Şimdi Ara

avansas 30 TL indirim kuponu + 32GB Usb Bellek hediye (100 TL alt limitli) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
3
Favori
17.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişim eksiksiz ulaştı bugün. Haber verene teşekkürler. Karlı alışverişti.

avansas 30 TL indirim kuponu + 32GB Usb Bellek hediye (100 TL alt limitli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furza

Siparişim eksiksiz ulaştı bugün. Haber verene teşekkürler. Karlı alışverişti.

avansas 30 TL indirim kuponu + 32GB Usb Bellek hediye (100 TL alt limitli)

Sen ne zaman sipariş vermiştin ve indirim kodunun girilip girilmediğini nerden anlıcaz belli olmuyor çünkü kodu yazıyorum uygula gibi bir tuş yok yada entera basınca bir şey olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arkham Knight -- 30 Mart 2013; 0:10:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Sen ne zaman sipariş vermiştin ve indirim kodunun girilip girilmediğini nerden anlıcaz belli olmuyor çünkü kodu yazıyorum uygula gibi bir tuş yok yada entera basınca bir şey olmuyor.

siparişi tamamlayınca gelen mail'de görüyorsun zaten kdv hariç 100 tl'ye tamamlamazsan kodu girip siparişi tamamla deyince izin vermiyor 100 tl'yi geçmen lazım yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

siparişi tamamlayınca gelen mail'de görüyorsun zaten kdv hariç 100 tl'ye tamamlamazsan kodu girip siparişi tamamla deyince izin vermiyor 100 tl'yi geçmen lazım yazıyor.

108 tl de şuan geliyormu flash bellek ?
  • quote:

quote:

quote:

valla benim ki geldi bugün bir sorun olcağını sanmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

valla benim ki geldi bugün bir sorun olcağını sanmıyorum.

Ne zaman sipariş verdin ? birde şimdi kart numarasını falan yazıyorum siparişi tamamla yapıyorum tabi önce kodu yazıyorum sonra tamamlandıktan sonra indirimli şekilde para almış oluyor dimi....

quote:

Orijinalden alıntı: elk-elektronik8606

ben dün sipariş vermiştim bellek listeye eklendi.bana bellek gelirmi aceba

Geldimi belleğin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arkham Knight -- 30 Mart 2013; 1:02:11 >

• 1 gün içerinde ankaradan teslim aldım bellek çıktı.fakat sitede resimdeki doğuş keyfi dem yerine karadeniz keyfidem geldi.dağıtıcı firma doğuş yazıyor anlamadım inş iyidir
  • Perşembe günü geçtiğim iki ayrı siparişimi bugün Trabzondan teslim aldım,her ikisinde de indirim kullandım ve her ikisinin de hediyesi paketin içindeydi,bence şahane bir kampanyaydı Boş dvd,kartuş,fotokopi kağıdı,bisküvi,nescafe,defter gibi malzemeler aldım zaten fiyatlar uygundu üstüne kargoları düşünce 48 lira indirim ve iki de usb bellek hediyesi diye düşündüğümde bundan kârlı alışveriş olamaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

Perşembe günü geçtiğim iki ayrı siparişimi bugün Trabzondan teslim aldım,her ikisinde de indirim kullandım ve her ikisinin de hediyesi paketin içindeydi,bence şahane bir kampanyaydı Boş dvd,kartuş,fotokopi kağıdı,bisküvi,nescafe,defter gibi malzemeler aldım zaten fiyatlar uygundu üstüne kargoları düşünce 48 lira indirim ve iki de usb bellek hediyesi diye düşündüğümde bundan kârlı alışveriş olamaz herhalde

O zaman bu akşam vereyim bende siparişi....

• Son durum nedir arkadaslar 100 tl üstü 30 tl indirim devam ediyormu ?
    yazıları okudum kampanya bitmiş ama sepeti yaparsan gonderiyorlar gibi anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Son durum nedir arkadaslar 100 tl üstü 30 tl indirim devam ediyormu ?

Ben şimdi ekledim toner+usb+indirim kuponu+1 kutu a4 kağıt normalde 130 larda birşeyid 98 e falan geldi 30 tl indirim uygulandı ve flash bellekte listede gözüküyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

benim satış sözleşmesinde hem indirim mevcut , hemde usb bellek .

Hocam sen bize müşteri hizmetleri cart curt aramadan şu işi halledecek yol haritasını çizer misin? Hemen sipariş verelim?

Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Ben şimdi ekledim toner+usb+indirim kuponu+1 kutu a4 kağıt normalde 130 larda birşeyid 98 e falan geldi 30 tl indirim uygulandı ve flash bellekte listede gözüküyor...

elim kasındı valla bi sepet daha yaparsam bu 3. olacak.
  • Kodu nereye giriyoruz?
  • quote:

quote:

quote:

elim kasındı valla bi sepet daha yaparsam bu 3. olacak.

aynı hesapla mı yapıyosunuz yoksa yeni hesap mı gerekli?

• Oha saçmalığa bak, KDV hariç 100TL olması lazımmış. 118TL yapıyor o zaman?
  • Peki arkadaşlar sitede birde kartuş kampanyasından bahsedilyr acaba o kampanya ile de birleşme oluyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offffffffff!

Meğer sepete eklemek gerekiyormuş arkadaşlar hiç demiyorsunuz yahu :P Siparişi verdik ama sepete ekli değil bizim hediye

Müşteri hizmetleri de cumartesi günü kapalıymış. Aradım sesli mesaj bıraktım. Koliye eklerseniz gönderin yoksa direk iptal edin almıyorum dedim. Bakalım ne olacak.

Bir de mail attım bakalım nasıl sonuçlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 30 Mart 2013; 15:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deitel
    aynı hesapla mı yapıyosunuz yoksa yeni hesap mı gerekli?

Farklı mail ile hesap acıp yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

benim satış sözleşmesinde hem indirim mevcut , hemde usb bellek .

Hocam sen bize müşteri hizmetleri cart curt aramadan şu işi halledecek yol haritasını çizer misin? Hemen sipariş verelim?

Teşekkür ederim.

Konunun üst mesajlarında aldığım ürünler var . yardımcı olur sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 30 Mart 2013; 16:15:36 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.