Şimdi Ara

Autocad Kesit Alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.İtü de makina mühendisliği okuyorum autocad dersimiz için hocamız bir ödev verdi fakat tamamlayamıyorum ödevi.Burada daha önceden teknik resim/transport tekniği üzerine çalışmış olan varsa belki yardımcı olabilir

ödev ekte, C şıkkını tamamlayamadım ödevin.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Edit: Solidden 3D çizip aldım kesit arkadaşlar sağolun yine de sorun halloldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schrödinger Kedisi -- 10 Ekim 2019; 0:7:34 >

• bir up atalım
  • Teknik resmin zayıf ise autocad seni kurtarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesit nasıl alacaksın anlamadım

kendin cizmeyecekmisin

3boyutlu nesneden kesit verir belki autocad ama
    profilden ve plandan kesit üretir mi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Teknik resmin zayıf ise autocad seni kurtarmaz.
    Hocam teknik resmim çok zayıf sayılmaz itü gibi bir okulda elle teknik resmi BB verdim fakat auxilary section alırken beynim yandı anlayamıyorum şu anda.
    Ayrıca Autocade yazdırıp ona kesit aldıracak değilim zaten ben kesitini alıcam autocade çizicem, yapamadığım kısım kesit görünüşünü anlamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir YENİKARAMURAT

kesit nasıl alacaksın anlamadım

kendin cizmeyecekmisin

3boyutlu nesneden kesit verir belki autocad ama
    profilden ve plandan kesit üretir mi bilmiyorum
    Kendim çizicem hocam onu yapamıyorum kesit görünüşünü çizemedim, sanırım başlık yanıltıcı olmuş autocade aldıracakmışım gibi bir algı oluşmuş
  • Ben itu makina gazisiyim ama kardesimiz yardimci olacaktir diyerek mikrofonu kendisine birakiyorum, up.

• Her halde ben olsam Solidworks te çizerim sonra kesit alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: trmeto

Ben itu makina gazisiyim ama kardesimiz yardimci olacaktir diyerek mikrofonu kendisine birakiyorum, up.
    Bilgisayarlı teknik resmi geçen dönem AA vermiş biri olarak yardımcı olmak isterdim ama haftaya muk vizesi var Daha geniş bir zamanda olsa fusiondan çizer atardım

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Bilgisayarlı teknik resmi geçen dönem AA vermiş biri olarak yardımcı olmak isterdim ama haftaya muk vizesi var Daha geniş bir zamanda olsa fusiondan çizer atardım

Alıntıları Göster
    hocam muk 1 mi 2 mi ve hangi hoca, mukavemet çok kolay BA veriliyor hocam ilk vize özellikle çok kolay

• yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schrödinger Kedisi

hocam muk 1 mi 2 mi ve hangi hoca, mukavemet çok kolay BA veriliyor hocam ilk vize özellikle çok kolay

Alıntıları Göster
    Muk1 Emin hocadan alıyorum. İlk vize daha çok statik gibi ama statiği bile ikincide geçince güvenemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Muk1 Emin hocadan alıyorum. İlk vize daha çok statik gibi ama statiği bile ikincide geçince güvenemiyorum

Alıntıları Göster
    Anladım hocam ben şu an muk2 alıyorum süreyya hocadan çok kral ders anlatımı var alacağın zaman aklında bulunsun.Bir de AAdil hoca var Adil yücel dersi sistemine ekleyince default AA düşüyor o kadar rahat bir hoca aklında bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schrödinger Kedisi -- 14 Kasım 2019; 22:31:5 >

• Bu şekilde bakıp çizeceksin, benim anladığım böyle.
    Autocad Kesit Alamıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.