DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
AVEA HAT İPTAL TALEBİM VE KAZANCIM !
42
Cevap
1
Favori
17.068
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> AVEA HAT İPTAL TALEBİM VE KAZANCIM !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      848 Mesaj
      04 Temmuz 2008 14:30:33 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar

04.07.2008 tarihi 14.05 saati itibari ile avea hattım vardı 9 aylık

önceden 2 ay öncesinden hattımdaki tüm kontorleri kullanmış ve 0 a indirmişti hat iptal edeceğim diye

bugün telefon açtım avea müşteri hizmetlerine hat iptali için aradım dedim

işte güvenlik aşamasından geçirdi bi bey beni ve özel bir sebebi yoksa nedenini öğrenebilirmiyiyim dedi

bende vodafone faturalı hat kullanıyorum dedim o yüzden fazladan hat kullanmak istmeiyorum dedim

peki dedi size bir teklifim olacak dedi faturasız avea hattınız ile ilgili

dinliyorum dedim

size dedi 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 500 sms her yöne yada 5000 sms şebeke için sms hakkı versek ama bu dedi 39 kontör karşılığı değil tamamen ücretsiz olacak size özel dedi bu konuda ne düşünürsünüz dedi

olabilir dedim

işlemleri yapıyorum dedi beni bekletti 5 dakka hatta sonra tekrar alo dedi işlemleri yapıyorum dedi sormak isteidğiniz bi şry varmı dedi bende bu yapacağınız işlem dedim tahüttlü mü dedim yani benim size karşı bir yükümlüğüm olacakmı dedim yok hayır dedi merak etmeyin dedi

çünkü dedim bu tarz bi teklifte bulundunuz ama krşılıksız dedim ister istemez sormak istedim sonrasında tarafınızdan mağdur edilmek istmeiyorum dedim yok merak etmeyin dedi

ve işlemlerinizi tamamladım dedi

size onay sms i gelecek dedi

bende teşekkür ederim dedim bu tarz bir teklifte bulunduğunuz gerçekten abonenize gereken önemi veriyorsunuz bu teklifi yaptığınıza göre dedim

teşekkürler dedim ve kapattım

akabinde onay msj geldi, 500 sms her yöne ücretsiz sms hakkı kazandınız dedi

ve norlamde bu işlemleri yaparken hattımda 0 kontör vardı bi baktım 1 kontör de hediye etmişler

wallah sevindim avea hattımı iptal etmemeye karar verdim 7 ydan aya yüklerim bi kontör ama genede açık tutarım

memnun kaldım aveanın bu tutumundan

tebrikler avea

ilk defa gözüme girdi avea böyle yaparak

|
      |

Zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar hiç bir zaman.
    • Binbaşı
      1482 Mesaj
      04 Temmuz 2008 14:38:23
      Müşteriyi elinde tutmak için uygulanan güzel bir yöntem. Avea'yı ne kadar eleştirsek de bu eleştirilerin çoğu kapsama alanıyla ilgili. Müşteri hizmetleri iyi çalışıyor anlaşılan
      |
      |

• Yarbay
      3880 Mesaj
      04 Temmuz 2008 14:43:13
      arkadaşlar ne derseniz deyin AVEA yeni abone kazanmakta feci şekilde zorlanıyor şu an ve ESKİ ABONELERİNİ KAYBETMEMEK içinde elinden geleni yapıyor..Bu işten karlı çıkan mevcut aboneler
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      04 Temmuz 2008 15:01:51
      quote:

Orjinalden alıntı: sevimlican

arkadaşlar ne derseniz deyin AVEA yeni abone kazanmakta feci şekilde zorlanıyor şu an ve ESKİ ABONELERİNİ KAYBETMEMEK içinde elinden geleni yapıyor..Bu işten karlı çıkan mevcut aboneler

