Şimdi Ara

Aukey 25/10$ indirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://tr.aliexpress.com/store/2094013?

10$ indirim Kuponlar kısmından alınıyor.Ben mobilden aldım.Masaüstü versiyonundan denemedim.Fiyatlar diğer mağazalara göre 1-1.5 dolar fazla ama kupon ile birlikte çok uyguna geliyor.

Piyasanın neredeyse en kaliteli adaptörlerini üreten bir marka.Kabloları da fena değil.

2 adet adaptör+5 tane Micro usb kabloyu 19.27$'a aldım.

• Kabloları rezalet. Kesinlikle vaad ettiği performansı sunmuyor. Kabloda ankerden şaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

https://www.amazon.com/Anker-PowerCore-Portable-Capacity-PowerPort/dp/B01K6TA748/ref=sr_1_4?s=wireless&ie=UTF8&qid=1505006938&sr=1-4&keywords=Anker+PowerCore+26800+%2B

deli bişey anker cok super bır marka kullanıyorum memnunum

Çok dikkatli adamımdır

Aukey 25/10$ indirim.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Anker kabloların en kötüsü 30tl den başlıyor.Sizce karşılaştırmak doğru olur mu?
  • Mobilden mağazaya girdiğim zaman Kuponlar kısmında göremedim.
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ürüne girip indirim ve kuponlar'a tıklayın.İndirim devam ediyor.
  • Ruling_S kullanıcısına yanıt
    26 dolarlık bir üründe denedim, yine de görülmüyor kupon. Uygulamam güncel değil, aylardır güncellemiyorum, belki ondan kaynaklı da olabilir.
  • Teşekkürler, kupon süresi 15ine kadar sanırım.
  • Urunlere baktim. Diger Aukey magazalarina gore baya bindirmis fiyatlara, kuponla bile ancak normal fiyata geliyor...
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bindirim var ama kuponla diğer satıcılardan uyguna geliyor.Mesela 5li adaptör diğer satıcılarda 75tl iken buradan 51e alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruling_S -- 10 Eylül 2017; 8:50:39 >
  • Ruling_S kullanıcısına yanıt
    İşe yaramadıktan sonra ne anlamı var ki? Piyasda 1-2 TL'ye kablolar dolu. TR'den aldığım 10 TL'lik syrox adaptörün yanında gelen kablo dahi daha kaliteli. Bir de üçlü set halinde aldım aukeyi. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız uzak durun. Ugreen çok daha kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 10 Eylül 2017; 9:41:4 >
  • Ugreen kablolar nasıldır?
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Kabloları hakkında bir fikrim yok fakat adaptörlerinin iyi olduğunu biliyorum.Bahsettiğim ürün 5 portlu adaptör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruling_S

Bindirim var ama kuponla diğer satıcılardan uyguna geliyor.Mesela 5li adaptör diğer satıcılarda 75tl iken buradan 51e alınabiliyor.

Aukey 25/10$ indirim.

Sanirim ancak yukardaki gibi oluyor, ya da kablo almak gerekiyor. 6 lisi biraz daha pahaliya gelmisti, bu da cok iyi olmasa da fena fiyat degil gibi. Tek uyguna gelen de bu oluyor sanirim.

Aukey 25/10$ indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

İşe yaramadıktan sonra ne anlamı var ki? Piyasda 1-2 TL'ye kablolar dolu. TR'den aldığım 10 TL'lik syrox adaptörün yanında gelen kablo dahi daha kaliteli. Bir de üçlü set halinde aldım aukeyi. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız uzak durun. Ugreen çok daha kaliteli

İse yaramiyor derken sikayetinizin ne oldugunu da soyleseydiniz keske...

5 li paket almistim 1 senedir kullaniyorum hepsini sorunsuz. 2 Amper e kadar hizli bir sekilde sarj yapiyorum henuz performans kaybi olmadi duzenli kullanmama ragmen.
  • https://tr.aliexpress.com/store/product/AUKEY-Quick-Charge-3-0-6-Port-USB-Travel-Quick-Charger-Universal-Charger-for-Samsung-Galaxy/2094013_32695931918.html?spm=a2g10.12010608.0.0.14b99e2etZdr0Y

powebank, ipad, 3 telefon, ayrı ayrı şarj etmek priz kavgası etmek çok can sıkıcı hepsini bununla şarj edebilir miyim?
  • powerbank bakayım dedim fiyatı çok yüksek geldi.

10 bin mah 25 dolara geliyor.
  • Indirim bittimi kupon alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

https://tr.aliexpress.com/store/product/AUKEY-Quick-Charge-3-0-6-Port-USB-Travel-Quick-Charger-Universal-Charger-for-Samsung-Galaxy/2094013_32695931918.html?spm=a2g10.12010608.0.0.14b99e2etZdr0Y

powebank, ipad, 3 telefon, ayrı ayrı şarj etmek priz kavgası etmek çok can sıkıcı hepsini bununla şarj edebilir miyim?

Hızlı şarj desteği çok önemli değilse ben 4 lü olanını aldım. Hem fiyatı makul hem aynı marka. 4 Aydın kullanıyorum. Benim hızlı şarj destekleyen cihazım olmayınca bunu aldım.

https://tr.aliexpress.com/item/Aukey-40w-8A-USB-Travel-Wall-Charger-Adapter-with-Foldable-Plug-with-4-Ports-Android-and/32395093971.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.3c0375a4CJPeOV&isOrigTitle=true

Ip5s ipad mini lg g2 ve akıllı bilekliği aynı anda şarj ediyor. Hem de süre uzamadan. Gayet memnunum ve neredeyse alındığından beri fişte duruyor. Çoğu zaman bir alet takılı oluyor. Yanlız kabloları daha kaliteli markalardan seç. Ugreen iyi diyorlar ama ben ugreen in en ucuzunu almıştım plastik uçlu inçe kablolu, 4 ay oldu bazen bir yönünü kabul etmiyor. Kabloyu ters çevirince şarj başlıyor. Spedu kablolar daha kaliteli çıktımucuz olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l.a.c.i.w.e.r.t -- 10 Eylül 2017; 19:14:51 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.