Şimdi Ara

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
8.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merhaba hocam

1.5 dci 90 hp modeli 10 farklı motor koduna ayrıldığı için rastgele 2 tanesine girdim ikisinde de aynı sonuç çıkınca ss aldım.

clio'da bu kadar az kronik sorun olması şaşırttı aslında beni :)

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt

merhaba hocam sadece 1 arıza çıktı direksiyon ile ilgili onun için direkt detay paylaştım fakat baya maliyetli bir soruna benziyor parça listesi bayağı kalabalık :)

Autodata aldım deneme sürümü tavsiye ederim. (Çözülemeyen kronik arızası olanlar yazsın)
  • iCrush kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar çok teşekkür ederim dönüşünüz için 😊

K9K motor ancak manevra yaparken metal sesi başlığını gönderme şansınız var mı?

Direksiyon belirli açılardayken sağ/sol gibi, metal sürtünme sesi alıyor gibiyim. Servise bırakmayı düşünüyordum şimdi siz de paylaşınca tam üzerine oldu 😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • .IsTanBul. kullanıcısına yanıt

merhaba hocam malesef sorununuzla ilgili böyle bir detay göremedim.

hızlanma esnasında motor gücünde azalma başlığının detayını attım ama bunun silkeleme yapacağını sanmıyorum.

• Polestar191 P kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam değerli yorumunuz için inşallah son kullanıcılar için de tek araçlık satış yaparlar

• LiveForSpeed kullanıcısına yanıt

merhaba hocam cruze modeli için 1.4 turbo hariç diğer bütün seçenekler soluk gözüküyor galiba hiçbir kronik sorunu yok 1.4 turbo'yu incelediğimde de fren ile ilgili basit bir sonuç çıktı sadece :)

• Hakan Gülbudak MFHUO H kullanıcısına yanıt

merhaba hocam çıkan sonuçlar bunlar eğer yaşadığınız bir problem varsa detay paylaşabilirim.

• ata359 kullanıcısına yanıt

rica ederim hocam inşallah yardımcı olabilmişimdir.

sorunun sebebi bijonların gevşekliğinden gözüküyor bazı araçlar bu konuda hassas olabiliyor eskiden bir konuda peugeot'un bijonları çok sıkıldığı zaman diskleri bozduğunu görmüştüm birisi kaç kere değiştirmiş sonra işin ehli bir ustadan sorunun sebebini öğrenmiş.

sıkma tork'unuda sizinle paylaştım lastikçiler pek dikkat etmez ama ayrıca autodata jant göbeğini bakırlı gres ile kaplayarak montaj yapılmasını tavsiye etmiş inşallah çözümü budur.

• Halilowich kullanıcısına yanıt

merhaba hocam malesef bahsettiğiniz sorunla ilgili bir çözüm yok ama diğer başlıkları paylaştım merak ettiğiniz bir alt başlık varsa detayını paylaşabilirim.

• termo35 T kullanıcısına yanıt

merhaba hocam malesef bahsettiğiniz sorun ile ilgili bir çözüm çıkmadı diğer sorunları atıyorum yaşadığınız başka bir problem varsa detay paylaşabilirim keşke çözümü yazsaydı.

• speedyrazors kullanıcısına yanıt

merhaba hocam araç yeni olduğu için yada marka kaynaklı bilmiyorum bilgi yok diğer başlıklarda hep yarımdı renault pek bilgi paylaşmayı sevmiyor galiba az önce başka araca da baktım pek bilgi yoktu kendisinde sorun bulmuyor heralde :)

• arkhe662 A kullanıcısına yanıt
    Hocam arada kaynadı sanırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kuş Kafası kullanıcısına yanıt

hocam sadece tek bir sorun çıktı direkt detayını paylaştım.

• iCrush arkadaşa teşekkür ederim , yapmak zorunda olmadığı halde tek tek paylaşıyor insanlara değerli zamanından harcıyor , son günlerin en faydalı konusu oldu.

• arkhe662 A kullanıcısına yanıt

merhaba hocam kusura bakmayın valla ben bile kayboluyorum arada konunun içinde :)

dediğinize benzer bir sorun buldum ve detayını paylaştım inşallah aradığınız çözümdür.

• elmariacci kullanıcısına yanıt

merhaba hocam egea ile ilgili malesef hiç bülten bulunmuyor.

• celalcaner2 kullanıcısına yanıt

merhaba hocam malesef bahsettiğiniz sorunla ilgili bir başlık yok sadece 1-2 başlık var onlarda apayrı şeyler ama aracınızın garantisi de varken tavsiyem yazılım güncellemesi yaptırmanız olacaktır.

• sert3333 kullanıcısına yanıt

merhaba hocam

güzel yorumunuz için teşekkür ederim. malesef bahsettiğiniz konuda bir çözüm bulamadım sadece 3 sorun gözüküyor eğer bunların arasında yaşadığınız bir problem varsa da detayını paylaşabilirim.

• Oh Long Johnson kullanıcısına yanıt

merhaba hocam klima ile ilgili bir başlık bulunmuyor. diğer sorunlar bunlar eğer paylaşmamı istediğiniz bir başlık olursa detayını atabilirim.

• echomaniac E kullanıcısına yanıt

merhaba hocam sürüş gücü kaybı ile ilgili bir başlık var detayını paylaştım eğer autodata'da yazdığı gibi dw5 şanzıman kodlu ise aracınız kontrol ettirebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.