Şimdi Ara

AUSPEXA Kınayta başlamış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kınayt oynayan adam o tutkuyu bırakmaz ki bir daha başlasın 10 yıldır kalbimizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Oha 1299 server mı o?

1299 pvp olmayan bildiğiniz server var mı? Yani exp kasıcaz, item kasıcaz, parti yapıcaz, clan kurucaz falan.

Quarentineko oynuyordum 2 sene önce baya güzeldi ama kapandı sonra. Eğer varsa böyle bir server çok hoş olur.

Yourko bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çokomastik

quote:

Oha 1299 server mı o?

1299 pvp olmayan bildiğiniz server var mı? Yani exp kasıcaz, item kasıcaz, parti yapıcaz, clan kurucaz falan.

Quarentineko oynuyordum 2 sene önce baya güzeldi ama kapandı sonra. Eğer varsa böyle bir server çok hoş olur.

Yourko bekleriz.

70 cap ve 70'e 1 exp değil değil mi?

Çünkü arkadaş grubu olmadan pvp serverlar sarmıyor hiç. Tek başıma mal mal takılıyorum ve sıkılıyorum hemen. Ama exp/item kasma olursa illaki birilerini buluyorsun oyundan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çokomastik

quote:

Oha 1299 server mı o?

Yourko bekleriz.

70 cap ve 70'e 1 exp değil değil mi?

Çünkü arkadaş grubu olmadan pvp serverlar sarmıyor hiç. Tek başıma mal mal takılıyorum ve sıkılıyorum hemen. Ama exp/item kasma olursa illaki birilerini buluyorsun oyundan.

Kasmalı. Şuan max level 65, 1 hafta sonra falan 70 olacak. Sistemler mükemmel, 3-4k oyuncusu var.

• by-ko kullanıcısına yanıt
    Hocam bişey sorucam oyunu fazla oynamadım da ogrenmem cok zaman alir mi bu tarz oyunlari oynadim silkroad mt2 falan merakim da var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • knight bırakılmaz ara verilir.
  • Kınayt ne oyun galıba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alin bunu aglayin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sjsj9212

Hocam bişey sorucam oyunu fazla oynamadım da ogrenmem cok zaman alir mi bu tarz oyunlari oynadim silkroad mt2 falan merakim da var

Zaman almaz. Ama comboları öğrenmek biraz alıştırma istiyor. Küçük bir araştırmayla hangi class neye yetenek verir, hangi yetenekler kullanılır, hangi itemler iyidir öğrenirsin. Sonra comboları öğrenirsin. Artık hepsi deşifre oldu zaten. Nasıl yapıldıklarını okuyup alıştırma yaparsın.

Eskiden F9devil, 000000, parabola, hitmachine, dante_ gibi oyuncular vardı. Combonun ne olduğu bilinmezken bunlar cz'yi öttürüyordu. Sonra tabi millet öğrenmeye başladıkça bunlar unutuldu.

Ancak başlamanı önermem. Şuan çok garip olmuş oyun. En son 2 sene önce girdim normal serverına. Hem para yatırmaazsan bir şey yapamıyormuşsun herhalde. Bu saatten sonra zevk vermez. Biz sadece damağımızda kalan eski tadı arıyoruz.

• by-ko kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler bende bu kadar efsane olmus oyunu merak ediyorum o yuzden oynamak istiyorum pvp falan bulursam belki biraz oynadim bu orjinal sv de ama dediginiz gibi cidden adamlar almiş yurumuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Alin bunu aglayin :)

2005'te başlamıştım Knight'a (O zamanlar max level 70'ti), bu resim bana hiçbir şey ifade etmedi

Edit: Tamam videomuş, bir sıkıntı oldu bağlantımda sanırım, resim olarak gördüm sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çokomastik -- 7 Aralık 2016; 0:13:3 >

• Kınayt onlayn hayat oflayn kaarşim
  • Abilerimle apostle slotu dönmenin yada mageyle 60 lvl olunca gelen nova skillinin verdiği keyfi ne lol ne başka bir oyunda almadım. Grafik diye ağlayan bebeler bilmezler bu oyunun grafik değilde o samimi ortam için oynandığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş konuyu yolladı da konuştuğun kişi ben değilim, klandan arkadaş o
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sjsj9212

Zaman almaz. Ama comboları öğrenmek biraz alıştırma istiyor. Küçük bir araştırmayla hangi class neye yetenek verir, hangi yetenekler kullanılır, hangi itemler iyidir öğrenirsin. Sonra comboları öğrenirsin. Artık hepsi deşifre oldu zaten. Nasıl yapıldıklarını okuyup alıştırma yaparsın.

Eskiden F9devil, 000000, parabola, hitmachine, dante_ gibi oyuncular vardı. Combonun ne olduğu bilinmezken bunlar cz'yi öttürüyordu. Sonra tabi millet öğrenmeye başladıkça bunlar unutuldu.

Ancak başlamanı önermem. Şuan çok garip olmuş oyun. En son 2 sene önce girdim normal serverına. Hem para yatırmaazsan bir şey yapamıyormuşsun herhalde. Bu saatten sonra zevk vermez. Biz sadece damağımızda kalan eski tadı arıyoruz.

0000000 rogue ile ne akardı ya. Hayretler içerisinde izlerdik, gerçi youtube'da yeniydi o zamanlar bir kaç videosu vardı durur mu hala bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akino -- 4 Ocak 2017; 18:1:19 >

• Positive clanıyla 2 yıl kaleyi elimizde tutmuştuk Pathos da ne günlerdi be :)

Kaleden gelen para ile günde günde 1 tane RoC+1 basıyordum :)
  • akino A kullanıcısına yanıt
    Hala arada o efsane müzikli PK videosunu açıp izliyorum, her seferinde iç çektiriyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Şu grafiklerde oyun oynamanız için size para veriyorlar değil mi?

Knightla büyümemiş 97 doğumun altında bir velet detected

Sen metin2 için cafelerde sürtüyodun. Belki metin2 bile oynamadın direk lole atladın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.