Şimdi Ara

AUSPEXA Kınayta başlamış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yellow Claw

Yapma yapma yapmaaaan

Gece gece duygulandım ne anlardı be ne başında kalkmazdık ne oyundu be isyan edesim var nasıl olduda bitti şu oyun 55 lvl olup spike kullanmanın mutluluğu rebirth shardın verdiği +9 cleaver için gb ler aldığımız o mutluluk 59 lvlda ardreamde hunharca np kastığımız parti için bi taraflarımızı yırttığımız

Apostlede partiye alsınlar diye köşede beklediğimiz cleaver görevi önünde yüzlerce asasın beklediği günler.

Abi anlat anlat bitmez ilk eve internet alındığı başlanılması farz olan oyun. TÜRKİYENİN İLK ONLİNE ATMOSFERİYLE TANIŞTIĞI TEK OYUN

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Şu grafiklerde oyun oynamanız için size para veriyorlar değil mi?

Knightla büyümemiş 97 doğumun altında bir velet detected

Sen metin2 için cafelerde sürtüyodun. Belki metin2 bile oynamadın direk lole atladın

Ah be canısı keşke bunları yazmadan bir profilimi inceleseydin. 2004'den 2012'ye kadar knight oynadım. Şayet sen aşağıda 55 level olup spike atma anılarını anlatırken ben felankor isilion kovalıyordum. Knight online bölümünde 2800 mesajım var. Nostalji eğer bir oyunu oynaman için tek nedense seni megaman ya da mario oynamaya davet ediyorum ki yaşın tutuyor mu onu da bilmiyorum da. Her neyse kimse kusura bakmasın yıl olmuş 2017, kendini bir nokta bile geliştirememiş knight online oynayan insan vizyonsuzdur. O çok sevdiğin velet lafını öyle her önüne kullanmamanı tavsiye ederim şayet geri tepebilir :)

• olum tek enterasan anıları olan ben miyim acaba knight ile oyundan gram anlamayan.

ilk başladığım zamanlarda çarı seçerken tahtta otururdu ordan kalkarda kolunu falan kaldırırdı galiba. sonra bıraktım, sarmadı. tekrar başladım 52 den düşme mi ne çar verdiler asas, oynadık takıldık etrafta. bi map vardı, orclarla humanların aynı anda bulunabildiği map. sanırsam oyuna ilk başladığın map galiba. hah işte ben oynarken o map karlıydı sonra da yeşillik falan yapmışlar:D

sonra yeni çar açtım internet kafade abinin teki gelmişti hacker gibi kodlarla bişiler falan yapmıştı nova açmıştı 12 lvl çarda. mana yetmiyordu galiba nova atmaya falan filan hatırlıyorum hayal meyal. pek oynamadım ama oynayanlarla büyüdüm. ben daha çok veletken ageof2, red alert 2, generals 2, rome total war mp falan oynayarak büyüdüm. sanırım o zamanalrdan strateji oyunu hastası olduğum belliymiş. millet silkroatta skill kasardı ve knights of honor da dünyayı ele geçirirdim.

• KO nun en güzel yanı sadece oyun olmamasıydı benim için.

Ciddi politika istiyordu, kale korurken kurulan ittifaklar, forumlarda o ittifakları bozmak için yapılan flame kampanyaları.

Küçük klanları kendine bağlamak için klan liderlerine rüşvet vermek.

Şirket yönetir gibi klan yönetmek, terfiler, işten çıkarmalar maaşa zam falan filan.

Hala **** de Positive klanı ile ilgili postlar duruyor şöyle bir baktım ve fena nostalji oldum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.