Şimdi Ara

Avea BABA Tarifesi Her yöne 1000 dk + 1000 sms 35 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
27.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • avea ne yapacağını şaşırdı gibi bir durum var. arayan herkese bir şey veriyorlar.
    benim de 3 hattıma %50 indirim verdiler.
    rekabet iyi şey vessselam.
  • böyle üçkağıtçılık olmaz, faturasız avea hattından geçenlere 35 lıra, faturalıdan tarife değiştirene 55 liraymış
    babam avea kamu kullanıyor bugünlerde tarife değiştirmek istiyordu, şu dk dan sonra daha da avea tarifelerine bakmam vodafone geçireceğim...
    üçkağıtçılığı insanlar yaparda şirketler de böyle umarsızca yapar mı
  • %50 indirim olayını nasıl MH'den nasıl tetikleriz?

Benim ilgimi çeken tarifeleri Süperkamu. Yılın yarısı 29, diğer yarısı 35 tl. Heryöne 1000dk, temiz. Meraklısı 1000+10000sms alabilir ihtiyacı geldiğinde 9 daha verip.

Ancak iki ay öncesine kadar %50 indirimim vardı, sonlandı. Şimdi daha da gitmek istiyorum. Bu ücretler halen bu hatlara çok fazla.
  • bide sınırsız internet koy şuna ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: blindness

%50 indirim olayını nasıl MH'den nasıl tetikleriz?

Benim ilgimi çeken tarifeleri Süperkamu. Yılın yarısı 29, diğer yarısı 35 tl. Heryöne 1000dk, temiz. Meraklısı 1000+10000sms alabilir ihtiyacı geldiğinde 9 daha verip.

Ancak iki ay öncesine kadar %50 indirimim vardı, sonlandı. Şimdi daha da gitmek istiyorum. Bu ücretler halen bu hatlara çok fazla.

katil olmak istiyorsan avea kullanırsın
    ben de avantajlı diye bu tarifeye geçtim
    1 aydır konuşmalarım zırt pırt kesiliyor (telefon full çekiyor) ama konuşmanın ortasında pat gidiyor. sonunda avea müşteri hizmetleriyle iyi bir haşır neşir oacağım ya hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn991402

kendim sordum kendim cevaplayayım herkes faydalansın:

http://forum.donanimhaber.com/m_47297235/tm.htm

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/baba_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.baba&pagemenu=tarifeler.faturali

maalesef mevcut avea faturalıdan geçişte 55 TL

maalesef 6 ay sonra 39 TL

Bu ara 3 ü de kazları kümese toplamak için kampanya adı altında gel gel yapmaya başladılar geçmeden önce iyi düşünün. faturalı hat demek %50 bela demektir.

• benimde bugunlerde sık sık kesiliyor telefon hemde full cekerken
  • tcell kamu 1200 tarifesindeyim, normalde 40-50 lira fatura geliyordu, bu ay 444 lü numaraları paket dakikalarından düşmediklerinden dolayı 75 lira fatura geldi, aradım müşteri hizmetlerini ağzıma geleni saydım. avea ile görüştüm 444 lü numaralar paket dakikalarından düşüyormuş, ben de bu baba tarifesine geçeceğim.
    yaklaşık 14 senedir tcell kullanıyorum vodo ve avea 444 lü aramaları paket dakikalarından düşüyor bizim tcell beyefendisi bize giydiriyor. artık değişim zamanı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

tcell kamu 1200 tarifesindeyim, normalde 40-50 lira fatura geliyordu, bu ay 444 lü numaraları paket dakikalarından düşmediklerinden dolayı 75 lira fatura geldi, aradım müşteri hizmetlerini ağzıma geleni saydım. avea ile görüştüm 444 lü numaralar paket dakikalarından düşüyormuş, ben de bu baba tarifesine geçeceğim.
    yaklaşık 14 senedir tcell kullanıyorum vodo ve avea 444 lü aramaları paket dakikalarından düşüyor bizim tcell beyefendisi bize giydiriyor. artık değişim zamanı geldi.

Naptın yahu? 444 Hariç yazıyor AVEA tarifelerinde. Bak misal,

Süper kamu tarifesi metninden:
    "Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır."

http://www.avea.com.tr/tr/sta/personell/tarifeler/heryone_1000.shtml?pagemenu=personell.heryone1000

BABA tarifesi metninden:
    "Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır."

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/baba_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.baba

Aman ha, geçiş yaptığında faturana kaktırırlarsa diye, MH ile yaptığın görüşmenin tarih ve dakikasını sağlam bir yere kaydet. Aman diyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: blindness

quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

tcell kamu 1200 tarifesindeyim, normalde 40-50 lira fatura geliyordu, bu ay 444 lü numaraları paket dakikalarından düşmediklerinden dolayı 75 lira fatura geldi, aradım müşteri hizmetlerini ağzıma geleni saydım. avea ile görüştüm 444 lü numaralar paket dakikalarından düşüyormuş, ben de bu baba tarifesine geçeceğim.

