Şimdi Ara

AVEA ÇÖKTÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
13.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: omegama

arkadaşlar avea'nın hlr'si çöktü,çok kısa zamanda da (15-20 dk gibi) düzelmesini beklemeyin...

hlr:home location register: gsm sistemlerinde butun kullanici bilgilerinin tutuldugu database.

bilgiyi nerden aldın?
  • ankara akıncı acıldı
  • Sakarya hala göçmüş durumda nereye gçötü belli dğeil ama AVEA'ya

• quote:

Orjinalden alıntı: yigit+

quote:

Orjinalden alıntı: omegama

arkadaşlar avea'nın hlr'si çöktü,çok kısa zamanda da (15-20 dk gibi) düzelmesini beklemeyin...

hlr:home location register: gsm sistemlerinde butun kullanici bilgilerinin tutuldugu database.

bilgiyi nerden aldın?

Hocam siz konu açmıştınız sanırım bir kaç gün önce avea'dan şikayeti olan yazsın diye..

(Şahsınıza alınmayın lütfen) Görün şebekenin halini.. Fazla söze gerek yok...
  • izmir geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fataleagle

izmir geldi

nasıl gelmek bu smdi deniyom tık yok sebeke ucmus dio :)
  • AVEAAAA AVEAAAA
  • KOMEDİ YAAA KOMEDİ

Bu devride bu kadar süre şebeke komple çökmesi görülmüş şey değil bunuda avea yaşatı anca ondan beklenirdi
  • geldi sinyal var görünüyor ama bağlantı hatası diyor:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre845 -- 18 Haziran 2009; 14:50:21 >
  • izmirde hala tık yook.
  • izmit / kocaeli aktif.
  • vodafone için gitcek derlerken, avea pılını pırtını topladı gitti sanırım
  • veeee sonunda arama yaptım...
  • Halen yok burada.gsm tarihinde bir ilk! Ilklerin operatorunden tarihte Bir ilk.pes
  • NE DİYORDU M.ALİ ERBİL REKLAMLARDA. HER YÖNE, SADECE VE İLK DEFA AVEAAAA AVEAAAA
  • Full çekiyor ama haberleşme tamamen kapalı
    2 gün öncede hatlardaki tüm kontörleri çekmişlerdi
    rezil.

BU ARADA YENİ FARKETTİM SABİT HATLARDAN YADA DİĞER OPETATÖRLERDEN ARANABILIYORUM.
    Yalova

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado77 -- 18 Haziran 2009; 15:08:32 >
  • OH BE!
  • tamam oldu
  • Arada bir keyfine göre 9333ü arayabiliyor ancak başka hiçbir yer aranamıyor. Iphonea restore yapıyordum az daha, software updateten dolayı arama yapmıyor sandım, Allahtan donanımhaber + turkcell hattım var 5000 mesaj = 39 kontör olmasa, hiç çekemem bu kesintileri ama öğrencilik böyle bir şey. İstanbul ve öğrendiğim kadarıyla Mersinde de avea çalışmıyor şu anda
  • hala izmirde ucuk durumda sallama çaya benzedi avea
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.