Şimdi Ara

Audi A6 3.0 TDI mı yoksa BMW 5.30 d mi ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
54.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A6 3.0 TDi ile 5.30d yi tanıma fırsatım olmadı
    fakat çoğu yazılı kaynaklarda audinin işçiliği bmw ye göre daha iyi deniyordu
    fakat bmw nin sürüş dinamikleri tartışılmaz
    audiye göre daha hızlı daha seri vs..
    fakat ben i-drive sistemlerini bmw ye yakıştıramıyorum
    okadar para veriyosun ama içi pek hoş değil
    bi yakınımda var 520i.2005 model
    dış tasarım olarak belki mükemmel 18 jantlarıyla beraber
    fakat audi ile yolculuk etmek isterim

edit: aklıma nedense mercedes e serisi gelmedi

fakat chrysler 300C crd çok uygun fiyatlı
    elbetteki bmw audi seviyesinde değil
    işçilik olarak biraz sorunları var
    oda fiyatıyla belli ediyor zaten
    fakat aradaki fiyat farkı onu mantıklı kılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 22 Kasım 2006; 22:16:37 >
  • ben audi ile hız ve yolculuk yapmak cok isterim
  • ARKADASIM BENİM ALMANYADA YASAYAN DAYIM BANA ALMANYADA FİRMA PRESTİJİ OLARAK İLK ÜÇ ŞÖYLE DEDİ

1-AUDİ
    2-BMW
    3-MERCEDES

FAKAT BUNLARIN İÇİNDEN İŞCİLİK OLARAK BENCE EN KALİTELİSİ MERCEDES TABİİİ ARABA ALACAKSAN YASTA ONEMLİ

BMW 20-35 YAS ARASI İÇİN MERCEDES İSE 35'teN SONRASI YİNEDE HERŞEY SENDE BİTİYOR KARAR SENİN
  • bak audi'yi her yaş kullanır bmw'yi genc arabası genellikle mercedes ise yaşlı iiişi
  • AUDİ BANA GÖRE DÜNYANIN EN KARİZMATİK ARABASI

BMW HERKESTE VAR SPOR MODELLERİ GÜZEL AMA AUDİ BAŞKA BİR ŞEY

DURUŞU SİTİLİ ÇOK DEĞİŞİK BÜTÜN MARAKALARDAN FARKLI

AUDİ HER YERDE AYRICALIKTIR
  • bencede audi bir quatro varsa tam olur
  • audi 3.0tdi quatro 233 hp bir araç ibresinde 280 var ama uzun yolda 260 kadar cıkar,yapan 270 i zorlar ama şunu diyebilirim ki on numara araç 530 ile en fazla 255 cıkarsın ,ama ben olsam audi tercih ederdim
  • gecen hafta düzce yolunda pederin a6 sıyla 260-265 zorladık ben bukdar cıkacağını tahmin etmezdim ama hiç zorlanmadan cıktı tabi 265 dan sonra cıkmadı ne yaptık ettik cıkmadı
  • a6 nın sanırm ibrsinde 280 var bence araçta otomatik sınırlama olmasa 280 ne cıkacağına eminim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can_vtec

Benim tercihim Bmw olurdu araç daha sportif duruyor. Birde 530d nin motoru hem daha sessiz hemde daha seri.

Bende buna deyinecektim.
    Yolda bir A6 gördüğümde aha bir PATRON geçiyo diyorum.
    Ama 5 serisinden gördiğimde öyle bişey diyemiyorum. Aslında lüx sınıfında yani patron arabası ama neden spor? Spor istiyorsan 3 serisi daha spor. Bana kalırsa E serisi ya da A6 sınıfının ağırlığını taşıyan dizaynlara sahip otolar..

Ama tabikide 3 ü arasında e 320 cdi tek geçerim.
    e270 ve e270k ya binmiş biri olarak onların araba olmadığını söyleyebilirim.
  • 5 serisi seneye makyaja giriyor...
  • Bugüne kadar sıfır kilometre BMW almış ve ilk yıl içinde en az bir iki parçasını değiştirmek zorunda kalmamış kimse olmadı etrafımda (en azından benin arkadaşlarımdan) buna özellikle X5 te dahildir hatta özellikle altını çiziyorum.
    Mercedes in kalitesi üzerine ise söylenecek çok fazla şey yok aslında istenen her ne ise onu karşılayacak bir model Mercedes var çünkü bedeline razı olduktan sonra
    Ama konunun özünde soruya dönecek olursak yani AUDI mi yoksa BMW mi
    Audi A6 3.0 TDI mı yoksa BMW 5.30 d mi ? şu bir gerçekki Diesel motorda Audi daima bir çok firmanın önünde olmuştur hele hele BMW rakibi bile olamaz...Daha düne kadar yol tutuş problemlerini çözememişti bmw 90 lı yıllara kadar...ki o tarihlerde ve hala bir Audi bir Mercedes bir volvo çoktan aşmıştı bunları ve hızla geşlişmekte idi
    Eyer tiplerine Bakarak karar verecek olursak bu sadece zevk meselesi olur ve tartışılamaz da...ama konu teknik karşılaştırma ise AUDİ kesinlikle 2 adım öndedir....
    2 yıl kulanılmış BMW AUDİ ve MERCEDES muhakkak vardır etrafınızda bakın bakalım hangisi hala yeni gibi hangisinin biyerlerinde sesler gelmeye başlamış.
    Ama en güzeli her ikisiylede eyer imkanınız olursa birer test sürüşü yapın motoru ısıtıp gazlayın bakalım AUDİ mi yola yapışıyor yoksa BMW mi...Audi nin mi kıçı kopuyor yoksa Bmw ninmi AUDİ nin torkumu sizi koltuğa yapıştıracak yoksa BMW ninkimi
    .Sonra tekrar bi görüşelim.....
    Bir musibet bin nasihatten Bir Test Sürüşü Bin tavsiyeden iyidir...
    Selamlar

• süper bi konu olmuş birsürü bilgi edindim tüm arkadaşlara teşekkürler..
  • a6 3.0 tdi
  • mercedese selam krallığa devam
    konforda güvenlikte merco daima 1 adım öndedir performans için aynısını söyleyemem.Belki de bu cdi motorlarının daha uzun ömürlü olmasıyla ilgilidir.Dayanıklılığa gelince Mercedes audi derim Bmw arka planda kalır.Kısaca Mercedes >Audi>Bmw
  • uzun yolda 3.0 tdi 530 performans olarak geçer
    bir örneğini 2 gün önce yasadım
    530 d kullanıcı geçiceğini zannederek selektör yapmıstıki ne yazıkki o selektörü bosuna yakmıs oldu
    kapıstıgımız hızlar ise 200-240 km arasıydı
  • slmlar A6 hakkında epeyc e şey yazılmış ama alması tabii pek kolay degil.a4 hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • 0 da güzel araba ama
    530D tercihimdir sportiflik için
  • ya ben olsam düşünmeden 5.30 alırım aslında ama benim ki bmw fanatikliğimden
    quatro oluşu ve o çok ağır durusu ile a6 da çok cezbedici ama hem spor hem ağır dersen bmw sonuna kadar
  • iki arabada çok güzel yalnız audi arabalarını çok sık güncelliyor, 2 senede bir yeni kasa çıkarıyor, bmw bu konuda daha oturaklı.

bence bu arabaları alacak kişi, iki arabayıda test etmeden bir karar vermesin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.