Naptın yahu? 444 Hariç yazıyor AVEA tarifelerinde. Bak misal,

Süper kamu tarifesi metninden:

http://www.avea.com.tr/tr/sta/personell/tarifeler/heryone_1000.shtml?pagemenu=personell.heryone1000

BABA tarifesi metninden:

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/baba_tarife.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.baba

Aman ha, geçiş yaptığında faturana kaktırırlarsa diye, MH ile yaptığın görüşmenin tarih ve dakikasını sağlam bir yere kaydet. Aman diyeyim

tamam işte bu yazıdan da anlaşılacağı gibi 444 lü numaralar paket dakikalarından düşüyor, ayrıyetten ücretlendirmiyor,
    yazıyı iyi okursan anlarsın, 444 ile başlayan numaralar hariç, özel servis numaraları ve diğer tırıvırıları kapsamıyor,
    Hariç diyor, yani bu demektirki paket dakikalarından düşüyor, aynı mh.ın dediği gibi.

• ben de yıllardır turkcell kullanıyorum. Sen bir senedir önce iş yerimizde kesintiler oldu. telefon cihazından zannettik. ama baktık ki bizim cihazlar da olmaya başladı. (İstanbul içi) başka yerlerde de karşılaşmaya başladım bu durumla.....
  • türkcell 1200 dak. kullanıyorum. 40 tl'ye geçenlerde fatura 58 tl. geldi. Kontrol ettiğimde

444 numara görüşmelerini muaf tutmuşlar artık, iteliyorlar

Bu durum avea ve vodafone da da aynı imiş.....
  • bırakın artık aveayı ben vodafone'a geçtim artık rahatım....
  • Mevcut faturalı avealı 55 TL
    Yeni geçen 35 TL
    Akıl alır şey değil!Adamlar kafesteki kuşu tutmak için bir şey yapmıyor.Ama kafese yeni kuşlar atmak için 20 TL den vazgeçiyor.
    Bunun mantığı ne?
  • Tarifenin yeni fiyatı 39 lira olmuş.

* Tarifenin aylık ücreti, yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlarda, 6 fatura dönemi boyunca 39 TL, sonrasında 45 TL'dir. Faturalı Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlar ve 08.03.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 55 TL'dir.

** 01.06.2011 tarihi öncesinde Baba Tarife'ye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Avea tarifelerinden tarife geçişi yoluyla yapılan kayıtlarda tarifenin aylık ücreti 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 39 TL'dir.
  • bu tarifeden verim alan var mı arkadaşlar...iki aydır 80'in altında gelmiyor benim(dakika aşımı yok), kapatacağım artık, kapattıktan sonra 200-300 de öyle almasa iyi
  • avea baba tarifesine 2011 mart ayında geçiş yaptım ilk altı ay 35 tl sonrasında 39 tl öderken bir sene sonunda tarife bitti denilerek 55 tl fatura gönderilmeye başlanmıştır aradıgım avea temsilcileri % 36 lık bir indirim yapıldıgını ve tarife bitiminde bu indirimlerin bittiğini söylediler. iki aydır 55 tl fatura göndermektedirler
    böyle bir tarife şekli olur mu hattımı başka operatore tasıyacagım ama son üc ayda benden aldıkları fazla para ile bu tarifede kazancımı sıfırladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mates13

avea baba tarifesine 2011 mart ayında geçiş yaptım ilk altı ay 35 tl sonrasında 39 tl öderken bir sene sonunda tarife bitti denilerek 55 tl fatura gönderilmeye başlanmıştır aradıgım avea temsilcileri % 36 lık bir indirim yapıldıgını ve tarife bitiminde bu indirimlerin bittiğini söylediler. iki aydır 55 tl fatura göndermektedirler
    böyle bir tarife şekli olur mu hattımı başka operatore tasıyacagım ama son üc ayda benden aldıkları fazla para ile bu tarifede kazancımı sıfırladılar.

Taşıyın hattınızı. Akılları başına gelsin. Hatta telefon edip hattımı taşıyacağım diyin. Tahminimce yine indirimle devam edersiniz. Müşteri kaybetmek istemezler.
  • ne yaparsanız yapın kesinlikle tahüüt vermeyin. güzel kampanyalar hep yeni gelen müşterilere özel!! eski müşterilere resmen size geçiriyoruz der gibi inadına inadına yazıyorlar!!!!

öncesinde her 6 ayda bir hattımı değiştirip yararlanıyordum kampanyaların kaymağını yiyordum ama saf gibi bi cihaz kampanyasına aldanarak 2 yıl taahüt verdim!!! aklı olan tahüüt vermesin!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.