Şimdi Ara

auris mi leon mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: passmo

Senin araba fason üretim galiba yada biz başka araba kullanıyoruz

Alıntıları Göster
    Siz başka araba kullnamıyorsunuz...
    Herkes aynı sorunları yaşayacak diye bir şey yok. Belki üretimden kaynaklanan belki de benim kullanım şeklimle ilgili olabilir bunlar.(Camları tozlu tutmuş, bagaj kapağınıda sert kullanmış olabilirim) Yıllar içinde sizinde sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyor. Zamanla her canlı ve her eşya bir gün eskir....
  • passmo kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde dabıl kil atın bari.
    Trim seslerinden herkes yakınıyor, ya siz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Hocam sizde dabıl kil atın bari.
    Trim seslerinden herkes yakınıyor, ya siz?
    Trim sesleri maşallah motor sesinden daha kuvvetli , hele cam tavanın ordan gelen

Onu da geçtim ama beni enjektör problemleri bitirdi. Araçta tek sevdiğim şey multimedya ünitesiydi

• Wallaha ıkıncı Kia aracım bernım 2008 Ceratodan sonra Motorları zaten zıncır on numara Her zaman Hyundaı Kıa grubu sewıyorum wallaha ben Leon da FR versıon olur ıse bayağı bır tarz oluyor wallaha....
  • leon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auris i al daga 1 milyona kadar binersin sorun çıkartmaz
  • 1 yıl geçmiş leon aldım 2013 1.6 dsg
    Aracın bir sıkıntısı yok tek sıkıntı iş ev arası 2 km. Normalde iş çıkışı birşeyler almasam yürürüm ama hep arabayla gidiyorum.

Motor ısınmadan ile gelip gidiyorum
    Partikül filtresi kışın 1 ayda Yazın 2 ayda bir doluyor yola çıkıp 20 dk da temizlemek gerekiyor arada. Uzun yol yapılmıyor her zaman en uzunu 5 10 km oluyor şehir içi hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkltprmk

1 yıl geçmiş leon aldım 2013 1.6 dsg
    Aracın bir sıkıntısı yok tek sıkıntı iş ev arası 2 km. Normalde iş çıkışı birşeyler almasam yürürüm ama hep arabayla gidiyorum.

Motor ısınmadan ile gelip gidiyorum
    Partikül filtresi kışın 1 ayda Yazın 2 ayda bir doluyor yola çıkıp 20 dk da temizlemek gerekiyor arada. Uzun yol yapılmıyor her zaman en uzunu 5 10 km oluyor şehir içi hep

bu şekilde bir kullanım için dizel yerine benzinli motor tercih etmek daha mantıklı olurmuş. dizelin olayı bu değil hocam. hayırlı olsun.

• Leon tercih ederek doğru karar vermişsiniz. Benim taktiği yapmışsınız araç seçerken, forum neyi eleştiriyorsa onu almak gerek. Dsg eleştiren yorum en fazla beğeniyi almış ama en yalanı da o söylemiş. Dizel dsg uyumlu değil diyor ben 5 senedir dizel dsg kullanıyorum tek bir sorun yaşamadım. Etrafımda da bir sürü kullanan var.

• Tam geçen yıl bu zamanlar 100bin tl ye kıyaslanan araçlara bakın. Ben 100bine 2004 avensis aldım daha geçen ay. Artık seneyede şahin alınır 100bine

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Hocam dizelde partikül filtresi olayından pek ha erim yoktu. Yoksa bana benzin daha ideal

Geçen sene bu ay 95.000 aldım şuan fiyatlar uçmuş gitmiş

Araçta partikül filtresi kısa mesafe kullanmamdan dolayı dolması harici hiçbir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkltprmk -- 16 Ocak 2021; 12:50:5 >
  • quote:

Hocam dizelde partikül filtresi olayından pek ha erim yoktu. Yoksa bana benzin daha ideal

Geçen sene bu ay 95.000 aldım şuan fiyatlar uçmuş gitmiş

Araçta partikül filtresi kısa mesafe kullanmamdan dolayı dolması harici hiçbir problem yok.

evt hocam fiyatlar konusunda haklısınız, dizel motor kısa mesafede ısınmaz bide, motor ısınmadan stop ediyorsunuz muhtemelen kısa mesafe gidince.

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Evet hpcam. Arada bir çıkıp temizliyorum spor modda.
    İlerde değiştirirsem yine vag grubu düşünürüm
  • quote:

Evet hpcam. Arada bir çıkıp temizliyorum spor modda.
    İlerde değiştirirsem yine vag grubu düşünürüm

vag grubu için Tsi motorları daha rafine buluyorum, şahsen golf yada leon düşünsem 1.4tsi-1.5tsi bu motoru tercih ederdim. nitekim düşük hacim dizel motorlarda Fransız'lar daha iyiler (dci-hdi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 16 Ocak 2021; 13:33:27 >
  • auris gibi eli yüzü düzgün bir araç dururken gidip kekomaç arabası sığır line seat leon mu alınır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

auris gibi eli yüzü düzgün bir araç dururken gidip kekomaç arabası sığır line seat leon mu alınır?

1-auris'in 2. eli kötü

2-içi de dışı da tipsiz mi tipsiz bir araba auris, sırf bu yüzden bile leon tercih edilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.