Şimdi Ara

Avea'dan Vodafone'a geçmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avea'da 1200 dk, 5 gb internet ve 2000 sms kullanıyorum 48 lira ödüyorum, fakat net hızı bazen beni deli ediyor, bir de memlekette çekmeme olayı var tabii, Vodafone'da buna benzer bir tarife en uygun nasıl nedir? En azından internetin 5 gb olması lazım çünkü bunun bile bittiği dönemler oluyor.. Hele de memlekete gidince kullanım daha çok olacak.. Konuşma en azından 1000 dk olsa iyi olur bazen 1200 dk'da bitiyor.. bir de tek tük mesaj gönderiyorum olmasa da sorun değil. Red tarifelerine bakıyorum konuşma ile internet orantısız, gözümden kaçan bir tarife var mıdır? Teşekkür ederim.

• Öyle paketler yok vodafone da. sırf olmadığı için aveaya geçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten öyle internet paketleri olsa Turkcell interneti gibi adamı deli eder.Yoğun yerlerde turbo paket bile 1-2mbit hızı asamiyor.Ben Red xsmall tarifesine tasidim numaralı Turkcell den yoğun yerlerde bile 8-10mbit hız alıyorum.Tek sorun evde 3g çekmiyor ordada Wi-Fi var zaten.

• Vodafone'un öyle tarifesi yok galiba. Turkcell'in var onlar da pahalı. Misal benim kullandığım tarife var. 1000 dk 4 gb internet 1000 sms 59 lira yalnız şu var numaranı tasiyinca 6 ay boyunca kullanabilecegin 6gb internet veriyor. 4gb kullanıp bitirirsin her ayda 6gb hediyeden 1 gb harcarsin 6 ay boyunca 5 gb internet kullanmış olursun. Ya da paraya kiyip turkcell Platinum tarifelerini kullanacaksin o da olmadı mı avea ile idare edeceksin :)

• 2000 Dakika, 2000 SMS, 6 Gb internet 59 liraya geçiş yapıyorum, 10 lira daha fazla verir daha kapsamlı paket kullanırım.
    Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Red pro ekstra indirim + internet diye geçiyor paket, Vodafone Red temsilcilerinin referans olması gerekiyormuş, diğer türlü fiyat %30 daha fazla oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mremre -- 6 Mayıs 2015; 16:33:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mremre

2000 Dakika, 2000 SMS, 6 Gb internet 59 liraya geçiş yapıyorum, 10 lira daha fazla verir daha kapsamlı paket kullanırım.
    Red pro ekstra indirim + internet diye geçiyor paket, Vodafone Red temsilcilerinin referans olması gerekiyormuş, diğer türlü fiyat %30 daha fazla oluyormuş.

bu hangi tarifedir link atarmısınız....
  • vodafone iyidir 20 tlye 1000 dk 1 gb 1000 sms alıyorum ben gayet de güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

quote:

Orijinalden alıntı: mremre

2000 Dakika, 2000 SMS, 6 Gb internet 59 liraya geçiş yapıyorum, 10 lira daha fazla verir daha kapsamlı paket kullanırım.

bu hangi tarifedir link atarmısınız....

Vodafone Red çalışanının referansı olması gerekiyor hocam, bulunduğunuz yere geliyorlar ve numara taşıma işlemi yapıyorlar. İstanbul'da Anadolu yakasına bakan arkadaşın numarasını pm attım.
  • 6 yıldır Avea'daydım bugün Vodafone'a geçiyorum ben de bakalım nasıl olacak Avea'da uygun tarife yoktu internetsiz cartsız curtsuz 30-35 tl fatura geliyordu. Büyük ihtimal FreeZone'nun 25 tl'lik 2 gb 500 dk 4000 sms tarifesi olacak

• Bugün itibariyle Vodafone'a geçtim. İnternet hızını 2 operatör ile ilçe merkezinde test ettim ve Vodafone'un interneti daha hızlı çıktı. İlk testimde 2 MB/s gördüm evdeki ADSL'den 2 kat daha hızlı

http://www.speedtest.net/my-result/a/1296546742

Avea'dayken ise sadece 740 kb/s aldım

http://www.speedtest.net/my-result/a/1234141502

Tarifeler Avea'dan daha büyük ve hesaplı iyi ki geçmişim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.