geri donerken tasima ücreti falan alması bu arkadaşlar?

Peki başka operatore geçtik, sonra buraya donerken yapmamız gereken nedir? 3-5 TL indirim alacağız diye şirket kurmamiz gerekmeyecek değil mi? :P

• quote:

Orijinalden alıntı: diablosvelos

Arkadasim guzel yazmissin ama yanlis yere sinirlenmissin cunku bu tarifeyi kullanmak icin "ttnet yada Turk telekom abonesi " olmana gerek yok

Arkadaşım yazdıklarını okuyanda bizi okumadan yazmış cahil zanneder.

http://www.avea.com.tr/web/biz/KonusMesajlas/Tarifeler/Mobilisyerim

Kampanya koşullarının hepsinde kocaman yazmışlar

" Mevcutta Türk Telekom ve TTNET abonesi olan"

siz gitmişinizdir, bayi doğru olmayan bir şekilde kaydınızı almıştır bilemem, ama koşullar açık ve net!

Bence siz genel şartları bir okuyun

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Yollayin evraklarinizi bireysel olarak hemen gecisinizi yaptirayim

• quote:

Orijinalden alıntı: diabolical

Hattı başka operatore tasidiktan sonra zart diye geri donebilir miyiz? Vodafone tasimaya para almıyor biliyorum ama burada gün siniri falan varsa patlariz.

Bir de gün siniri yoksa bile avea ya geri donerken tasima ücreti falan alması bu arkadaşlar?

Peki başka operatore geçtik, sonra buraya donerken yapmamız gereken nedir? 3-5 TL indirim alacağız diye şirket kurmamiz gerekmeyecek değil mi? :P

ben uzmanıyım hocam bu işin 1 ayda en geç geçersin 3 ay falan yalan 2.hattım olsa 1 gün ü denerdim ama 1ayda haziranda vodafonea geçtim temmuzda avealı oldm.belki hiç bekleme süresi yoktur denemek lazım

• Suresi yok ayni gun gecebilirsin

• Şimdi bunun için kurumsal müşteri mi olmak gerekiyor? Vergi levhası vs.
  • Kurumsal musteri olmak gerekmiyor

• yerde5lirabulanadam kullanıcısına yanıt
    Bir gunde gecilebiliyor, ben daha once denemistim sorun olmuyor.

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar,

Bilgisi olan sunu söyleyebilir mi: bizim bugün taahhüt bitiyor ve yarın taahhutsuz devam edeceğiz. Tasima emrini ne zaman vermeliyiz?

Bir de tecrubeniz varsa sunu söyler misiniz: yarın taahhutsuz devam edecegimiz için aylık X TL faturalanacak tutar olacak. Ancak diyelim ki Vodafone 3 gunde isini bitirecek. Benim ise bu kadar kısa sure bile kullanmis olsam full fatura odeyecegim. Bunun önüne gecmek için ne yapmak lazım? Bugunden (şu anki operatorumde) başka tarifeye gecsem taahhutu bitirdigim için bir şeyler kesilir mi? Zaten son günü olduğu için bir şey kesilmeyecektir sanıyorum. Yaniliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: diablosvelos

Kurumsal musteri olmak gerekmiyor

Hocam pttcell'den geçiş olmuyor sanırım, eğer öyleyse vodafone'a taşıyıp sonra sizden yardım isteyeceğim.

• murat977 kullanıcısına yanıt
    Mantik olarak olmasi lazim

• bugu turk telekoma ugramystym.tarife orada da vardy ve sadece telekom ofislerinde yazyyordu.numara ta?ymaya veya yeni hat alymyna acyk faturaly bir tarife.ba?ka herhangi bir ?artta beli,rtmedi.bireysel olarak tarifeye geçi? yapabilirsiniz.taahhüt süresi 1 yylmy?.
  • diablosvelos D kullanıcısına yanıt
    Şimdi doğru mu anladım ? İşyeri belgemiz olmadan geçişi yapabilirim diyorsunuz ?
    Öyleyse geçmeyi düşünüyorum. Taahhüt var mı tarifede ?
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    Evet sadece kimliginiz ve adınıza kayıtlı bi sabit fatura yeterli,05534341751 numaram bu belgeleri whatsapp tan yollarsaniz yardımcı olmaya calisirim

• Bu arada pttcell den geçişte olmuyo maalesef,avea altyapısını kullandığı için.

• 1 ay önce avea dan türkcell e geçtim. Acaba başka operatörden geçiş 90 gün mü?

• Mevcut faturasızdan geçiş var mı? AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pocelliyim şu anda geçmemde sakınca var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.