Şimdi Ara

AURİS YOL TUTUŞ TESTİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşagıda linkini verdiğğğim youtube videosunda kendimde kullandıgım aurisin slalom ve vb testleri yapılmıştır. bu testde kia ceed ford focus opel astra toyota auris mevcut... izleyin ve gerçekten bu video sizce gerçeği yansıtıyormu.. ben aurisimin sürüşünü çok güzel buluyorum ama bu kadar iyimidir... :D

AURİS SLALOM TEST VİDEOSU..

• quote:

Orijinalden alıntı: santos22

Arkadaşlar aşagıda linkini verdiğğğim youtube videosunda kendimde kullandıgım aurisin slalom ve vb testleri yapılmıştır. bu testde kia ceed ford focus opel astra toyota auris mevcut... izleyin ve gerçekten bu video sizce gerçeği yansıtıyormu.. ben aurisimin sürüşünü çok güzel buluyorum ama bu kadar iyimidir... :D

Abi bu videoyu bizim 3 yaşındaki yiğenim izlese aynen şunu söyle,dayııı teste neden aurisin yeni kasasını koymuşlarda,diğerlerinin 10 yıl önceki üretilen kasasını koymuşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaj

quote:

Orijinalden alıntı: santos22

Arkadaşlar aşagıda linkini verdiğğğim youtube videosunda kendimde kullandıgım aurisin slalom ve vb testleri yapılmıştır. bu testde kia ceed ford focus opel astra toyota auris mevcut... izleyin ve gerçekten bu video sizce gerçeği yansıtıyormu.. ben aurisimin sürüşünü çok güzel buluyorum ama bu kadar iyimidir... :D

Abi bu videoyu bizim 3 yaşındaki yiğenim izlese aynen şunu söyle,dayııı teste neden aurisin yeni kasasını koymuşlarda,diğerlerinin 10 yıl önceki üretilen kasasını koymuşlar...

aslında focus hakkında haklısın ama söyle bir durum var kia ceed ve astra güncel kasaları bu kasalar değişmediki ama tabi donanım versiyonları nedir bilemiyorum ama focus makyajlandı onu biliyorum.

• Mantıklı
  • Bende 2011 kasa var. Gerçekten en zayıf özelliği yol tutuşu. Renault'lara hep laf söyleriz ama inanın clioIII'ün yol tutuşu bu arabadan iyidir. Lastikleri yenilemem gerekiyor, belki onunda etkisi olabilir fakat yinede memnun değilim bu konuda.

Geçenlerde arkadaşımın Golf 7 sini kullandım, şirkette 508 kullanıyorum ikiside çok iyi yol tutuş konusunda.
  • arkadaşlar bende 2015 makyajlı yeni aurisi almak istiyorum en cok bu yol tutusu kafama takıldı test sürüşü de yapmadım daha internet sitelerinde arcın yüksekliği biraz düşürülmüş olduğu için yol tutuşu daha iyi diye okudum bilgilendiren arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.