Nasıl zorlanıyor. O SMSler sayesinde 10.500.000 aboneye ulaştı.
      |
      |

• Yarbay
      6899 Mesaj
      04 Temmuz 2008 15:30:37
      seni 39 kontöre kandırmışlar.

bana kapattırmamam için 75 normal kontör verdiler. yüklenen kontörü hemen transfer ederek sattım.
      |
      |

• Yarbay
      3880 Mesaj
      04 Temmuz 2008 16:01:13
      10.5000 abone sayısı iyi bir rakam mı sana göre vodafone olmuş 17.000 turkcell 35.i geçmiş????????
      |
      |

• Yarbay
      3939 Mesaj
      04 Temmuz 2008 16:06:14
      sadece bir seferlik mi 500 sms verdiler yoksa
      bir kaç ay verecekler mi?
      |
      |

"yeniden doğmak kadar mümkün"
    • Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      04 Temmuz 2008 16:23:17
      quote:

10.5000 abone sayısı iyi bir rakam mı sana göre vodafone olmuş 17.000 turkcell 35.i geçmiş????????

Tanıdığım herkes AVEA kullanıyor. Vodafone olanlar çok az. VOdafone'lularda AVEA ile geçinip gidiyorlar. Aktif kullanan yok Vodafone'u. Telsim zamanından kalanlar onlarda. Numaram değişmesin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 4 Temmuz 2008; 16:23:20 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      04 Temmuz 2008 17:31:55 Konu Sahibi
      Kesinlikle katılıyorum

vodafone ve avea sanıyorki numara taşınabilirliği ca hepsi bize koşacak ZAVALLILAR İnana dursunlar

eğer turkcell bu indirimlerle devam ederse kimse çıkmaz turkcellden ancak tek tük kişi geçer

aynı sms kampanyası 39 kontöre 500 sms vodafonede olsa çok büyük talep görürü bence vodafone

çünkü telsimken 14 bin abonesi vardı şimdi 17 bin abone oldu ortada hiç bi şey yokken sırf marka merakı değişim merakı cezbetti

olsa süperrrr olur gerçekten çok büyük ilgi görür vodafone sms paketi ile
      |
      |

• Yarbay
      3880 Mesaj
      04 Temmuz 2008 18:25:48
      vodafone tr yanılıyorsun vodafone telsimi aldığında abone sayısı 12 milyondu 14 değil...
      |
      |

• Yüzbaşı
      848 Mesaj
      04 Temmuz 2008 18:39:14 Konu Sahibi
      quote:

vodafone tr yanılıyorsun vodafone telsimi aldığında abone sayısı 12 milyondu 14 değil...

teşekkürler düzelttiğin için yani düşünün 12milyon aboneden 17 milyon aboneye çok büyük bir gelişim hemde ortada hiç bi şey yokken

bakalım neler olacak numara taşınabilirliği ile vodafone uyku ile uyanıklık arasında devam ediyot şuan ıfak ufak dirilir gibi ama bakalım ne olacak
      |
      |

• Binbaşı
      1731 Mesaj
      04 Temmuz 2008 18:43:15
      Numara taşınması gelsin iki avea hat kullanıyoruz ikisinide ya turkcell ya da vodafone a geçireceğim şehrin ortasında avea yı aradım açık olan telefona ulaşılamıyor.Hadi şebekeler kalabalık bari arayanıbili ücretsiz yap şebeke yüzünden ulaşamayanları öğrenelim.
      |
      |

• Yarbay
      15412 Mesaj
      04 Temmuz 2008 20:12:42
      quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Numara taşınması gelsin iki avea hat kullanıyoruz ikisinide ya turkcell ya da vodafone a geçireceğim şehrin ortasında avea yı aradım açık olan telefona ulaşılamıyor.Hadi şebekeler kalabalık bari arayanıbili ücretsiz yap şebeke yüzünden ulaşamayanları öğrenelim.

