Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

AVANTAJ JUVENTUSDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> AVANTAJ JUVENTUSDA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1024 Mesaj
    Birincisi maç saati 14:00 olarak açıklandı Juventus liginde çoğu maçı öğlen oynuyor biz ise hep akşam oynuyoruz ne alakası var diyen arkadaşlar olursa bu motive işidir.Juve daha rahat oynayacaktır.
    İkincisi daha az seyirci olmasıyla,maçın öğlen olmasıyla beraber sesi kısık maç moduna girememiş seyirci olacaktır yüksek ihtimal.Bu da cehennemi yaşatamayacağımız anlamına gelir.
    Yani demek istediğim kendi evimizde oynamamızın avantajını kaybettik gibi bir şey bu.Şimdi Juventus'u çok avantajlı görüyorum umarım tur bizim olur.

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2475 Mesaj
    30 dk boyunca atağımız yok. Maç öyle gitseydi ya 0-0 biterdi ya da 1-0 falan yenilirdik. Bunda da bir hayır vardır belki , göreceğiz.
    diğer maçın sonucuda belli. Normalde aklınız kalacaktı diğer maçta

|
    |
    yav he he cehennemmiş.o olaylar yürüyedur zamanındaydı.havaalanında rakibi karsılamak,stadta 90 dakika uğultu,meşale vs bunlar cehennemdi.şimdi cehennem saldir galatasaray,yönetim futbolcu taraftar vs.ayrıca oyun juve nin istedigi gibi gidiyordu
    Abi çok kötü oldu bazıları için, benim için hava hoş okul saat 5 'de başlıyor ama yazık oldu onlarca taraftara maç heycanıyla bilet alanlara. nasıl gidecekler :(
    |
    |

Orijinalden alıntı: burakko9

yav he he cehennemmiş.o olaylar yürüyedur zamanındaydı.havaalanında rakibi karsılamak,stadta 90 dakika uğultu,meşale vs bunlar cehennemdi.şimdi cehennem saldir galatasaray,yönetim futbolcu taraftar vs.ayrıca oyun juve nin istedigi gibi gidiyordu

juvenin istediği gibi gitmesinde taraftarın ne sucu vardı.Cehennemden kastın o mu? Taraftar gayet iyiydi bence.Juventus'un istediği gibi gidiyordu ama onlar oyuna konsantre değildi.bunun sebebi taraftardır.Sen italya ligi izlemiyorsun galiba.ya da juvenin diger şl maclarını izledin mi? Futbol olarak cehennemi bu kadroyla zor kadro güzel ama ruh yok.

Orijinalden alıntı: burakko9

Aynen valla.. Saldır Galatasaray vs vs. Hiç ateşleyici,gaz veren taraftarımız yok. Ama şunun da hakkını verelim arenaya geçtiğimizden beri sahamız hiç kapanmadı.
    |
    |

• Yarbay
    10183 Mesaj
    Valla açıkcası bu gün devam etseydi belki yenebilirdik. Ama düşünüyorumda tur atlasakta eleneceğiz malesef takım çok kötü belki uefa da birşeyler yapabiliriz diyeceğim onda da yine takım kötü. İki ucu boklu değenek misali.
    quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Valla açıkcası bu gün devam etseydi belki yenebilirdik. Ama düşünüyorumda tur atlasakta eleneceğiz malesef takım çok kötü belki uefa da birşeyler yapabiliriz diyeceğim onda da yine takım kötü. İki ucu boklu değenek misali.

bu bir prestij meselesidir.ŞL her zaman iydir çıktığımız gibi elensek bile ŞL ister tüm oyuncular
    |
    |

|
    |

• Yarbay
    2475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

30 dk boyunca atağımız yok. Maç öyle gitseydi ya 0-0 biterdi ya da 1-0 falan yenilirdik. Bunda da bir hayır vardır belki , göreceğiz.

Hayır varmış ulan işte.
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.