Şimdi Ara

AUDI A5 mi BMW E92 COUPE mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
22.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 10.3.2018)
Giriş
  • 2000cc motor dahilinde hangisi sizce ?? e92 320cd mi yoksa a5 2.0tfsi mı?karar için yardımcı olursanız sevinirim , goruslerinizi bekliyorum..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• BMW gorunurde daha vahsi

tam bilmiyorum ama yanlis olabilir (yanlissa kusuruma bakmayin) audi 211 hp, bmw 177hp

bmw arkadan itis ,Audi quadro deyilse onden cekis

biri benzinli, biri dizel

ikiside kaliteli guzel arac iksi arasinda kalsam benzini bahane eder ve...

bence bmc(w) derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 17 Ekim 2009; 2:54:06 >
  • bmw tabiki audi ku7 yapmaya devam etsin ekmegi firinciya yaptiracaksin coupe cabriyo bmw'den sorulur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

bmw tabiki audi ku7 yapmaya devam etsin ekmegi firinciya yaptiracaksin coupe cabriyo bmw'den sorulur..

Forumun renkli simaları :) Güzel vakit geçiyor sizinle. Teşekkürler.
  • vakit gecmiyosa çöp bul bi tane kendine
  • bana göre a5 çok hoş ,özellikle siyah ve S-Line olursa tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conquête -- 17 Ekim 2009; 3:35:22 >
  • Quattro ise A5 değilse 3 coupe derim.

Birde E coupe gelicek onu da düşünmek lazım.

• oyum makineden yana

edit bu netbooklar hiç kullanışlı değil tavsiye etmiyorum
    klavye azizliği çok oluyor birde boynum tutuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reggeaton -- 17 Ekim 2009; 11:13:20 >
  • audi a5 e oyum
  • e92 coupe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 17 Ekim 2009; 16:04:58 >
  • E92 coupe'nin gönlümdeki yeri çok ayrı 8.000cc motorda olsa A5 tercihim Bmw olurdu.
  • Görüntü olarak E92 daha şık, bir de 2.0 turbo A5'e karşı gelecek performans olarak 325i tercih etmelisin. Ben olsam öyle yapardım. Yemişim vergisini bir tane yaşayacağın hayatın var, cennete gidince meyva yemekten ırmak kenarına oturmaktan yaşayamayacaksın bunları

Ya da kazanda kaynamaktan
  • İkisi de çok şık.

Benim oyum A5'e.

2.0 TDI 170 hp de düşünülebilir bence.
  • A5 daha kaslı duruyo kesinlikle. 2.0TFSI motor da başarılı.

BMW'nun artısı vahşi görünümü ve arkadan itiş olması. Ben olsam A5 alırdım, kırmızı
  • E92 BMW... Olay budur. Ne kadar güzel olursa olsun alacağın araba sonuçta Audi. Alırsın BMW, gezersin krallar gibi. Mekana oturup masaya anahtarı koyduğunda kim ne derse desin BMW anahtarıdır.
  • Bmw derim
  • Performans seven biriysen 320cd yi, 2.0 TFSi motorlu A5 dururken hiç düşünme bence.. Piyasa adamıyım performans çok önemli değil dersende, arkadan itişli coupe BMW tadından yenmez.. İkiside birbirinden güzel, tercih senin, tatlı bir muallak
  • Bildiğim kadarıyla segmentleri farklı bu iki aracın.A5 daha lüks bir otomobil.Sanırım E coupe segmentinde bu araç.BMW ise D coupe segmentinde.Bildiğim kadarıyla A5' in rakibi E coupe
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bildiğim kadarıyla segmentleri farklı bu iki aracın.A5 daha lüks bir otomobil.Sanırım E coupe segmentinde bu araç.BMW ise D coupe segmentinde.Bildiğim kadarıyla A5' in rakibi E coupe

hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bildiğim kadarıyla segmentleri farklı bu iki aracın.A5 daha lüks bir otomobil.Sanırım E coupe segmentinde bu araç.BMW ise D coupe segmentinde.Bildiğim kadarıyla A5' in rakibi E coupe

hayır.

peki
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.