Şimdi Ara

Audio&mp3 ACİL!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim arabamda cd çalar var ve beni gıcık ediyor audio cd TRAC,TRACK,TRACK en fazla 10-15 arası şarkı alıyor.
    Bunun bir programı yok mu ne bileyim cd dk'sını felan uzatma yada mp3 tipinde doldursak 200-250 tane de programla felan cd onu audio cd si gibi felan algılasa offff iyşallah anlamışsınızdır yorumlar çok makbule geçecek
    SAYGILAR...

• quote:

Orjinalden alıntı: Kalpazan13

arkadaşlar merhaba...
    benim arabamda cd çalar var ve beni gıcık ediyor audio cd TRAC,TRACK,TRACK en fazla 10-15 arası şarkı alıyor.
    Bunun bir programı yok mu ne bileyim cd dk'sını felan uzatma yada mp3 tipinde doldursak 200-250 tane de programla felan cd onu audio cd si gibi felan algılasa offff iyşallah anlamışsınızdır yorumlar çok makbule geçecek
    SAYGILAR...

arkadaşlar hiç yorumu olan yok mu ?
    SAYGILAR...

• işe yarar mı bilmioyorum ama mp3 lerin boyutunu küçülten programlar var önce mp3 ün boyutunu düşürüp sonra track şekline getirirseniz 2 katı falan fazla atabilirsinizanlatabildiimmi bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkcanvardali

işe yarar mı bilmioyorum ama mp3 lerin boyutunu küçülten programlar var önce mp3 ün boyutunu düşürüp sonra track şekline getirirseniz 2 katı falan fazla atabilirsinizanlatabildiimmi bilmem

onu denedim üstad olmuyor ses cd si dk ile ayarlı ya. Farklı yorumlar bekliyorum arkadaşlar vallaha çok makbule geçecek
    SAYGILAR...
  • kolay yolu var.Teybi değiştirip mp3 çalabilme özelliği olan bir teyp alacaksınız ve sorun kökünden hallolacak.Yada 25 liraya bir fm transmitter + 20 liraya 4 gb flash bellek alıp yaklaşık 50 liralık bir maliyet ile babalar gibi istediğiniz müziği dinleyecksiniz.Biz öyle yaptık ve geçen gün bir tane fm transmitter almıştık.Baya hoş bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdenar

kolay yolu var.Teybi değiştirip mp3 çalabilme özelliği olan bir teyp alacaksınız ve sorun kökünden hallolacak.Yada 25 liraya bir fm transmitter + 20 liraya 4 gb flash bellek alıp yaklaşık 50 liralık bir maliyet ile babalar gibi istediğiniz müziği dinleyecksiniz.Biz öyle yaptık ve geçen gün bir tane fm transmitter almıştık.Baya hoş bişey

anladım bunun bir programı felan yok o zaman teşekkür ederim mecbur audio cd
    SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalpazan13 -- 27 Haziran 2009; 13:39:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.