S

Yüzbaşı
16 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Aracıma zarar veren şahsı tespit etmek etmek için park modu özelliğine sahip bir kamera almak istiyorum. Yalnız merak ettiğim, acaba aracın önü ve içini çeken çift kameralı cihazlarla araca her yönden yaklaşanları tespit edebilir miyim? Bir de bu kamerayı aküden beslemek istemediğimden batarya kullanmak istiyorum. Bu cihazlarla ne tür bataryalar kullanılabilir? ÖRneğin power bank gibi şeyler mi? Park modunda hareket sensörü ile devreye girsin istiyorum. Yardımcı olacak arkadşlara çok teşekkür ederim.
Yardımcı olana şimdiden çok teşekkür ederim. Arkadaşlar GPS hiç bilmediğim bir konu. Bizim iş yerimizdeki servis araçlarının güzergahlarını Google Earth 'e çıkarmamız gerekiyor. Bunun için edineceğimiz minimum özellikli bir cihaz tavsiye edebilir misiniz? Temel olarak yapmak istediğimiz, şoföre cihazı teslim etmek, güzergah boyunca cihazın kayıt etmesi, sonra da cihazda kaydedilen güzergahı bilgisayara Google Earth ' e aktarmak. Tabi yolcu indirme bindirme yerlerinde işaret konabiliyorsa da çok iyi olur. Bunun dışında hiç bir özelliğe ihtiyaç yok.
Herkese selamlar. Ankara 'da sahiplenmek üzere dişi Scottish Fold yavrusu aramaktayım. İlgili arkadaşlarımdan "kimse Scottish yavrusunu ücretsiz sahiplendirmez" şeklinde birşey duyduğum için ona göre bir ilan açmıştım fakat bu yasakmış, o yüzden tekrar bu ilanı açıyorum. Sahiplendirmede işler nasıl yürüyor bilmiyorum ama ben de en azından karşılık olarak mesala mama sağlayabilirim. Veteriner ve barınaklardan herhangi bir kedi sahiplenin tavsiyesinde bulunulabileceğini tahmin ediyorum. Zaten evim civarında tüm veterinerlere uğradım. Eğer Scottish bulamazsam oralarda bulunan tekir yavrulardan sahipleneceğim. Herkese kedisiyle sağlıklı mutlu günler.
Selamlar arkadaşlar. 50W805B televizyonum var. Bluray oynatıcılı bir ses sitemi almak istedim fakat 5.1 sistemlerde uyduların kablolu olması bana engel. Kablosuz olan modeller de 2500 lira gibi fiyatlara çıkıyor. 5.1 olması benim için olmazsa olmaz değil. Bu yüzden de soundbar 'lara yöneldim. Başlıkta yazdığım modelde soundbar ve bluray oynatıcıyı almayı düşünüyorum. Yabancı forumlarda ses konusunda zaman zaman diyaloglarda sorun oluyor diyenler olmuş. Ne tür bir sorundan bahsettiklerini de anlamadım. Kullanan ve tecrübe eden arkadaşlardan tavsiye rica ediyorum.

HT-CT370 1099 TL
BDP-S5200 350 TL

Ekleme: Bahsettiğim diyalog meselesi şu şekildeymiş; İnceleme yapan bir sitede, başka bir sistem ile karşılaştırınca diyalogların diğer seslere göre zayıf kaldığından bahsedilmiş.
selam arkadaslar,benim sistemimde tek gurultu psu fanindan gelen ugultuydu,bunun icin bugun "SilverStone Power Supply Sessizleştirici" aldim,almisken kasa fanini da sessizlestirmek icin "Arctic Cooling Arctic Fan 8" aldim,

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=sst-pp02

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=L0157

ancak sessizlesitirici ugultuyu bir miktar giderse de tam istedigim sonucu alamadim,ben de psu nun fani yerine yeni aldigim arctic fan i taktim ve 3 pinli kablosunu da anakarttaki yerine taktim,simdi everest home edition a gore bu 80 mmlik fan 4821 RPM ile donuyor ve sicaklik degerleri de

Anakart 34 °C (93 °F)
CPU 45 °C (113 °F)
WDC WD800JB-00ETA0 37 °C (99 °F)

seklinde,ses ise inanilmaz azaldi ve cok rahatladim,yaptigim bu islemde ve sicaklik degerlerinde bir sakinca var mi acaba ???
arkadaslar selamlar,guc kaynaginin fanindan fazla ses geliyor,daha dogrusu ugultu gibi hava sesi,titreme degil yani,actim baktim tozunu da aldim bir sorun yok,simdi sadece fanini sessiz bir fanla degistirmek mumkun mu,ayrica baglantisinin lehim oldugunu gordum,kisacasi guc kaynagi icin sessiz fan bulabilir miyim

bir de kasa fani olarak ucuz ve sessiz 80mm fan tavsiye eder misiniz,80mm yuvasina 120mm takmak mumkun mu
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 317
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 5.152 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.