Şimdi Ara

Auto Pilot nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, kısmetse e34 bmw almayı düşünüyorum. Bir araç buldum ve auto-pilot özelliği varmış. 34 kasalarda auto pilot ne işe yarar ? Zannediyorum Cruise control var araçta.

Cevaplar için teşekkürler

• otomatik pilot
  • Kardeşim seçtiğin araba bmwnin bir zamanlar en şehvetli arabalarındandır.Bu otomatik pilot sistemi şimdiki son teknoloji araçlarda yeni yeni gelişiyor.Bu bmw e34lerdeki auto pilot sistemi şoför yardımıyla gerçekleştirilebiliyor yani o kadar gelişmiş bir sistem değil
  • tahminim otomatik takip mesafesi belirliyordum. Diyelim hızı 100 km ye sabitlediniz önünüze araç gelince mesafeye göre fren yapıyordur. Tabi tahminim daha da ötesi olacağını sanmıyorum. Dediğim gibiyse bile yeterli olur ama bu da uzun yolda uyku getirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

tahminim otomatik takip mesafesi belirliyordum. Diyelim hızı 100 km ye sabitlediniz önünüze araç gelince mesafeye göre fren yapıyordur. Tabi tahminim daha da ötesi olacağını sanmıyorum. Dediğim gibiyse bile yeterli olur ama bu da uzun yolda uyku getirir.

93 model bir araçta dediğiniz şeyin olduğunu pek zannetmiyorum ama
  • Yol çizgilerini takip ederek aracın yoldan çıkmasını engelleyen bir sistem olacağını sanıyorum ama you tube da park asistanın olduğunu gösteren bir video var.

Bu da tahminim doğru olduğu yönünde bir video.
    http://www.dailymotion.com/video/x3plb7_bmw-330i-pilotage-automatique_auto

• bildiğimiz cruse control
  • Ben de cruise controlden baska bir sey olabilecegini dusunmuyorum.
  • cevaplar için teşekkürler, benimde tahminim CC olacağı konusunda, video koyan arkadaş, benim bahsettiğim 93 model araç sizin söylediğiniz 2008 + üstü araçlarda bulunan sistem ( : Bende araştırdığımda o sonuçlar çıkmıştı ordan biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.