Şimdi Ara

Autoshow 2015 ANA KONU (Fotolar ve İzlenimler Dahil) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
8
Favori
15.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bigün öyle bi sövecemki bırak dh den internetten uzaklaştırılacam vıp nedir abi ya bırakın parasını verip bileti alan herkes girsin.İlla insanları her alanda sınıflandıracaksınız
  • 20 lira icin ne diye yırtıyorsunuz kendinizi anlamadım.Isteyen gitsin. Sanki vip cok matah birsey gibi. Yine aynı arabalar. Aynı salon. Kalabalık derseniz hafta ici gidersiniz olur biter. Bende hafta ici gidicem. 10 tl imiş. 20 olsa ne olur 30 olsa ne olur. Senede bir yapılan birsey. Ne vip mis arkadas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis saatleri yazıyorda nasıl olucak yer bulabilirmiyiz? Mesela kadıköy iskelesinden binicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Servis saatleri yazıyorda nasıl olucak yer bulabilirmiyiz? Mesela kadıköy iskelesinden binicem.

En garantisi metrobus hocam , o trafik çekilmez oraya gidene kadar.
    Gittiğinde gezmeye enerjin kalsın.
  • Hiç giden yok mu.
    Fotoğraf falan paylaşın yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertsen54

fuara giden arkadaşlar insignia 1.6 dizel otomatiğin teknik verilerini atarsa sevinirim

Sedanı yoktu ST vardı
     Autoshow 2015 ANA KONU (Fotolar ve İzlenimler Dahil)

• Çoğu yeri gezdim Mercedes kaldı akşam üstü fotoğrafları atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

quote:

Orijinalden alıntı: mertsen54

fuara giden arkadaşlar insignia 1.6 dizel otomatiğin teknik verilerini atarsa sevinirim

Sedanı yoktu ST vardı
     Autoshow 2015 ANA KONU (Fotolar ve İzlenimler Dahil)

Fiyatı bellimiydi?cosmo donanımın fiyatını merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2010 da gittim 2012 de gittim bu senede gideceğim ama iş sebebiyle çok büyük ihtimalle son güne kalacak pazar gününe...kalabalık vs olayları önemli değil... keşke oraya gelen herkes gerçekten benim gibi araba sevgisine gelse tıka basa dolu olsa adım atacak yer olmasın razıyım...şahin alacak param bile yok ama oraya gidipde mercedesleri bmw leri görünce ferrarilere yaklaşınca gerçekten benimmiş gibi mutlu oluyorum ... 2010'da range rover vogue'a binmiş binbir rica ile hayatımın en mutlu anlarındandı 2012'de bmw m5'e dokunmuştum hala resimlere bakınca mutlu oluyorum benim hevesim araba işte

ama gelenlerin yarıdan fazlası it kopuk hele hafta sonları inşaattan pazar iznine çıkmış sivri burun ayakkabıyla ağzında salya ile karı görelim bacak görelim diye gelen köpekler yokmu onlar beni deli ediyor...nelerini gördüm gittiğim 2 fuarda karının götünü çek diyenler memelere bak diyenler yabancı mankenlere küfür edenler ne kadar aşağılık varsa toplanıyor geliyor...gelmeyin allah aşkına gidin evde kendi ananıza bacınıza bakın oturun

• Fiyatları söylemedi çoğu firma, bugün VIP ve Basın günü olduğu için sadece araç tanıtımları olacakmış. Cumartesi günü satış temsilcileri olacakmış. Tek fiyat alabildiğim model yeni Jazz oldu. 58-65 bin TL arasında fiyatı olacakmış.

• powermoon kullanıcısına yanıt
    Birazdan gideceğim, foto vs paylaşırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Fiyatları söylemedi çoğu firma, bugün VIP ve Basın günü olduğu için sadece araç tanıtımları olacakmış. Cumartesi günü satış temsilcileri olacakmış. Tek fiyat alabildiğim model yeni Jazz oldu. 58-65 bin TL arasında fiyatı olacakmış.

Motorlar yeni nesil turbo mu ? Yoksa atmosferiğe devam mı ?

Full paketinse xenon far ve cam tavan varmı acaba sordunuz mu ?

Teşekkürler

• Çok gitmek istiyorum. Gideceğim de.

2 tane davetiye veren olursa çok sevinirim.

Yoksa da alacağız mecburen.
  • Motorlar atmosferik 1.3 102 HP, xenon yok sunroof olacak. Anahtarsız giriş ve çalıştırma, şerit takip sistemi ön-arka park sensörü, led gündüz lambaları en dolusunda standart.

• OnurD7 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum..sedanın değerleri daha iyi olur diye tahmin ediyorum..
  • Rica ederim, Sedan daha sonra gelecekmiş

• 420 tane fotoğraf çektim, bulanık çıkanları ayırdıktan sonra her marka modeli ekleyeceğim. Yoldayım şuan eve dönüyorum.

• Unutmuşum bu arada, Type-R 145-150 bin,makyajlı Civic HB de 70-80 arası olacakmış. Xenon far eklemişler bu sefer.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

20 lira icin ne diye yırtıyorsunuz kendinizi anlamadım.Isteyen gitsin. Sanki vip cok matah birsey gibi. Yine aynı arabalar. Aynı salon. Kalabalık derseniz hafta ici gidersiniz olur biter. Bende hafta ici gidicem. 10 tl imiş. 20 olsa ne olur 30 olsa ne olur. Senede bir yapılan birsey. Ne vip mis arkadas.

adı var diye VIP

havaalanın'da bile VIP lounge'ta check in yapanlar sürüsüne bereket
  • Honda Jazz fotoğrafı çekip paylaşan olursa çok makbule geçer Bir de fuarda fiyat bilgisi alınabiliyor mu bilmiyorum ama fiyat bilgisi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.