Şimdi Ara

Audi A6 3.0 TDI mı yoksa BMW 5.30 d mi ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
54.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende A6 dan yanayım..

BMW'yi M3 hariç beğenmiyorum..
  • valla ustadım bmw guzel arabadır surusu zevkli arabadır keyifli arabadırama her ne kadar bmw nin yeni guclu dizel motorlarıda olsa dizel dedin mi audi den sasılmaz cunku adamlar guclu yaptıkları kadar saglamda yapıyorlar araclarını.mersedese bakacaksan eger ona bir sey diyemem ama e270ler hakkında bi yıgın soylenti dolasıyo kotu anlamda hatta o yuzden mercedes e280 olarak o nodelin motorunu degistirecekmiymiş neymiş bi mercedes kullanıcısı (e200 komp.) almayı dusunuyoduda o arastırmıs ondan duymustum.bmw sıfır alacaksan hem performanslı hem konforlu hemde karizmatik arabadır,ama audi alacaksan tum bunların yanına uzun omur dayanıklılık-saglamlık(uzun omur anlamında) katabilirsin.bmw lerin basta o takımı olmak uzere cok narin ve kibar arabalar haberin olsun 1.5 2 seneden sonra bas agrıtmaya baslayabiliyolar.he bu hep boylemidir bilmiyorum ama cevremdeki 6 bmw kullanıcısında 5 i nin bası arabasıyla dertte satmayı dusunuyorlar. haberiniz olsun benden uyarması.ama 0 alıp 1-2 sene binip sonra satarım ben cok binmem diyorsanız bmw tercih edilebilir ama uzun vade için audi her halukarda tek gecilir....heleki dizelde....

• arkadaşar e 270 in üretimi yok artık.. anca 2. el bulabilirsiniz...

benim tavsiyem E 280 (3000 CC 230 BG 6 SİLİNDİR 4 ÇEKER)

eğer bu pahalı ve aşırı gelir diyorsan

şöyle 2005 filan e 270 e bak derim.. diğerlerini hiç düşünme

gerçekten çok güzel ve özel bir araç.....

bu yaz E serilerinin kasasınıda makyajladılar diğerinden biraz daha sportif bir görünüm var..
  • 2side dehşet otolar ama bmw tabikide
  • E 280 modeli 230 beygir değil 190 beygirdir. Bahsi geçen araçlara rakip olarak ancak E320 cdi gösterilebilir. 224 beygirlik bir araç. 5.30D ve Audi 3.0 tdi bu araçtan daha güçlü ve 0-100 değeri olarak daha hızlı. Lütfen bor forumda yanlış bilgilendirmelere yer vermeyelim.http://www.mercedes.com.tr/NR/rdonlyres/C6F98BEA-B4C0-402C-BD32-43FED2CD232B/0/teknik.pdf bu arada KW 'yi Hp ye dönüştürebilmek için 1.359 ile çarpmanız gerekir. Ek bilgi olarak söylemek istedim
  • öncelikle hangisine param yetiyorsa onu alırım.
    fakat parayı bir kenara koyup rahatlık açısından bakarsak...
    iki otomobili de denerim hangisinden haz alırsam hangisi içime sinerse onu alırım.
    tabii bu seçim bu iki otomobil arasında olacaksa onun dışında alternatif yoksa...

kolay gelsin.
  • en az bir sene düşünmek lazım karar vermek için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TUNERBOY

audi a6 da çok iyi araç ama ben sportif karakatere önem verdiğimden bmw 5.30d diyorum çünkü a6 ya göre daha sportif bir duruşu var

evet ayrıca tabiki dizayn da çok önemli.bmw daha sportif ve atak gibi duruyor.motor da onu destekliyince bütünleşiyolar.bence de bmw 5.30d
  • yeni audi a6 233 hp yani 530d dizel seceneğinden daha güçlü versiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malikguzel -- 19 Kasım 2006; 0:06:20 >
  • bmw 530d 95 bin euro
    audi 3.0tdi quatro 98 bin euro audi daha pahalı aynı özellikli olan modellerinde ama quatro yeter karada az kaldı
  • eğer daha sağlam olmasını istiyorsan audi ve mercedes,
    eğer performans istiyorsan audi ve bmw,
    eğer konfor istiyorsan audi ve mercedes,
    eğer karda yolda kalmak istemiyormusun audi quatro
    ama diğerlerinden farklı olmak istiyorsan AUDİ
  • Öncelikle şunu demek istiyorum her 2 araçıda deneme fırsatım oldu,ama benim daha cok hosuma giden a6 oldu iç kalitesi daha cok iyi sonuçta 2 araçında fiyatı aynı full 530d 110 bin euro ,full audi 3.0tdi quatro ise 113 bin euro 3-5 ytl fark var arada ama audi daha cok uzun ömürlü olur bence
  • bende yeni makyajlanmis E serisi diyorum..

digerleri fasa fiso
  • Ben olsam mercedes'e hiç bakmam ben mercedes'te konfor hariçi hiç birsey göremiyorum,bmw yada audi bir numara
  • quote:

Orjinalden alıntı: hesheit

O kadar para vereceğim araç en azından BMW olmalı. A6 bakmayı aklımdan bile geçirmezdim.

Bmw deki işçilik audiye göre daha iyi değil ,hele suni deri koltuklar vinlex hissi uyandırdı bende daha dün baktım audi bir adım önde bence.......
  • ÇOK ZOR BİR SORU YAHU

%50 AUDİ / %50 BMV

A3 T KULLANDIM HARİKA
    3,20 KULLANDIM O DA HARİKA

BENCE ELİNE BİR AVUÇ FINDIK AL, ÇİFT GELİRSE AUDİ, TEK GELİRSE BMV AL

İÇİN BU KADAR RAHAT OLSUN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedDevil1905
    quote:

Orjinalden alıntı: hesheit
    O kadar para vereceğim araç en azından BMW olmalı. A6 bakmayı aklımdan bile geçirmezdim.

ama herkes senin gibi gösteriş meraklısı olmayabilir. bu düşünce insana göre değişebilir. örneğin ben 5.30 alacağıma 4 çekişli a6 almayı tercih ederim.

Gösteriş merakı mı Arkadaş bu ikisi arasında tercih sorduğu için yazdım. Yoksa benim tercihim kesinlikle dört çeker XC70 olurdu, BMW filan değil

Not: Bunu konu Volvo-BMW karşılaştırmasına dönsün diye yazmadım. BMW'yi tercih etmemin sebebinin gösterişle alakası olmadığını belirtmekti amacım. Peki BMW'yi Audi'ye göre neden tercih ettin derseniz, lütfen onu yazmayayım, kavga filan çıkmasın Böyle doğrudan sorulmadığı bir yerde dolaylı yollardan anlatmaya çalışırım

• Bence %51 AUDİ
    %49 BMW tabi bu benim görüşüm
  • Benim tercihim Bmw olurdu araç daha sportif duruyor. Birde 530d nin motoru hem daha sessiz hemde daha seri.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.