nerdeee arayanıbil 'ücretli yaptılar sms kampanyasını çıkarttlar sonra zaten bi bildikleri vardır ki ücretli yaptılar
      durumu avea merkeze ilettin mi peki?iletrsen inan gereğini yapacaklardır....
      |
      |

• Binbaşı
      1731 Mesaj
      04 Temmuz 2008 23:25:24
      Ben sorunları avea merkeze iletmeye çalışıyorum ama yetti artık sürekli avea yı aramaktan aldığım kontorü kendime değil aveaya harcar oldum artık iletmeyeceğim direkt şikayet edeceğim yerine getirsinler görevlerini.Şu ana kadar ilettiğim hiç bir problemin gereği yerine getirilmedi Turkcell deki ilgi alaka müşteri memnuniyeti aveanın yanından geçmemiş bunu kendimde yaşayarak çok iyi öğrendim.
      |
      |

• Yarbay
      8452 Mesaj
      05 Temmuz 2008 11:29:51
      39 kontöre bağlamışlar işi helal olsun avea cin ali yetiştirmekte üstüne yok
      |
      |

• Yüzbaşı
      442 Mesaj
      05 Temmuz 2008 11:42:40
      aynı şeyi digiturk de yapıyor. arayın iptal ettiricem üyeliği diyin iki ay lig tv veriyorlar :D
      |
      |

• Yarbay
      10883 Mesaj
      05 Temmuz 2008 11:46:32
      Nihayetinde müşteri potansiyellerini kaybetmek istemiyorlar. Olayın sadece Türkiye boyutu bulunmuyor.

Uluslararası bir bankadan kredi alan bir operatör servisi ülkesindeki müşteri tabanını referans gösterir. Onun için küçülmemeye çalışıyorlar.
      |
      |

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
      Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
      Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
      H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
      Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması
      || Genel Forum Kullanımı
      || İmza Kuralları
      || Şikâyet Sistemi
      || Kullanıcı Adı Değişimi
      || SMS Onay Sistemi
      || Önerileriniz, Sorunlarınız
      ||
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Temmuz 2008 11:51:49
      yav arkadaşlar numara taşınabilirligi çıktıgında kaos çıkmazmı ben mobilogrenci tarifesi ile aveadan avea yı arkadaşımı aricam ama bnden habersiz turkcell olmuş eee zararlı ben çıkıyorum çok gereksiz bişi bnce bu millet kafasına göre hat değiştirirse artık ben hçibir nuamrayı aramam
      |
      |

• Yarbay
      10883 Mesaj
      05 Temmuz 2008 12:01:46
      quote:

Orjinalden alıntı: 10ur_aga

yav arkadaşlar numara taşınabilirligi çıktıgında kaos çıkmazmı ben mobilogrenci tarifesi ile aveadan avea yı arkadaşımı aricam ama bnden habersiz turkcell olmuş eee zararlı ben çıkıyorum çok gereksiz bişi bnce bu millet kafasına göre hat değiştirirse artık ben hçibir nuamrayı aramam

Bu noktada bahsettiğiniz gibi bir denklik oluşturulmak zorundadır.
      Siz aradığınız kişinin Turkcell olduğunu düşünüyorsunuz ama kişi Avea müşterisi. :)
      Evdeki hesap çarşıya uymaz.
      |
      |

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
      Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
      Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
      H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
      Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması
      || Genel Forum Kullanımı
      || İmza Kuralları
      || Şikâyet Sistemi
      || Kullanıcı Adı Değişimi
      || SMS Onay Sistemi
      || Önerileriniz, Sorunlarınız
      ||
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Temmuz 2008 12:13:41
      quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Alıntıları Göster

Bu noktada bahsettiğiniz gibi bir denklik oluşturulmak zorundadır.
      Siz aradığınız kişinin Turkcell olduğunu düşünüyorsunuz ama kişi Avea müşterisi. :)
      Evdeki hesap çarşıya uymaz.

aynen onu demek istedim işte
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.