Şimdi Ara

Auto Kingde simli (sedefli ) boyalar tutturuluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

otopark duvarındaki çivi, bagaj kapağında (tam logo yanı) astar gozukecek sekilde tas izi boyunda bir hasar bıraktı. Araç Peugeot 308 sedefli beyaz, yetkili servise gittim sulu boya yapar gibi rütüş yapıldı sonuç hüsran... renk uyumu alakasız tabii ki . Auto kingde sedefli renklerde hizmet alan oldu mu? Kaskom mini onarımı hasarsız olarak yaptırıyor.

• Opak beyazı olsa renk farkı olmadan kolaylıkla halledilirdi ama sedef beyazı çok zor illaki belli değil ss olsaydı rötuş mu hafif boya mı bi bakardık ama bence tekrar servise gidip bi rötuş daha attırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevremdeki bir çok arkadaş kasko yenilenmeden mini onarımdan her sene birşeyler boyatıp yaptırıyorlar. Ortak kanı özellikle son bir kaç yılda inanılmaz kalite düşüşü olduğu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basit rengi bile tutturamadılar. Sedefli işi kısmet...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 sene sedefli (tekno gri) stilo kullandım. Auto king dahil defalarca boyandı ve hep tutturdular. Zaten makine yapıyor karışımı sıkıntı yok. Tek sıkıntı eski boyadaki güneş solması. O da çok belli olmuyor. En azından bende olmadı, 10 yılın sonunda boyası hala çok diriydi. Ondandır belki. Çok hoş bişey sedefli boya. Gündüz başka gece başka hoş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

10 sene sedefli (tekno gri) stilo kullandım. Auto king dahil defalarca boyandı ve hep tutturdular. Zaten makine yapıyor karışımı sıkıntı yok. Tek sıkıntı eski boyadaki güneş solması. O da çok belli olmuyor. En azından bende olmadı, 10 yılın sonunda boyası hala çok diriydi. Ondandır belki. Çok hoş bişey sedefli boya. Gündüz başka gece başka hoş

hangi şubeydi gittiğiniz?

Benim araç henüz 3 günlük sıfır araç. ne kadar sürede yapıp veriyorlar? 1 gün vs kalacaksa yaptırmayı düşünmüyorum da.
  • negemezsin34 N kullanıcısına yanıt
    İstoç. Bir günde çıkarsa iyidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.