Şimdi Ara

AVEA ÇÖKTÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
13.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazıklar olsun be avea 9333 bile aranmıyo yuhh sana izmir tümden iptal!!!
  • Eskişehirde hala full çekiyo ama mesajlar filan gitmiyo
  • Şaka gibi ya. Bende sabahtan beri telefona vuruyordum. Hat çekiyo herşey düzgün görünüyor ama sabahtan beri tık yok. 9333'ü bile aramıyor. (İzmir)
  • Avea müşteri memnuniyeti için sms i olan herkese 2 gün ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 18 Haziran 2009; 15:08:14 >
  • geçen hafta Eskişehir-Afyon-Konya-Alanya-Antalya hattında seyahat ettim ve inanın kırsal bölgelerde kafayı yedim...
    Turkcell full çekiyor AVEA'da ise servis yok böyle bişey olabilirmi ?
    allahtan TURKCELL vardı yoksa allah korusun bişey olsa kimse bana yada ben kimseye ulaşamayacaktım
    o kadar kızmama rağmen ve çok büyük paralar ödememe rağmen TURKCELL gerçekten bu anlamda birinci
    AVEA'da sınırsız tarife kullanıyorum ama inanın 67 TL'lik hizmet almış değilim.
    Kırsal bölgede çekmeyecekte hangi bölgede çekecek AVEA çok merak ediyorum
  • istanbul kadıköy full çekiyor ama bağlantı yok
  • ful olmasına full de görüntü var işlev yok be yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Halen yok burada.gsm tarihinde bir ilk! Ilklerin operatorunden tarihte Bir ilk.pes

bende kontör yok deneyemiyorum
  • Zaten ara sıra çekiodu şimdi hiç çekmio
    siirttede durum aynı
  • İzmirdeyim avea ile arama yapamıyorum...
  • Sakaryanın Tüm İlçeleride Aynı !!
  • Marmara haberin sitesinde yazan:
    avea yetkililerinin dediklerine göre 1-2 gün daha sürecek

Avea şebekeleri çöktü!

27 Şubat 2009 Cuma 16:28
    'Her Yöne Sınırsız' adını taşıyan tarife nedeniyle birçok abone mağdur oldu.

Aylık 55 TL'ye her yöne sınırsız konuşma hakkı veren tarife başladığından bu yana Avea kullanıcıları arama yapmak istediklerinden 'Şebeke Meşgul' uyarısıyla karşılaşıyor.

Bu durumun birkaç gün daha süreceğini ifade eden Avea yetkilileri, özellikle hattın yasal olmadığı halde ticari amaçlarla kullanılması nedeniyle bu tür bir sorun yaşandığını ifade ediyor.

Ayda 55 TL ödeyerek tüm diğer GSM operatörleriyle, sabit hatlarla ve diğer Avea kullanıcılarıyla sınırsız konuşturan 'Her Yöne Sınırsız' kampanyası nedeniyle Avea aboneleri, arama yapamıyor.

Gün boyunca arama yapmak istendiğinde, dakikalarca 'Şebeke Meşgul' uyarısıyla karşılaşan aboneler, operatörün müşteri hizmetleri yetkililerine şikayet yağdırdı. Müşteri Hizmetleri yetkilileri, bu konuyla ilgili çok sayıda şikayet geldiğini, ancak durumun birkaç gün daha süreceğini ifade ediyor.

'Her Yöne Sınırsız' kampanyası sonrası hatlarda oluşan yoğunluk nedeniyle bu sorunun yaşandığı bilgisini veren yetkililer, özellikle hattın ticari amaçlarla kullanıldığını, bu konuda yasal sürecin başlatıldığını ifade ederek, abonelerden bir süre sabırlı olmasını istiyor. Ancak birçok Avea abonesinin soruna anlayış göstermek yerine, numara taşıma fırsatını değerlendireceği belirtiliyor.

• Bugün Bütün operatörlerde sorun var sadece avea 'ya özgü bişey degil.. bir işler dönüyor gene hayırlısı
  • Bi Ispartada sağlam heralde.Şimdi sms gönderdim iletti..

edit:9333 aramıyor..

edit 2: Isparta da tüm operatörler şu an çöktü hiç biri çekmiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!_saHin_!! -- 18 Haziran 2009; 15:26:22 >
  • şu yoruma bak ya koptum

ADANALI - 18 Haz 09 at 12:41:32
    allah belanı vermesin avea,
    tam 2 saattir sevgilimi arıyorum
    ama ulaşamıyorum.
    kız hamileyim diyor. şaka mı, ciddi mi anlamadım.
    alt tarafı ufak bi dokunuştu.
    2 saattir ecel terleri döküyorum. dokuz doğurdum burda.
    ulan avea, eğer sevgilim ciddiyse
    allah belanı vermesin diyorum başka bişe demiyorum.
  • antalya düzeldi
  • izmir geldi sonunda of yani
  • Bu arada sonunda siirtte düzeldi aramada yapıo mesajda atıyo
  • Benim de düzeldi İstanbul-Ümraniye..
  • bu ne ıs abıler avea iş :)))))

ya benım ıcıme doguyordu guvenemıyorum dıodum turkcellde gececek bır tarıfe yok sımdı vodafone nasıl kı oda cok ıcıme sınmıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.