Şimdi Ara

Audi A6 3.0 TDI mı yoksa BMW 5.30 d mi ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
54.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum bu işin sıralaması Mercedes>Audi>.... olmalıdır. Farkındaysan Bmw yi bu sıralamaya sokmadım. Cunku oldum olası bana cok itici gelmiştir. Ben sevmiyo olabilirm ama sana kullanıp da memnun olmayan 4 5 kişi de gösterebilirm. Adamlar her gun arabasına lanet okuyor. Bence kriterlerine Bmw yi sokma. Saygılar...
  • valla para sorun değilse mercedes derim. E serisi gerçekten muhteşem. Ama illede Audi BMW diyorsan valla bende kararsız kalırdım, ama sanki AUDI daha bir ağır basıyor.
  • 2004 Borusan 530i kullanıcısıyız. Bu lüxü A6 da bulamadım. Ama İtiraf etmeliyimki audi de çok fazla tantana (Aksesuar Ozellık) var.

*Teşhisi koyarken a6 nın full unu hesaba kattım.
  • arkadas beni peder a6 aldı ama 530dan pahalıydı 98 bin euroya yanlısın var senn bmwile audi arasında 1-2 milyr oynar aynı özellikli donanım olarak ya audi yada bmw pahlı olur
  • Q7nin bombosu 105 bin euro ama 4.2 motor seceneğinn full 185 bin euroya yakındır a6 allroad ise full 145 bin euro dur türkiyede yok ama yakın zamanda gelicek olan rs6 ise 180 bin eurodur yani rakibi m5 ten daha pahalıdır yanlısın var senn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafakaya -- 29 Eylül 2006; 1:45:47 >
  • lüks olarak en kaliteli en sık olan biliyoruz ki mercedes ve audidir.2004 model bmw 530d süren ve binen bir kişi olarak kaliteli malzemeler kullanmıs bmw ama sık olmamış
  • tercıh ve zevk meselesi..İkiside güzel ve kaliteli......Hangisi zevkine hıtap edıyorsa onu al..Ben BMW hastasıyım 520 d alıyorum......Çünkü o öndeki 2 böbrek var ya ona aşıgım..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe01 -- 20 Ekim 2006; 17:40:44 >
  • Arkadaslar, firmaların kendi yayınladıkları web sitelerindende anlaşılabileceği gibi, 5.30d'nin 0-100'ü 6.8 sn son sürati 248km. Audi A6 3.0 tdi quattro'nun 0-100'ü 7.1 sn ve son sürati 247 km. Bu arada lütfen 2006 öncesi 5.30d2lerin 218 beygir olduğunu unutmayalım. Ben şahsen aracımla denedim ve izmit otoyolunda 2005 modelini problemsiz gectim. 2006 ve sonrası 231 beygir. Audinin daha yavaş kalmasının sebebi BMW'nin 1665 kg Audinin 1766 kg olması
  • Bu arada bir yanlışı düzeltmek istiyorum. 5.30D, Audi A6 3.0T di, 5.35D, E320 CDI. Tüm bu araçlar 3000 motor dizeldir. Fakat 5.35D, 272 beygirlik gücü, 560 nm'lik torku ve 6.5 sn'lik 0-100'ü ile tamamen rakipsizdir.
  • arkadasa katiliyorum. bence tek atis yap bmw 5.35d al, turnayi gozunden vur. bu motor dunyanin en iyi motorlarindan kabul ediliyor. bir dergide ozelliklerini okumustum. araca ve ozellikle motoruna asik olmustum.saygilar
  • bikere audi a6 3.0 tdi 260 cok rahat vuruyor ama bmw 250-255 falan kesiliyor ikincisi audinin daha agır olmasının nedeni ise rakiplerinden saglam olmasıdır . 535d audi a6 3.0tdi den tabi daha seridir biri 225 hp biri 267 hp arada tork hp farkı var
  • 530d ile 3.0tdi kıyaslarsan audi derim bmwden dizaynı cok daha güzel daha cok saglamdır ama paran varsa a6 4.2 benzinli seceneğini derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hesheit

O kadar para vereceğim araç en azından BMW olmalı. A6 bakmayı aklımdan bile geçirmezdim.

ama herkes senin gibi gösteriş meraklısı olmayabilir. bu düşünce insana göre değişebilir. örneğin ben 5.30 alacağıma 4 çekişli a6 almayı tercih ederim.
  • bunu biz bi kaç defa bmw deki satış temsilcilerine sormuştuk... bi tanıdığım 2si arasında kalmıştı...adamların söylediği laf şuydu ...quattro ise audi ama değilse kesinlikle bmw 5.30 u tercih edin dediler...ne demek istediğimizi ilk virajda anlayacaksınız dediler... 3.0 motor dizel alındığına göre amaç sakin kullanmak değil anladığım kadarıyla...o yüzden bende a6 3.0 tdi quattro diyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasuss -- 9 Ekim 2006; 9:56:49 >
  • 5.35d 267 değil, 272 bg'dir. Audinin BMW 5.30 'dan agir olmasının sebebi daha sağlam oluşu değil, 4*4 oluşudur. BMW 5.30xd'ye bakacak olursan Audiyle aynı agırlıkta oldugunu görürsünüz. 5.35 teki motor yeni gelecek X5''lerde dahada geliştirilip 286 beygir güç verebilir hale getirilmiştir.
  • audi ama bir şşartla türkiye de Quadro olan lerden bulabilirsen
  • seçin senin tarzına kalmış.Eger spor diyosan bmw derim.bu arada A6 yı da severim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: agiegas

http://www.youtube.com/watch?v=bMGEJmO6sy8

gerçekten süper reklam
  • quote:

Orjinalden alıntı: agiegas

http://www.youtube.com/watch?v=bMGEJmO6sy8

bencede super bi reklam...acaba nerde yayınlanıor bu??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.