Şimdi Ara

[SATILDI] Audio-Technica ATH - CKR7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Audio-Technica ATH - CKR7
    Merhaba, Uzun zamandır bir köşede duran kulaklığımı satıyorum, Seriyi bilenler vardır CKS serisi Bass ağırlıklı modellerdir CKR ise doğal ses karakterine sahip modellere sahip bir seridir, Önceden CKS77 modelini'de kullanmaştım çok fazla bass ağırlıklı olan bir modeldi.
    Bu model ise daha dengeli bir sese sahip hiçbir ses bir diğerini ezmiyor, Dinlemekten keyif alacağınız bir yapıya sahip.

Kutusunu lazım olmaz diye atmıştım, Yanında gelen deri çantası ve kulaklık silikonları ile teslim edeceğim ayrıca kutulayarak.
    Resimde görülen bantlı kısımlarda ise çatlamaya başladığını fark ettiğim için daha fazla çoğalmaması adınabu şekilde bir bant çektim.
    Herhangi bir sıkıntısı yoktur kulaklığın ses anlamında.

Ödeme sonrası istenilen kargo veya kendim indirimli aras kargo ile gönderim sağlarım, Bunun dışında çalıştığım yere gelıp görerek teslim alabilirsiniz. (Seyrantepe, Çelik Caddesi)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

[SATILDI] Audio-Technica  ATH - CKR7 [SATILDI] Audio-Technica  ATH - CKR7 [SATILDI] Audio-Technica  ATH - CKR7
    Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Eyüp Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.