Şimdi Ara

aux kablosu aldım, mp3 çalar tavsiyesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm. arabama aux kablosu aldım. ses sisteminde herhangi bir değişiklik yapmadım. mp3 çalar alıp aux ile dinlemek istiyorum. sizce mp3 çaların marka modeli çok farkeder mi? 30 ytl de 2 gb mp3 çalar var, ya da creative zen var. arabanın hoparlörleri standart , oynama yapmadım. ne tavsiye edersiniz mp3 çalar olarak? (astra classic III 2010 hb)

• dokunmatik ekranlı bi mp3 çalar tavsiye ederim. ipod touch yada cep telefonunuzu kullanabilirsiniz :)
  • tam tersine dokunmatik ekran tavsiye etmem, şarkıları mp3 player üzerinden değiştirmeniz gerektiği için sürekli ekrana bakarak tuşun yerini ararsınız, şuan kendi telefonumu kullanıyorum (5800) ve kulaklık aparatı ile birlikte kullanmaya başladım malum onun üzerinden tuşları var...
  • ben dokunmatik kullandım çok kullanışlıydı. madem o kadar tuş sıkıntın var böyle bişey al
    http://urun.gittigidiyor.com/1-8-2-GB-MP4-FM-TRANSMITTER-CIFT-KUMANDA_W0QQidZZ24848854
  • şarkıları direksiyon üzerindeki kumandadan değiştiremez miyim ? mp3 player takınca direksiyon kumandası inaktif mi oluyor? (not: ekstra direksiyon kumandası istemiyorum.)
  • malesef sadece sesi kısıp açabilirsiniz. şarkıları değiştiremezsiniz :)
  • Sadece ses aktarır.
    Zaten mantık olarak da mümkün değil.
  • neyse o zaman aux kablosunu iade edeceğim. cd'e mp3 yazmaya devam. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonsuzuncu -- 9 Mart 2010; 18:39:34 >
  • Piranja markasının mp3 çalarlarından bakabilirsin.
    Hem fiyatları uygun hemde isteğine cevap vereiblir.
    Ben kendimde aldım, üstelik bi arkadaşıma da hediye almıştım oda çok memnun severek kullanıyor.
  • BENCE HİÇ KAFANI YORMA O KADAR GÜZEL MP3 ÇALARLAR VARKİ RENK RENK
    BEN KENDİME PİRANAHA NIN CROW MODELİNDEN BEYAZ RENGİNİ ALDIM ÇOK ŞİRİN VE KULLANIMIDA ÇOK RAHATÜ
    TAVSİYE EDERİM
  • şarjı en uzun giden we görüntüsü en şık olanı al...
  • konudan biraz farklı bir sorum olcak.

aux ile mp3ü bağladığımızda teyp devreden çıkıyo mu? yani mp3 playerdan çıkan ses sinyalleri direk hoparlöre mi iletiliyor?
  • Hayır, zaten o mantıksız olurdu.
    Orjinalden teybin parçasıymış gibi oluyor ama şarkı değişimi mp3 çalardan yapılıyor.
    Ayrıca mp3 çalardan da ses açıp kapayabiliyorsun.
    mp3 çaları herhangi 1 şekilde teypten kontrol edemezsin ama, bunu da bil.
  • nokia 5800 olan arkadaşım,
    Ben de peugeot 5800 ün aux çıkışına cep telefonu (5800) uyumlu kablo almak istiyorum. Siz ne kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

slm. arabama aux kablosu aldım. ses sisteminde herhangi bir değişiklik yapmadım. mp3 çalar alıp aux ile dinlemek istiyorum. sizce mp3 çaların marka modeli çok farkeder mi? 30 ytl de 2 gb mp3 çalar var, ya da creative zen var. arabanın hoparlörleri standart , oynama yapmadım. ne tavsiye edersiniz mp3 çalar olarak? (astra classic III 2010 hb)

Arkadaşım nerden aldın bana da söylermisin?Yer olarak?teknosadan falanmı
  • ya arkadslar bende pioneer marka teybime aux kablosu aldım nokia 5800 ile kullandım ses kalitesi cok kotu geldi mono gibiydi sanki sesi baya bi acmak gerekiyor 40-50 gibi yani ..
    aux kablosunun iki ucu da gümüş gibi yani altın uçlu dgil acaba o yüzden mi müzik kalitesi düştü ..usb girişindeki performansı mesela süper.
    ama usb deki performansı alamıyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacksk

ya arkadslar bende pioneer marka teybime aux kablosu aldım nokia 5800 ile kullandım ses kalitesi cok kotu geldi mono gibiydi sanki sesi baya bi acmak gerekiyor 40-50 gibi yani ..
    aux kablosunun iki ucu da gümüş gibi yani altın uçlu dgil acaba o yüzden mi müzik kalitesi düştü ..usb girişindeki performansı mesela süper.

Hangi modeli?
    SLA yı +4 yapabilirsin.
    Ayrıca her kaynak için EQ ayarı farklı ayarlanabiliyor, buna da dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

quote:

Orijinalden alıntı: sertacksk

ya arkadslar bende pioneer marka teybime aux kablosu aldım nokia 5800 ile kullandım ses kalitesi cok kotu geldi mono gibiydi sanki sesi baya bi acmak gerekiyor 40-50 gibi yani ..

Hangi modeli?
    SLA yı +4 yapabilirsin.
    Ayrıca her kaynak için EQ ayarı farklı ayarlanabiliyor, buna da dikkat edin.

hımmm yani usb deki teyip ayarlarıyla
    aux ayarları farklı mı diyorsunuz yani aux kablosunu taktıkdan sonra ayarlar sıfırlanıyor mu ?
    bi deneyeyim dediginizi tşekkürşer

• quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

slm. arabama aux kablosu aldım. ses sisteminde herhangi bir değişiklik yapmadım. mp3 çalar alıp aux ile dinlemek istiyorum. sizce mp3 çaların marka modeli çok farkeder mi? 30 ytl de 2 gb mp3 çalar var, ya da creative zen var. arabanın hoparlörleri standart , oynama yapmadım. ne tavsiye edersiniz mp3 çalar olarak? (astra classic III 2010 hb)

atrkadaşım bu AUX kablosunu nereden aldın, öğrenebilir miyim
  • Bence o masrafa değmez cd den mp3 okuyorsa aynen devam edin derim ama mp3 çalar alacaksanız markalı bişi olsun, creative, sony, philips gibi diğer markaların ses berraklıkları tatmin edici değil maalesef
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.