Şimdi Ara

Autoshow 2015 ANA KONU (Fotolar ve İzlenimler Dahil) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
8
Favori
15.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samwithwiki

Zorundalar ne yazık ki. Araçların çoğu VİP ve Basın günü dışında kilitli olacak. 2 yıl önce yapılan AutoShow'da kendini bilmez bir kaç kişinin, onca görevli arasında 5 tane aracın koltuklarını bıçakla kesmesi, birinin 2 araca birden kusması, aracın bagajında yemek yedikten sonra ayranı bagaja döküp çöpü orda bırakması gibi olaylar nedeniyle bunlar zorunlu. Bazı markaların araçlarına binemediğiniz bir Fuar olacak yani.

Bunları yapanlar insan olamaz diyorum. Ağzım açık okudum. İnanın çok şaşırdım.
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam, sorularla sikmak istemiyorum ama jazz nasil inceleme sansiniz oldumu. Ozellikle ic mekan kalitesi ve donanim seviyesi nasil sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni linea nın fotosunu bekliyoruz

• Giris nasil oluyor biletleri ordan mi aliyoruz ? Ayrica ogrencilere ucretsiz diyor kimlik gosterip mi giricez direk ? Birde atiyorum pazartesi veya sali falan gitsek ayni araclar oluyor mu yine ?

• Bugun gidecek arkadaslar jazz ve hrv nin gelis tarihlerini sorabilirse cok memnun olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Bunlarda benden olsun;

Autoshow 2015 ANA KONU (Fotolar ve İzlenimler Dahil)

Otopark ekibine selamlar, zum yapınca göreceksiniz And ve Murat Bey'i

AMG GT S'in içi, müthiş

Yeni Superb, ve yanında 8.etap sunucusu Murat Öztürk

Superb'den diğer kareler... Son karede dayı ayağıyla yokladı bagaj açılsın diye ama açılmadı

S Coupe, kusursuz malzemeler ve işçilik ve kaputun altındaki canavar

Jaguar XE kalite olarak beklentimin altında kaldı, malzeme kalitesi W205 C'den geride, kapının en altları ve torpido kapağı sert plastik. F30 3'de bile yumuşak buralar.

Yeni Ege, çok canlar yakacak.

Sırf superb için gidilirdi ya nadip olmadı :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Jazz Yazın gelecek dendi, Temmuz-Ağustos gibi, HR-V,2016 Nisan'da gelecek.

Malzeme kalitesi artmış Jazz'ın, konsoldaki bazı yerlerde ve kapı kollarında deri kaplama kullanılmış fakat derinin kalitesi çok iyi değil, ince bir deri. Eşya gözleri olarak HR-V ve Jazz'da başarılı, yine bol eşya gözleri var.

Donanım olarak anahtarsız giriş ve çalıştırma,şerit takip sistemi,ön-arka park sensörü,led gündüz lambası gibi donanımlar en üst versiyonda standart olacakmış.
    tesekkurler.. Deri kaplama olmayan yerler sert plastikmi yoksa yumusak malzememi acaba? Not: bu son soruydu:)

• Araçta hiç yumuşak plastik yok yine, sadece bazı yerler deri kaplı diğer yerler yine sert plastik.

Bu arada dokunmatik ekranı CR-V'de kullandım, çözünürlüğü biraz düşük geldi ama kullanışlı bir ekran Android 4.0.4 işletim sistemi var kendi navigasyonu var.
  • Giriş için kapıdan bilet alabilirsiniz problem yok! Hafta içi hem fiyat daha uygun hem sakin olduğu için araçları güzel güzel inceliyorsunuz. Hafta sonu yoğunluktan bir aracın başında dünya kadar insan bekliyor. Müsait olanlar hafta içini tercih etsin

• yarın gitmeyin izdiham olacak.

Fuarın ücretli olması güzel. Bütün istanbul apaçileri kızları görmek için bütün gün fuarda dolanıyordu. Ayrıca gerçekten araca zarar verenler oluyor . Biraz daha eleniyor ücretli olunca.

Mümkün olursa haftaiçi gideceğim. SLR makine sokmakta sorun yok değil mi fuara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Araçta hiç yumuşak plastik yok yine, sadece bazı yerler deri kaplı diğer yerler yine sert plastik.

Bu arada dokunmatik ekranı CR-V'de kullandım, çözünürlüğü biraz düşük geldi ama kullanışlı bir ekran Android 4.0.4 işletim sistemi var kendi navigasyonu var.

keşke 4.1 yapsalarmış ice cream ile jellybean arasında inanılmaz hız farkı var Özellikle menülerde .
  • 2015 yılında çıkan bir aracın içindeki cihazın en azından Kitkat olmasını beklerdim ben, en dandik tabletler bile Kitkat ile çıkıyor artık. Lollipop daha yeni yeni yayılıyor onu beklemiyorum da.
  • Hyundai Tucson ne zaman gelecek? Donanımlar ve seviyeleri, fiyatlar ne kadar olacak? Bunları öğrenen yazarsa hoş olur. Sızıntı, resmi bilgilendirme vs.

Bir de şu anda Türkiye'de 1600cc modeli olmayıp yakında getirecek firmalar olursa yazılırsa. Keza otomatik vites, dizel olayları...

Bunlar yazılırsa çok yararlı olur.
  • Honda jazz hoşuma gitti

bakalım kaç kuruşa gelecek.. bu jazz larda dizel seçeneği yoktur değil mi ?
  • Mazda MX-5'i inceleye biliyormuyuz? Kapıları açıktır diye tahmin ediyorum,yoksa gitmeyeceğim.

Bilgilendiren biri olursa sevinirim.
    Sagolun hocam mesgul ettim

• dun tv haberlerinde mp4 12 c gosteriliyordu acaba mclaren fuara istirak ettimi.
    kendi sayfasinda bir bilgi bulamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Mazda MX-5'i inceleye biliyormuyuz? Kapıları açıktır diye tahmin ediyorum,yoksa gitmeyeceğim.

Dün açık değildi yüksek bir platformdaydı ve dönüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Mazda MX-5'i inceleye biliyormuyuz? Kapıları açıktır diye tahmin ediyorum,yoksa gitmeyeceğim.

Dün açık değildi yüksek bir platformdaydı ve dönüyordu.

Ne demeye getirmişler aracı o zaman. Ne tuhaf marka oldu bu Mazda'da hayret bir şey.

Teşekkürler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.